Ver Elini Aşk Yeni Bölüm Hangi Gün Yayınlanacak?

Ver Elini Aşk Yeni Bölüm Hangi Gün... Ver Elini Aşk dizisi 2 buçuk aydır kanal d ekranlarında yayınlanıyor. Sevilerek izlenen dizi perşembe günleri yayınlanıyordu. Ancak perşembe günlerinin sahibi geri döndü. Kanal D de geçen sezon perşembe günleri Vatanım Sensin yayınlanıyordu.

Vatanım Sensin dizisi yeni bölümü de 9 Kasım perşembe akşamı başlayacak. Vatanım Sensin perşembe günü yayınlanınca yaz sezonundan beri yayınlanan Ver Elini Aşk dizisi de gün değiştirmiş oldu. Ver Elini Aşk yeni bölümleri artık başka günde Kanal d de olacak.

Ver Elini Aşk dizisi son bölümünde Kaan Ayperi’ye sevgisini aşkını ilan etti Ayperi de ona karşılık verip lokanta da konuşurken Simten yaptı yapacağını. Ayperinin Su’yu dedesine gösterdiği resmi gördü ve Kaan Ayperi’nin kendisine yalan söylediği düşünerek inancı kırıldı. Bakalım yeni bölümleri ne zaman olacak bilgileri sizlerle paylaşacağız.

VER ELİNİ AŞK DİZİSİ YENİ BÖLÜMÜ 21 KASIM SALI AKŞAMI KANALD EKRANLARINDA YAYINLANACAK. 

Tahminimiz şu yönde Kanald de her gün dolu şuan. Tüm hafta her gün diziler yayınlanıyor boş gün yok. Bu yüzden de ya dizilerden biri final yapmalı ya da bir günde iki dizi yayınlanacak. Pazartesi yayınlanan Siyah Beyaz Aşk ve salı yayınlanan Tutsak dizileri reytingleri çok başarılı değil bu yüzden de o günlerde iddaalı olmak isteyebilir Kanald. Bu yüzden Ver Elini Aşk Pazartesi veya salı akşamı yayınlanabilir.

VER ELİNİ AŞK KESİN BİLGİ GELDİ. VER ELİNİ AŞK DİZİSİ YENİ BÖLÜMÜ 21 KASIM SALI AKŞAMI KANALD EKRANLARINDA YAYINLANACAK. 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Ver Elini Aşk Yeni Bölüm Hangi Gün Yayınlanacak? (96 Yorum)

  1. salı günü olsun pazar olmasın pazar cocuklar duymasın var salı günü verelini aks olsun teşekürler kanal d

  2. Salı günü olsun çünkü pazar günü yeni gelin var pazartesi günü söz var çarşamba meryem var

  3. böyle güzel dizileri biz kaybetmek istemiyoruz hayatımız mafya dizileriyle dolu böyle güzel dizileri harcamayın

  4. hangi gün olursa olsun ver elini aşk final yapmasın yayından kaldırılmasın en kısa zaman da haberlerinizi bekliyorum

  5. Bance pazartesi olsun lütfan . Çünkü ban pazar günleri dolunayi izliyorum . Ve dolunay bugüne kadar izledi ve yari da birakamam . Lutfan pazartesi olsun .

  6. Ekranlarda bizi güldüren tek dizi.Bütün oyuncular kaliteli ve çok sevimli.Hikaye güzel.Lütfen bitmesin !!!

  7. Çarşamba olsun çünkü diğer günler başka diziler var pazartesiden olabilir ama salı olursa reyting düşer cumada olabilir cumartesi de olursa reyting düşer

Eklenme Tarihi: 2 Kasım 2017