Vatanım Sensin Seher Kimdir? Şükran Ovalı Bilgileri Resimleri

Vatanım Sensin Seher Kimdir? Şükran Ovalı Bilgileri Resimleri Hakkında detaylı bilgiler:

Uzun süre beklediğimiz ve yeni sezonu en geç başlayan dizilerden birisi olan Vatanım Sensin dizisi kadrosuna yeni isimleri katarak yeni sezonuna başlıyor.. Vatanım Sensine en son Seher adıyla yeni bir oyuncu dahil oldu. Peki Seher Kimdir? Vatanım Sensin Dizisi yeni oyuncu Seherin gerçek adı soyadı bilgileri sosyal medya hesapları sizlere buradan aktarılacaktır.

Vatanım Sensin Seherin gerçek adı soyadı nedir sorusu ile başlayalım. Seherin gerçek adı Şükran Ovalı isimli oyuncudur. Şükran Ovalı bir çok dizi ve filmde rol almış olan oyuncudur. Vatanım Sensin Seher Bilgileri Resimleri instagram ve twitter adresleri ile oyuncunun kısa biyografisini sizlere buradan sunmak önceki dizileri hakkında kısa bilgiler sunmak istiyoruz.

Şükran Ovalı Kimdir hangi dizilerde oynadı? Vatanım Sensin Seheri canlandıran Şükran Ovalı Familya dizisinde son olarak oynamıştır. Şükran Ovalı geçen sezon Paramparça dizisinde Ayşe karakterini canlandırmış ve oldukça başarılı ve ön planda bir roldeydi. Yeni sezonda Vatanım sensin ile anlaşan Şükran Ovalı dizinin 2. sezonunda Seher karakteriyle ekrana gelecek.

Vatanım Sensin Seher rolü Şükran Ovalı (Dizideki Seher) Kimdir?

Şükran Ovalı 1 Nisan 1985 tarihinde İzmirde doğmuştur. Son haftalarda Caner Erkin ile ilişkisi olduğu magazin dünyasında konuşulan güzel oyuncu Liseyi İstanbul’da okuduktan sonra Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğititimleri almıştır. Şükran Ovalı bir çok dizide oynamıştır, Bez Bebek, Bir Bulut Olsam, Reis, Kötü Yol, Leyla İle Mecnun, Avrupa Avrupa ve Şeref Meselesi dizileri oynadığı son diziler olmuştur.

Bunu Görmelisin!  Hercai Dizisi Yaren Kimdir? Hayatı Resimleri İnstagramı Adresi (İlay Erkök)

Vatanım Sensin dizisinde ise Seher karakterini canlandırmaktadır. Şükran Ovalı Bilgileri Vatanım Sensin Seher hakkında yazacaklarımız bu kadar..

Vatanım Sensin Seher rolündeki Şükran Ovalının instagram adresi  https://www.instagram.com/sukranovali

Vatanım Sensin Seher hakkında sizde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 3 Kasım 2017