Vatanım Sensin Dizisi Rus Prensesi Anastasia Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri

Hemen merak edip araştırdınız ve Vatanım Sensin Dizisi Rus Prensesi Anastasia Kimdir? sorusunu googleye yazıp aradınız, dizi haberlerini veren dizihaberi.tv ilk sıralarda çıktı ve sizde tıklayıp hasbel kader geldiniz Hoş geldiniz.. Vatanım Sensin Dizisine yeni giren Rus Prensesi hakkında bilgiler Gerçek Adı resimleri burada sizler için özenle hazırlandı..

Vatanım Sensin Dizisi Rus Prensesi Anastasia Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri resimleri instagram adresi

Vatanım Sensin Dizisi Rus Prensesi Anastasia rolünde oynayan kız bir süredir diziye gireceği konuşulan Alina Boz dur. Alina Boz dizide Rus prensesini canlandırır. Yunan askerinin başındaki komutanlardan birisi Rus kızını kaçırıp suçu Türklere atma ve Ruslarla Türkleri birbirine kırdırma planı yapmaktadır. Bu plan içinde Prensesi kaçırır.

Rus Prensesi burada devreye girer. Türk askerinin üzerine Rusları salmayı hedefleyen bu plan sizce başarılı olacak mı? Yoksa Dağıstanlının da devreye girmesi ile Rus prensesi Anastasia kurtarılacak ve işin rengi değişecek mi? Anastasia askerlerin elinden kaçıp kurtulacak ve İstanbula doğru giden bir gemiye binmeye çalışacaktır. Bilet parası için Verdiği elmas kolye ile kendini Komutan Cevdetin yakalaması bir olur.. BAkalım Anastasia neler yaşayacak izleyip göreceğiz.. Kısaca oyuncumuza göz atalım..

Rus Prensesi Anastasia Rolünde diziye giren Alina Boz Kimdir:  14 Haziran 1998 tarihinde Rusyanın başkenti olan Moskova’da dünyaya gelmiştir. Alina Boz’un annesi Rus Olga Boz, babası Bulgaristan göçmeni olan bir Türk’dür. Moskova’da 7 yaşına kadar kalan Alina Boz daha sonra babasının işlerinden dolayı Rusya’dan ayrılıp Türkiyeye geldi ve İstanbul’a yerleştiler.

İlkokula İstanbul’da başladı. Türkçe’yi de geldikten sonra öğrendi. Oyunculuk eğitimleri sonrasında farklı dizilerde boy göstermeye başladı. En önemli dizisi Paramparça’da Hazal rolü ile olmuştur. Vatanım Sensin Dizisi Rus Prensesi Kimdir? Gerçek Adı Bilgilerini sizlere aktarmaya çalıştık. Sizlerinde merak ettikleri varsa bizlere yazabilirsiniz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 7 Aralık 2017