Ver Elini Aşk Dizisi Fulya Kimdir? Gerçek Adı İnstagramı Resimleri

Ver Elini Aşk Dizisi Fulya Kimdir? Gerçek Adı İnstagramı Resimleri… Ver Elini Aşk dizisinde borsa şirketinde yetkili isim olan Fulya kimdir? Bilgilerini sizlerle paylaşmak için konumuzu açtık.

Kaanla aynı plazada çalışan ve ondan yetkili olan birisi. Birlikte borsa senedi alıp satan şirkette Kaanın yeri önemli Özellikle de Fulya için. Fulya Kaan’a aşık.. Peki Fulya’nın gerçek adı bilgileri sizlerle…

Fulya karakterini Burcu Günay canlandırıyor. Burcu Günay Kimdir? Burcu Günay 1980 Ankara doğumludur. 2006 yılında Yaprak Dökümü dizisinde oynadığı Aslı karakteri ile tanındı. Aşk Yeniden, Korkusuzlar, Elif, Serçe Çılgın Kanal yapımlarında rol aldı.

Fulya bu dizide çok sevilmez. Çünkü Kaan’a aşık ve şirkette sevilmeyen bir patron.. Ver Elini Aşk dizisi yeni bölümlerinde Fulya neler yapacak? Kaan’ın köylü kızı Ayperi’yle evlilik oyunu oynadığı öğrenecek mi?

Ver Elini Aşk dizisi Fulya instagram adresi: https://www.instagram.com/burcugunayofficial/  ancak şuanda geçici olarak kapatmış sanırım. Ver Elini Aşk Dizisi Fulya Kimdir? Gerçek Adı İnstagramı Resimlerini sizlerle paylaşmaya çalıştık. Aşağıdaki video da Fulyanın en çok görüldüğü ve Ayperiyi kovduğu sahne yer alıyor..

https://www.youtube.com/watch?v=sWySzVwXjYI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Exit mobile version