Ver Elini Aşk Dizisi Ayperi Kimdir? Antepli Dadı rolünde Sevda Erginci

Kanal D ekranlarını yeni dizilerinden biri olan Ver Elini Aşk Dizisi Ayperi Kimdir? Antepli Dadı rolünde Sevda Erginci Ayperi rolü ile Ali ile eşlik edecek. Kanal D de yeni sezon dizilerinden biri olan ve 13 ağustos pazar akşamı duyurulan yeni dizi Ver Elini Aşkda Ayperi Kim diye merak konusu oldu.

Bizde Antepli bir dadıyı canlandıracak olan Sevda Erginci hakkında detayları ve sizlere daha önce hangi dizilerde rol aldığını kısaca bilgilerle aktarmak istedik. Sevda Erginci Ver Elini Aşk Dizisi dadı Ayperi rolünden önce Hayat Bazen tatlıdır dizisinde Kara Sevda rolü ile ününe ün kattı ve dizinin en merak edilen ismi oldu.

Ver Elini Aşk Dizisinde Gaziantepli dadı Ayperi rolü ile Kaanın çocuğuna bakan bir karakteri canlandıracak. Kaan (Ali İl) rolünün çocuğuna dadılık yapacak olan Ayperi dizinin en güzel kızı olarak herkesin dikkatini çekecek. Peki Kimdir Ver Elini Aşk Dizisindeki Ayperi rolünde oynayan Kız? İşte Sevda Erginci hakkında bilgiler..

Adı Soyadı: Sevda Erginci
Doğum Tarihi: 3 Ekim 1993
Nereli: İstanbul
Burcu: Terazi
Kilosu: 48
Boyu: 1.65
Göz Rengi: Kahverengi
Saç Rengi: Kahverengi

Eğitim Durumu: Semaver Kumpanyada oyunculuk eğitimi almıştır
Sevgilisi: Yok
Evli mi: Hayır
instagram Hesabı: https://www.instagram.com/sevdaerginci
Twitter Hesabı: https://twitter.com/sevdaerginci
Facebook Hesabı: https://tr-tr.facebook.com/sevdaerginciofficial

Ver Elini Aşk Dizisi Ayperi Kimdir? Antepli Dadı rolünde Sevda Erginci hakkında bilgileri vermeye çalıştık. Sizlerde merak ettiğiniz bilgileri bizlere yazabilir ve yorum olarak sorabilirsiniz. Sevda Ergincinin Dadı Ayperi olarak rol aldığı Ver Elini Aşk Dizisinin Oyuncuları ve Ver Elini Aşk Nerede Çekiliyor konumuza göz atabilirsiniz..

Ver Elini Aşk Dizisi Tanıtım fragmanı videosu dizihaberi.tv de sizlerle..

https://www.youtube.com/watch?v=25JGzf55gQA

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 13 Ağustos 2017