Vatanım Sensin Dule Kimdir Serkan Altunorak Bilgileri Oynadığı Diziler

Vatanım Sensin Dule Kimdir Serkan Altunorak Bilgileri Oynadığı Diziler… Vatanım Sensin dizisine yeni bir oyuncu dahil oluyor.  Vatanım Sensin dizisine yakışıklı ve tecrübeli bir oyuncu dahil oluyor. Vatanım Sensin dizisi O3 Medya’nın sponsorluğunu yaptığı Yağmur Taylan, Durul Taylan ve Burak Arlıel dizinin yönetmenliğini yapıyor.

Vatanım Sensin dizisi oyuncuları da Bergüzar Korel, Halit Ergenç, Okan Yalabık gibi başarılı oyuncuların yer aldığı diziye yeni bir oyuncu daha dahil oluyor. Vatanım Sensin dizisinde Dule karakterini canlandıracak olan isim Serkan Altunorak.

Serkan Altunorak Kimdir? Daha önce rol aldığı diziler hangileri sizlerle paylaşmak için bu konumuzu açtık. Serkan Altunorak 1976 Ankara doğumludur. Hacettepe Üniversitesi’nde Tiyatro bölümünden mezun oldu. Boğaziçi Üniversitesi Konservatuvar bölümü mezunudur. Ardından yurtdışında oyunculuk ve kamera eğitimleri aldı.

Serkan Altunorak’ın başına dizi setinde inanılmaz bir kaza gelmişti. Ebru Gündeş ile birlikte oynadığı 2006 İmkansız Aşk dizisinde Rus ruleti yapacakken kurusıkı tabancayı alnına dayıyor ve içinde mermi unutulan silah patlıyor ağır yaralanan oyuncu uzun süre tedavi görüyor. İyileştikten sonra da gelen teklifleri değerlendirip şu dizilerde oynadı.

1999 Ayrılsak da Beraberiz, Yağmur Zamanı, İmkansız Aşk, Kara Duvak, Melekler Korusun, Sınıf, Bir Günah Gibi, Şüphe, Muhteşem Yüzyıl, Evli ve Öfkeli, Cesur ve Güzel ve 7 Yüz dizilerinde rol aldı. Başarılı oyuncu bir çok tiyatro oyununda da yer almıştır.

Vatanım Sensin dizisinde de Dule karakterini canlandıracak ve dizi de Fransız olan ve Mösyö Dule bir silah tüccarıdır. Kendisine bu dizide başarılar dileriz. Yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 7 Nisan 2018