Vatanım Sensin Yeni Oyuncu Aleksi ve Filipos Kimdir?

Vatanım Sensin Yeni Oyuncu Aleksi ve Filipos Kimdir?… Vatanım Sensin yeni sezonu çok yakında başlayacak. Yeni sezonda diziye yeni oyuncular dahil oluyor. Vatanım Sensin yeni sezonunda Aleksi ve Filipos karakteri ile iki isim dahil oluyor. Peki Aleksi ve Filipos karakterlerini kim canlandırıyor?

Aleksi’yi Berker Güven canlandırıyor. Berker Güven 1994 doğumludur. İstanbul Bilgi Üniversitesinde Sinema Televizyon bölümünde eğitim almıştır. İlk oyunculuk deneyimi Babam filmidir. Yen isimli tiyatro oyunu ile ödül almışlardır. Şimdi ise Vatanım Sensin dizisinde Aleksi’yi canlandıracaktır.

Filipos karakterini ise Levent Can canlandıracak. Levent Can 1971 doğumlu.  Küçük yaşlardan itibaren oyunculuğa yatgın olan genç oyuncu bu zamana kadar bir çok yapımda rol almıştır. 1991 yılından itibaren oyunculuğu başlamıştır. Trt1 de Aile Bağları dizisinde rol aldı. Sonrasında rol aldığı yapımlar; Beyoğlu Rüyası, Bir Tatlı Huzur, Aynalar, Ah Be İstanbul, Kısmetse Değilmiş, Rüzgarlı Bahçe….Kurtlar Vadisi Pusu ve İçimdeki Fırtına dizilerinde rol aldı.

Vatanım Sensin dizisi yeni sezonu fragmanı yayınlandı. Yeni sezonu da çok yakında kanald ekranlarında yayınlanmaya başlayacak.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 18 Ekim 2017