Ver Elini Aşk Nerede Çekiliyor? Çekim Seti Hangi Konak İl İlçe Neresi?

Kanal D ekranlarında yeni sezon için yepyeni bir dizi başlayacak. Geçtiğimiz sezon Poyraz Karayel dizisinde oynayan Ali İl ile Atv de Hayat Bazen tatlıdır dizisinde rol alan Sevda Erginci Ver Elini Aşk dizisinde buluştular ve başrolü ele geçirdiler. İlk kez başrolde oynayacak oyuncularımızın dizisi Ver Elini Aşk Nerede Çekiliyor? merak konusu oldu.

İki genç ve güzel oyuncu olan Ali İl ve Sevda Erginci’yi aynı dizide ve sette buluşturan Salacak Yapım imzalı yeni dizinin çekim seti neresi? Ver Elini Aşk adlı dizinin çekimlerinin nerede yapıldığı hangi il veya ilçe kasaba köy olduğu hepimiz tarafından merak edildi.

Ver Elini Aşk Dizisi Nerede Çekiliyor? sorusu en çok merak edilen konulardan biri oldu. Çekimler Gaziantep’te bir konakta ağustos ayında başlamış bulunuyor. Çekimlerin nerede devam edeceği konusuna hemen cevap verelim. Gaziantepte en meşhur konaklardan biri olan Ali Bey Konağında çekimler devam ediyor.

Özellikle Ver Elini aşk dizisinde Antepli Dadı Ayperi rolünü canlandıracak olan Sevda Erginci ile ilgili sahnelerin Gaziantepteki Ali Bey Konağında çekildiğini biliyoruz. Peki sonrasında ne olacak.. Elbette Antepli Dadı Ayperi şehre gelecek ve Kaanın çocuğuna dadılık edecek ve hikaye devam edip gidecek.

Antepli Dadı Ayperi için Antep ilimizde devam eden çekimler sonrasında şehir hayatı başlayacak olan Ayperi Kaanın çocuğuna bakmak için İstanbula gelir. Dizinin geri kalan akışı İstanbulda güzel semtlerde devam edecek. Ver Elini Aşk Dizisindeki Çekim Seti Hangi Konak İl İlçe Neresi? sete nasıl giderim diyenler için cevabı vermiş olduk. Lütfen sizlerde yorum ve görüşlerinizle sitemize renk katınız.. Şimdiden teşekkürler.. Dizimizdeki çocuk oyuncuyu merak ediyor musunuz? Ver Elini Aşk Dizisi Bebek Oyuncu Su 

Ver Elini Aşk Dizisi Ayperi Kimdir?

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.