Vatanım Sensin Onur Saylak Yanık Efe ve Mehmet Genco Özak Diziden Neden Çıktı

Vatanım Sensin Onur Saylak Yanık Efe ve Mehmet Genco Özak Diziden Neden Çıktı… Vatanım Sensin dizisinde iki önemli oyuncu ayrılıyor. Vatanım Sensin bu sezon sonunda final yapıyor. Final yapmadan oyunculardan ikisi ayrılıyor bile. Vatanım Sensin de önümüzdeki bölümlerde ayrılacak iki oyuncu.

Vatanım Sensin dizisine geçen sezon başladığı günden Tevfik karakterini canlandıran Onur Saylak yakında Vatanım Sensin dizisinden ayrılacağını açıkladı. Onur Saylak yeni bir dizinin yönetmen koltuğunda yerini alıyor. PuhuTV de yayınlanacak olan yeni bir online dizi başlıyor. Online diziler yakın zamanda çok fazla önem kazandı ve bu yüzden de yeni diziler çıkmaya başladı.

PuhuTV de yayınlanacak olan Şahsiyet dizisinin yönetmenliğini Onur Saylak yapacak. Vatanım Sensin dizisine bu yüzden veda etmeyi düşünüyor. Şahsiyet dizisi yakında başlayacak. Onur Saylak’ın yönetmenliğini yapacağı dizi nasıl olacak? Detayları netleştikçe paylaşırız.

Onur Saylak’tan başka ayrılan bir isim daha var. Vatanım Sensin dizisinde Mehmet karakterini canlanıran Genco Özak. Genco Özak senaryo gereği ölerek diziden ayrılacak. İleri ki bölümlerde bitecek olan diziye yeni oyuncu katılıp katılmayacağı henüz belli değil. Vatanım Sensin dizisi yeni bölümü perşembe akşamları kanald ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.