Vatanım Sensin Hilal Öldü mü Diziden Çıktı mı? (51. Bölüm 5 Nisan)

Vatanım Sensin Hilal Öldü mü Diziden Çıktı mı? (51. Bölüm 5 Nisan)… Vatanım Sensin dizisinde Hilal ölecek mi? Miray Daner diziden ayrılacak mı?  Hilal Yunan askeri tarafından vuruluyor. Leon onu alıp hemen hastaneye götürüyor. Ama Hial’in hayati tehlikesi hala geçmedi. Cevdet kızını o halde görünce çılgına dönse de Azize’ye olanları anlatmak mecburiyetinde. Ona anlatırken de Azize’nin fenalaşmaması için soğukkanlılığını korumaya çalışıyor.

Cevdet kızına tüm gerçeği itiraf ediyor. Cevdet Hilal bilinci kapalı şekilde yatarken biz seninle aynı taraftayız kızım diyor. Hilal uyandığında bu itirafı hatırlayacak mı? Albay Adonis Filippos’a Hilal’in ölüm haberini vermek ister. Hastaneye gidip öldüğünü görmek ya da kendi eliyle öldürmeye çalışır. Hilal’a zarar verebilecek mi onu kim engelleyecek?

Vatanım Sensin dizisinde Hilal dizinin ilk bölümünden itibaren çok başarılı şekilde oyunculuğunu yerine getiriyor. Hilal vatanın düşmanlardan kurtulması için çaba harcarken vuruluyor. Miray Daner dizi de sadece oyunculuğu ile değil şarkıları ile de çok beğeniliyor. Miray Daner diziden ayrılacak mı? Hilal ölecek mi?

Vatanım Sensin dizisinde son bölümlerde İzmir’de kaos artıyor. Yunanlılardan çalınan telsizlerle Mehmet Akif Ersoy’un yazdığı İstiklal Marşı İzmir sokaklarında yankılanırken Türk halkı birlik oluyor. Milli mücadele adımları atılıyor. Türk ordusunun aldığı zaferler Yunan ordusunu geri çekilmeye zorlarken yeni zafer haberleri gelmeye devam etmektedir. Yeni bölümde İsmet Bey ise taarruz emri verir ve artık Türk Ordusu, düşmanı yurttan atmak için harekete geçecektir.

Vatanım Sensin de kurtuluş mücadelesi devam ederken Hilal’de hastane de ölüm kalım savaşı vermektedir. Azize Hilal’in durumunu öğrenince çılgına döner Cevdet kızına Kuvayi Milliye gerçeğini anlatır. Hilal hayata dönecek mi? Babasıyla birlikte kurtuluş mücadelesi verecekler mi? Vatanım Sensin dizisinde Hilal karakteri ölürse reytinglerin olumsuz etkileneceğini düşünüyoruz. Yorumlarınızı siz de aşağı yazabilirsiniz.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.