Ver Elini Aşk Dizisi Konusu Özeti Tüyoları Ne zaman Başlayacak? 2017

Ver Elini Aşk dizisi hakkında bilgileri sizlere verebilmek için bu konuyu açtık… Ver Elini Aşk isimli dizi ve filmler daha önce yapıldı. Bu dizi onlardan farklı mı yoksa benzer senaryo mu göreceğiz. Ver Elini Aşk dizisini yeni sezonda Kanald ekranlarında yayınlanacaktır.

Ver Elini Aşk dizisini Salacak Yapım hazırlıyor. Çekimleri ağustos ayında başlayan dizinin başrol oyuncuları Sevda Erginci ve Ali İl. Ver Elini Aşk dizisinin çekimleri Gaziantep’te başladı. Çekimlerin hikaye gereği İstanbul’a taşınması bekleniyor. Ver Elini Aşk dizisinin diğer oyuncuları için cast çalışmaları devam ediyor.

Ver Elini Aşk dizisi oyuncularını tanıyalım. Sevda Erginci;  1993 doğumlu ve İstanbul’ludur. Semaver Kumpanya da oyunculuk eğitimi aldı. Rol aldığı yapımlar; Koyu Kırmızı, Veda, Karagül ve en son Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde yer aldı.

 

Diğer başrol oyuncusu Ali İl; 1981 İstanbul doğumlu olan oyuncu İstanbul Üniversitesi tiyatro bölümü mezunudur. Küçük Kadınlar, Seni Bana Yazmışlar, Adını Sen Koy Filmi, Başka Semtin Çocukları, Ihlamurlar Altında ve en son Poyraz Karayel dizisinde rol almıştır.

Ver Elini Aşk dizisi yeni sezon dizisi sizce tutar mı? Konusu bilgilerini sizlerle aylaşmaya devam edeceğiz. Konumuz güncellenecektir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Ver Elini Aşk Dizisi Konusu Özeti Tüyoları Ne zaman Başlayacak? 2017 (7 Yorum)

Eklenme Tarihi: 13 Ağustos 2017