Vatanım Sensin Efsun Kimdir? Gerçek Adı Oynadığı Diziler Bilgileri (Merve Dizdar)

Perşembe akşamları Kanal D de ekrana gelen Vatanım Sensin dizisi ilk sezonu kadar olmasa da oldukça ilgi görmeye devam ediyor. Dizi gittikçe kadrosunu genişletiyor. Diziye en son katılan karakter Efsun oldu. Efsun Vatanım Sensin dizisine 21 Aralık perşembe günü yayınlanacak olan yeni bölümde dahil olacak.

Vatanım Sensin Efsun Kimdir? Gerçek Adı nedir? Vatanım Sensin dizisine yeni giren oyuncu Efsun rolünde oynayacak olan Merve Dizdar isimli güzel oyuncudur. Dizide nasıl bir karakteri canlandıracak derseniz Efsunu izleyenler görecek. Efsun karakteri Vatanım Sensinde oldukça aktif bir rolde oynayacak. Dizide Verem hastası olan, tüm ailesini de verem hastalığından kaybeden Efsun’a Merve Dizdar hayat verecek.  Peki Vatanım sensin dizisindeki Efsun hakkında bilgilere kısaca göz atalım..

Vatanım Sensin Efsun rolü Merve Dizdar kimdir? 25.06.1986 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. Çanakkalede bulunan 18 Mart Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinde Tiyatro Bölümünü okuyan ve kendini bu alanda geliştiren oyuncu dizilerde rol almaya başladı. İlk oyunculuk deneyimini 2010 yılında oynadığı Kavak Yelleri dizisi ile yaşamıştır.

Merve Dizdar’ın Oynadığı Diziler: Vatanım sensinde Efsun rolünde oynayacak olan Merve Dizdar daha önce Arkadaşlar İyidir, Kertenkele, Beş Kardeş, Kavak Yelleri, Doksanlar, Yüz Yüze gibi dizilerde oynamıştır. Merve Dizdar’ın Yaşı: 31. Merve Dizdar Yengeç burcudur. Merve Dizdar’a Vatanım Sensin dizisinde canlandıracağı Efsun rolünde başarılar diliyoruz.

Vatanım Sensin Efsun Kimdir? Resimleri

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.