Ver Elini Aşk Dizisi Nerede Çekiliyor? Çekim Seti Gaziantep’in Neresinde

Ver Elini Aşk Dizisi Gaziantep’in Neresinde Çekiliyor Seti Nerede?.. Ver elini Aşk dizisi Kanald ekranlarında yakında başlayacak. Yeni dizi oldukça hareketli kıpır kıpır bir dizi olacak. Ver Elini Aşk dizisi fragmanında bir ev görülüyor sadece. Bahçeli havuzlu tam bir yazlık ev. Ver Elini Aşk Kaanın Evi Nerede hangi semtte nasıl gidilir merak konusu oldu.

Bu evde çekilen fragmanda babası ve kızı birlikte yaşıyor ve Gaziantepli bir dadıları var. İki adet gelenek görenek yeme içme alışkanlığı her şey farklı olunca da izlenesi komik bir dizi çıkıyor ortaya.  Bu dizide yer alan dadı Gaziantepli olunca da orada da bazı sahneler çekiliyor.

Gaziantep’te de çekim seti oluşturuldu. Bu çeki seti Gaziantep’in hangi ilçesinde tam olarak bilmiyoruz. Bilgiler geldikçe konumuzu güncellemeye devam edeceğiz.

Ver Elini Aşk Kaan’ın Evi Nerede sorusuna ve Ver Elini Aşk Dizisi Nerede Çekiliyor? Çekim Seti Gaziantep’in Neresinde hangi semtinde İstanbulda nerede devam ediyor Ayperi nereye dadı olarak gitti baktığı Su isimli bebek hangi evde semtteki yer neresi dizinin seti nerede gibi sorular çok merak ediliyor..

https://www.youtube.com/watch?v=AXl1O5nvqv4

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.