Vatanım Sensin Dağıstanlı Öldü mü Diziden Çıktı mı Geri Gelecek mi?

Vatanım Sensin Dağıstanlı Öldü mü Diziden Çıktı mı Geri Gelecek mi?… Kanal D ekranlarında iki sezondur yayınlanan Vatanım Sensin dizisine bir oyuncu veda ediyor. Bu sezon Vatanım Sensin’e katılan Dağıstanlı karakteri yeni bölümde diziden ayrılıyor. Vatanım Sensin dizisi perşembe günleri yayınlanmaya devam ediyor. Yayınlanmaya başladığı günden beri reytinglere ilk sıralardan giren dizi son zamanlarda reytinglerde düşüş yaşıyor.

Yayınlanmaya başlayan Bizim Hikaye ve Mehmetçik Kutül Amare dizileri reytingleri Vatanım Sensin dizisini son zamanlarda geride bırakmayı başarıyor. Vatanım Sensin’de bu sebeple dizide değişiklikler yapma kararı almış olabilir. Vatanım Sensin dizisinin bu sezon oyuncusu Dağıstanlı diziden ayrılıyor.

Vatanım Sensin dizisinin yapımcılığını 03 Medya üstleniyor. Vatanım Sensin dizisinin oyuncuları Halit Ergenç, Bergüzar Korel, Miray Daner ve Boran Kuzum oynuyor. Vatanım Sensin dizisi 45. bölümünde de Dağıstanlı karakteri diziden çıkıyor. Dağıstanlı rolünü canlandıran Ufuk Bayraktar diziye veda ediyor.

Ufuk Bayraktar kimdir, daha önce hangi dizilerde rol aldı? Ufuk Bayraktar 1981 yılında İstanbul’da doğdu. Liseden sonra babasının işlettiği Cihangirde kahvede çalıştı. Sonrasında 2003 yılında yönetmen Zeki Demirkubuz tarafından keşfedildi. Rol aldığı diziler Kartallar Yüksek Uçar, Kader, Yeni Baştan, Ezel, Karanlığın Gözleri, Milat, Sevda Kuşun Kanadında ve Vatanım Sensin dizisinde rol aldı.

Ufuk Bayraktar Vatanım Sensin dizisindeki rolü son buluyor. Yeni dizi anlaşmalarında başarılar diliyoruz. Vatanım Sensin dizisi Ufuk Bayraktar bilgileri ve resimlerini sizlerle paylaştık. Siz Dağıstanlı’nın oyunculuğunu beğendiniz mi?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 14 Şubat 2018