Vatanım Sensin 4 Ocak 2018 Perşembe Var mı Yok mu Yeni Bölüm Olacak mı?

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve her bölümü ile ilgi ve alaka ile takip edilen Vatanım Sensin dizisi 4 ocakta yeni bölümü ile mi olacak yoksa eski bölümleri mi yayınlanacak? Merak konusu oldu. Aslında yılbaşı sonrası hiç bi kanal yeni dizi yayınlamıyor. Haliyle meraklılar da Vatanım Sensin 4 Ocak 2018 Perşembe Var mı Yok mu Yeni Bölüm Olacak mı? diye soruyor..

Hemen cevap  verelim ki Vatanım Sensin dizisi bu hafta ekrana gelmeyecek. Vatanım Sensin 4 Ocak 2018 Perşembe günü yayınlanmayacak. Peki neden yok dizi, niçin yayınlanmıyor Vatanım Sensin 4 Ocak 2018 Perşembe günü? Dizinin yayınlanmama sebebi kanalın reklam ücreti alamayacak olması. Yani diziler bedava yayın yapmayınca kanallarda bir hafta yeni bölümlerini ekrana getirmiyorlar?

Peki neden? Kanallar yayınladıkları reklamlardan ücret alıyorlar. Ancak hangi kanal ne kadar para alacak işte o düzenleme ve ayarlamaların yapılması için genellikle Ocak ayının hemen ilk haftası masaya oturuyor kanallar. Vatanım Sensin 4 Ocak 2018 Perşembe Var mı Yok mu sorusunun cevabı da ortaya çıkıyor aslında, dizimiz bu hafta yok, yayınlanmayacak peki ne zaman?

Vatanım Sensin 4 Ocak 2018 Perşembe ekrana gelmese de bir sonraki hafta kaldığı yerden 11 ocak perşembe günü yayınlanmaya devam edecek. Halit Ergenç ve Bergüzar Korelin baş rollerde oynadığı güzel tarih dizisi bir hafta ara verecek ancak izleyici bu durumdan oldukça şikayetçi. Merakla bekledikleri dizinin ekrana gelmemesi yeni bölümün olmaması gerçekten üzücü..

Bu konuda çok fazla şikayetler alıyoruz. Vatanım Sensin 4 Ocak günü ekrana gelmeyince merakla ve sabırsızlıkla diziyi bekleyenler resmen hayal kırıklığı yaşadı. Bir haftadır bu anı bekleyip merak edenler son dakikada dizinin olmamasına tepki göstermeye başladılar. Sizce dizinin bir hafta ara vermesi doğru mu? Yoksa izleyiciye saygısızlık mı bu.. Bu konuda lütfen sizde yorum ve görüşünüzü bizlere yazın açık yüreklilikle.. Soru şu:

4 Ocak 2018 tarihinde Vatanım Sensin Neden Yok Niçin Yayınlanmıyor Yeni Bölüm ne zaman yayınlanacak? Cevaplarınızı bekliyoruz.

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

  1. Saygısızlık tabi yazın da 3 ay yok ne bu beeee

  2. banca seyirciye haksızlık yılbası ertesi butun takıp ettiğimiz diziler yayınlanmıyor tatilse bir tek pazartesi günü yani yılbası ertesi tatil ondan sonrakı günlere sarih eden dizilere neler oluyor bizler yeni bölumlerinin butun dizilerde yayınlanmasını istiyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.