Ver Elini Aşk Dizisi Bebek Oyuncu Su Resimleri Annesi Babası Kim

Ver Elini Aşk Dizisi Bebek Oyuncu Su Resimleri Annesi Babası Kim… Ver Elini Aşk dizisinde çok tatlı bir bebek oyuncu var. Bebek oyuncunun dizideki adı Su. Su daha 1 yaşında bile değil çünkü yürüyemiyor ağzında altta 2 dişi görünüyor.

Çok sevimli bir bebek.. Gerçek adı oyuncu isimleri geçerken GÜLSÜN SARE FİL olarak yayınlandı. Gülsün Sare bebek ile ilgili pek bilgi yok. Çünkü rol aldığı ilk dizi.. Sizlerle gelen bilgileri paylaşacağız. Su bebeğin resimlerini sizlerle paylaşıyorum… Siz bu tatlı afacana ne yorum yapacaksınız yazınız.

İnstagram hesabı Arvenberen… Ver Elini aşk dizisi bebek oyuncusu Su hakkında daha fazla bilgi içinde bakabilirsiniz. Ver Elini Aşk Dizisi Bebek Oyuncu Su Resimleri bilgileri gerçek anne babasına dair bilgileri birazdan detaylıca paylaşacağız sizlerle..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Ver Elini Aşk Dizisi Bebek Oyuncu Su Resimleri Annesi Babası Kim (17 Yorum)

  1. Bu dizinin reyting rekorlarının çoğunu bu bebek yapiyo hatta bu kız sayesinde bu dizinin sırtı yere gelmez

  2. Su bebek seksenler dizisinde çocuk oyuncu zeynebe çok benziyor acaba kardeş olabilirlermi ayrıca kara sevda bebeği deniz değil alakası bile yok

  3. BÖYLE GÜZEL,SEVİMLİ VE CANA YAKIN BEBEĞİ KİM SEVMEZ Kİ ! MAAŞALLAH NAZAR DEĞMESİN.
    ALLAH ANNE VE BABASINA VE AİLESİNE BAĞIŞLASIN.

  4. SU BEBEĞİN İLK DİZİSİ, MAAŞALLAH SU’YU İZLEMEKTEN DİZİYE KONSANTRE OLAMIYORUM.
    EŞİMİN KÜÇÜKLÜĞÜNE ÇOK BENZİYOR. BAHTI VE OYUNCULUK KARİYERİ AÇIK OLSUN .HEP DİZİDEKİ GİBİ HAYAT BOYU GÜLSÜN.

  5. Ya cok tatli bi bebis bu ya agzini burnunu yesinler ay ben bebek gordummu dayanamiyorum ya ne kadar tatli gulusune bak hele ay yesinler seni ya keske kucagima ali oynata bilseydim Allahim nazarlardan korusun dizinin en iyi oyuncusu kesinlikle SU olacak 🙂

Eklenme Tarihi: 13 Ağustos 2017