Ver Elini Aşk Dizisi Yeni Fragmanı Tüyoları (Ali İl ve Sevda Erginci) Başrolde

Ver Elini Aşk yeni sezonda kanal d ekranlarında yayınlanacak olan dizinin adı oldu… Ver Elini Aşk Fragmanı bugün Kanal D de yayında! Başrollerinde Ali İl, Sevda Erginci, Köksal Engür, Asuman Dabak’ın olduğu ve Kaan (Ali İl) ile Ayperi (Sevda Erginci) arasında gelişecek aşka, komik olaylara şahit olacağımız dizi “Ver Elini Aşk” yakında Kanal D’de başlıyor!

Sizler için dizihaberi.tv sitemizde Ver Elini Aşk Dizisine dair ne varsa yayınlayacağız. Ver Elini Aşk Yeni Fragmanı Tüyoları (Ali İl ve Sevda Erginci) Başrolde oynadıkları bu yeni dizinin hem oyuncu kadrosu hemde dizide kimin hangi rolde oynayacağını detaylı olarak aktaracağız sizlere.

Ver Elini Aşk dizisinin Fragmanını öncelikle sizlerle paylaşmak istiyoruz. Kanal D de yeni sezonda ekrana gelecek Ver Elini Aşk dizisi bir ilki beraberinde getiriyor. İlk kez Ali İl ve Sevda Erginci Başrolde oynayacaklar bu dizide. Daha önce farklı dizilerde oynamışlardı.

Ali İlin Kaan ve Sevda Ergincinin Ayperi rolünde Başrolde oynadıkları Ver Elini Aşk dizisi tüyolarını ve yeni tüm gelişmeleri sizler için bu sayfada paylaşmaya devam edeceğiz. Bizi takip etmeye devam edin lütfen.. Ver Elini Aşk dizisi 1. bölüm fragmanı sizlerle:

Ver Elini Aşk Antepli dadı ayperi kimdir Ver Elini Aşk Antepli dadı ayperi gerçek adı Sevda erginci isimli oyuncudur. Detaylar ve fragmanı burada: Ver Elini Aşk Oyuncuları Kimler

https://www.youtube.com/watch?v=25JGzf55gQA

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.