Vatanım Sensin Azize Neden Yok Diziden Ayrıldı mı Çıktımı (Bergüzar Korel)

Vatanım Sensin Azize Neden Yok Diziden Ayrıldı mı Çıktımı (Bergüzar Korel) İddialar Azize karakterinin dizide uzun süre görünmemesi ile başladı. Fragmanlarda görünmeyen Azize dizinin 9 Kasımdaki ilk bölümünde de ekrana gelmedi. Herkes de merakla Azize neden yok biçin dizide yer almıyor gibi meraklı soruları ardarda sordu..

Vatanım Sensin Azize Neden Yok Diziden Ayrıldı mı Çıktımı (Bergüzar Korel) dizide niçin yer almıyor? Yeni sezonda niçin oynamıyor. Arkadaşlar acele etmeyin, daha ilk bölüm ve elbette Bergüzar Korel diziden ayrılmadı..

Vatanım Sensin dizisinde Azize Öldü mü Bergüzar Korel Diziden Ayrıldı mı çıktı mı Neden Yok?

 Yeni sezonda Vatanım Sensine ait 3 tane fragman çıkmıştı ama hiç birinde Azize rolü yer almamıştı. Vatanım Sensin Azize Neden Yok diye merak etmekte oldukça haklı izleyenler.. Peki Azize gerçekten Diziden Ayrıldı mı Çıktımı (Bergüzar Korel)

 Hayır diziden Çıkmadı Azize karakteri.. Sadece İlk bölümdeki rolü biraz merak edilsin diye sonraki bölümlere kaydırıldı. Yani bu da diziyi merak unsuru haline getirmek için yapılan küçük bir merak oyunu. Bakın sizde merak edip bu sayfaya girip yazıları okuduğunuza göre Azize karakterini merak ettiniz ve diziden çıktı mı diye araştırma yapıp buraya geldiniz.
 Yeniden ifade edelim Azize rolündeki Bergüzar Korel diziye devam ediyor. Ağırlıklı rolleri sonraki bölümlere kaydırıldı. Sürpriz bir şekilde yeni sezona dahil olacak.. Beklemeye devam edin.. Sizde bu konuda yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen..

Not: Bölüm sonunda Azizem seni benden alanları bu vatanı dar edecem diyerek Azizenin öldüğünü ifade eden Cevdet de sonraki sürpriz karşısında şaşırıp kalacak. Çünkü o da Azizenin öldüğünü sanıyordu.. Azizenin nereye kaybolduğu merak edilsin diye senaryo gereği şimdilik sır gibi saklanıyor.

Bunu Görmelisin!  Yemin Nerede Çekiliyor, (Kanal 7) Yemin dizisinin çekildiği mekanlar ve konak neresi?

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Vatanım Sensin Azize Neden Yok Diziden Ayrıldı mı Çıktımı (Bergüzar Korel) (1 Yorum)

  1. bölümün sonunda Dağıstanlı Cevdet‘i öldürücem
    diye bağırırken korkuyla gizli dinleyen [musafirimiz dediği Dağıstanlının]Azize‘ydi
    Bergüzel Korel…..çok duygulanarak izledim
    izleyicisi genç nesilden bol olur İnşaAllah…..

Eklenme Tarihi: 9 Kasım 2017