Vatanım Sensin Cevdet Öldü Mü Bir Fırtına Tuttu Bizi Şarkısı

Vatanım Sensin Cevdet Vuruldu Patlamada Öldü Mü Bir Fırtına Tuttu Bizi Şarkısı... Vatanım Sensin yeni sezon fragmanında çok çarpıcı sahneler yer alıyor. Bu sahnelerden birisi de Cevdetin vurulması ve ardından aynı bina da patlama olması.

Kurtuluş Savaşı Anadoluda yayılır ve Türk Halkı bağımsızlığı için uğraşacaklardır. Cevdet’in de artık İzmirdeki görevi bitmiştir.  Cevdet ailesini de alıp Ankaraya gitmeyi planlar. Tüm ailesi onu beklerken Cevdet bir mektup yazar. Bu mektupta Yunan ordusuna son bir darbe daha vurmak için kendi canını feda ettiğini yazmıştır.

Yunan Karargahında hedef haline gelir Cevdet. Burada silahlar çekilir ateşler edilir. Ardından bombalar patlar ve Cevdetin ailesine kavuşması hayal olur. Ancak Cevdet hastanede tedavi görür. Yeni sezonda tedavisi gösterilecektir.  Cevdet ve ailesi için her şey yeniden başlar. Ama fragmanda Cevdet eve gelip Azize’yi sorduğunda kızları ona olmadığını söyler ve Cevdet oraya yıkılır kalır.

Vatanım Sensin dizisi yeni sezonunda  Türkiye Büyük Millet Meclisi açılacak. Türk halkı Kurtuluş Savaşında mücadele verecek ve ”Ya İstiklal Ya Ölüm” diyecektir. Vatanım Sensin dizisi yeni sezonu çok güzel olacak. Milli duyguları kabartacak her sahnesi. Yeni sezon bilgilerini de sitemizde sizlerle paylaşacağız.

https://www.youtube.com/watch?v=_NF_mgs9sSs

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.