Vatanım Sensin Mehmet Akif Ersoy Kimdir? Bilgileri Gerçek Adı Nedir

Perşembe akşamları Kanal D ekranlarında yayınlanan Vatanım Sensin dizisinde Mehmet Akif Ersoy rolünde yeni bir oyuncu diziye dahil oldu. İstiklal Marşı’nın kabulünün 97. yılı dolayısıyla düzenlenen etkinliklerin hemen sonrasına denk gelen Vatanım Sensin’de İstiklal Marşı’nın kabulü ile ilgili sahneler çekildi. 15 Mart Perşembe akşamı yayınlanacak olan Vatanım Sensin yeni bölümde İstiklal şairimiz Mehmet Akif Ersoy’u canlandıran yeni bir oyuncu diziye giriş yaptı.

Peki Vatanım Sensin dizisinde Mehmet Akif Ersoy rolündeki oyuncu kimdir gerçek adı nedir bilgileri nelerdir Kısaca bilgi vereceğiz. 15 Mart Perşembe akşamı yayınlanacak Vatanım Sensin dizisinde Mehmet Akif Ersoy rolünü oynayan oyuncunun gerçek adı Tolga Tekindir. Tolga Tekin diziye konuk oyuncu olarak giriş yaptı.

Mehmet Akif Ersoyun İstiklal Marşı ile ilgili sahnelerinde yer alacak olan Tolga Tekin daha önce farklı dizi ve filmlerde rol almış bir oyuncudur. Vatanım Sensin dizisinde de Mehmet Akif Ersoy rolünde oynayacaktır. Vatanım Sensin Mehmet Akif Ersoy kimdir Vatanım Sensin dizisindeki Mehmet Akif Ersoy rolünü oynayan oyuncu sanatçı kimdir gibi sorulara cevap vermiş olduk tekrar edecek olursak

Kanal D’nin, yapımını O3 Medya’nın üstlendiği, yönetmenliğini Yağmur TaylanDurul TaylanBurak Arlıel yaptığı, her Perşembe akşamı beğeni ile izlenen dizisi Vatanım Sensin’in kadrosuna Tolga Tekin konuk oyuncu olarak dahil oldu. Ünlü oyuncu dizide Mehmet Akif Ersoy’a hayat verecek. Peki Tolga Tekin Kimdir?

Vatanım Sensin Mehmet Akif Ersoy rolündeki TOLGA TEKİN Kimdir?

19 Mart 1973 tarihinde Ankara’da doğmuştur. Özel Arı Kolejini tamamladıktan sonra, Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünden, 1996 yılında mezun olmuştur. 1996 ile 2004 yılları arasında Adana Devlet Tiyatrosu’nda görev yapmıştır.. Bizim Evin Halleri dizisinde 4 yıl oyunculuk yapmıştır. Tolga Tekin, 21 Temmuz 2013 tarihinde kendisi gibi oyuncu olan Zeynep Koltuk ile evlenmiştir.

ETİKETLER :

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.