Ver Elini Aşk Vatanım Sensin (Perşembe Günü) Başlayınca Bitecek Final Olacak

Yüzlerce binlerce mesaj yağdı sitemize Ver Elini aşk bitmesin devam etsin diye. Vatanım Sensin fragmanları yayınlanıp kanal d de ekrana geldikçe Ver elini aşk severler dizilerinin ya biteceğini yada gün değiştirip izleyici kaybedeceğini tahmin ediyorlar çünkü. Gerçekten de Vatanım Sensin yeni sezona başlayınca günü belli perşembe yayınlanacak. Ver Elini Aşk Yeni Bölüm Hangi Gün Yayınlanacak?

Ancak Kanal D de perşembe akşamları Ver Elini Aşk var, nasıl olacak bir günde iki dizi olmaz aynı kanalda. Geriye iki seçenek kalıyor. 1- Vatanım sensin 9 Kasım perşembe başlarsa Ver Elini aşk hemen gün değiştirip zaten düşük giden reytingleri iyice riske atar ve bir kaç haftaya final yapar. 2- Vatanım Sensin başladığı hafta 9 veya 16 kasımda Erken final yaparak ekrana veda edebilir.

Ben şahsen her ikisini de doğru bulmuyorum. Evet biraz reytingler düşük olabilir ama güzel bir hikaye var ve yarım kalmasını istemiyorum. Ancak Kanal D bu konularda çok acımasız. Biraz düşen reytingleri hiç affetmiyor ve hemen dizileri final yaptırıp bitiriyor. Ver elini aşk umarız final yapmak zorunda kalmaz. Ancak Vatanım Sensin dizisi perşembe günleri ekran gelecekse hiç şansı yok dizinin. Ancak bu şans sadece izleyicinin karar vermesiyle olur.

İzleyici isterse dizi final yapmaz, reytingleri canlanabilir. Örn: Kalp Atışı final yapacak dediler, izleyenleri sahip çıktı ve show tv beklemediği bir reyting görünce devam kararı aldı. Aynı şeyi Ver Elini aşk izleyicisi de yapabilir. Ver Elini Aşk Vatanım Sensin Başlayınca Bitecek Final Olacak haberimizden sonra umarız diziye sahip çıkar izleyici ve kanal D başka bir formül bulur ve dizi başka gün bile olsa devam eder..

Sizde Ver Elini Aşk dizisi ile Vatanım Sensin dizisinin perşembe günü çakışmasından rahatsız oldunuz mu? Ver Elini aşk devam etsin mi? Yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen.. İşte Ver Elini Aşk son bölüm fragmanı:

Ver Elini Aşk Yeni Bölüm Hangi Gün Yayınlanacak?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Ver Elini Aşk Vatanım Sensin (Perşembe Günü) Başlayınca Bitecek Final Olacak (171 Yorum)

  1. Çok eğlenceli ve gerçekçi bir dizi bitmesi herkesi çok üzdü özellikle oğlumu. Fanatık bi şekilde izliyordu. Bittiğini nasıl anlatırız.

1 3 4 5
Etiketler: , , Eklenme Tarihi: 1 Kasım 2017