Ver Elini Aşk Lalin Kimdir? Lalin Rolündeki Oyuncu (Ceren Koç) İnstagram Adresi

Kanal D ekranlarında çok güzel bir aşk macerası başlayacak yeni sezonda. Ver Elini aşk dizisi olarak fragmanı çıkan ve oldukça ilgi gören dizide Lalin rolünü canlandıran oyuncunun kim olduğu merak konusu olmuştu. Sizler için araştırdık ve Ver Elini Aşk dizisi Lalin kimdir sorusuna cevap bulduk.

Ver Elini Aşk Lalin Kimdir? Lalin Rolündeki Oyuncu (Ceren Koç) İnstagram Adresi nedir sosyal medya hesaplarını sizler için istekleriniz üzerine buradan yazacağız. Kanal D ekranlarında 2017-2018 sezonunda yayınlanacak olan yeni dizi Ver Elini Aşkın oyuncu kadrosunda yer alan ve Lalin karakterine hayat veren Ceren Koç 1993 doğumludur. 

Ceren Koç Yıldız Teknik Üniversitesi’nde İstatistik bölümünde eğitim alan güzel oyuncu aynı zamanca bir cast ajansına kayıtlıdır. Kadir Has Üniversitesi Oyunculuk bölümünde eğitim almakta ve yavaş yavaş dizilerde boy göstermektedir. Daha Önce Güllerin Savaşı dizisinde Mine karakterini canlandırmıştır.

Ceren Koç Güllerin Savaşından başka rol aldığı dizi ve reklamlar ise şöyledir:  Muhteşem Yüzyıl, Bizim Okul. Ceren Koç’un Oynadığı Reklamlar: Fuse Tea. Başarılı oyuncu yeni sezonda sıkça göreceğimiz bir karakteri canlandıracak yeni dizisi Ver Elini Aşkta.. Ver Elini Aşk Lalin Kimdir sorusuna kısa da olsa cevap vermeye çalıştık.

Ver Elini Aşk Lalin Kimdir, Ver Elini Aşk Lalin hakkında bilgiler ve Ver Elini Aşk Lalin instagram facebook ve twitter gibi özel isteklerinizi aşağı yorum olarak yazarsanız size özel cevap verilecektir. Ver Elini Aşk Lalin Kimdir konumuza yazacaklarımız şimdilik bu kadar.

 

YORUMLAR

  1. Haklısınız 1993 degıl 1990 dogumlu ama ne zaman dogarsa dogsun hep 18 lık genc kız gıbı cok guzel

  2. 1993 değil, 1990 doğumludur kendisi.

  3. 93 doğumlu değilki yanlış haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.