Verda Dizisi Bilgileri Oyuncuları Kanalı Konusu

Verda Dizisi Bilgileri Oyuncuları Kanalı Konusu... Verda dizisi ile ilgili bilgiler gelmeye devam ediyor. Verda dizisini ilk okuduğunuzda sizlerinde aklına Zerda dizisi geldi mi? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz. Senaryosunu Funda Çetin’in kaleme aldığı,yönetmenliğini Aysun Akyüz’ün üstleneceği Verda dizisinin oyuncu kadrosu oldukça zengin..

Verda Dizisi Oyuncuları Kutsi, Mine Tugay, Hale Soygazi, Şerif Sezer ve Gonca Sarıyıldız’ın yer alacağı diziye Ayşegül Günay, Ülkü Hilal Çiftçi, Kubilay Penbeklioğlu, Ahmet Kaynak, Kadir Polatçı, Berke Hürcan, Barış Yalçın, Emre Polat ve Damla Kaya da dahil oldu. Oldukça büyüyen Verda dizisinin tüm oyuncularını detaylı olarak aşağıya ekledik.

Verda dizisinin Konusu Nedir? Güçlü bir ailenin hikâyesini ekrana taşıyacak proje adını Kutsi’nin canlandıracağı iş insanı Kerem’in ölen eşinden alıyor. Önümüzdeki hafta sete çıkması planlanan dizi Kıbrıs sahneleriyle başlayacak. Kutsi’nin otelde karşılaşıp aşık olacağı Funda’yı Gonca Sarıyıldız,evin anneannesi rolünü ise Şerif Sezer canlandıracak.

Verda dizisinin konusu ne olacak? Verda dizi de bir isim olarak mı kullanılacak? Başrol kadın ve erkek oyuncuları kimler olacak? Verda dizisi hangi kanalda yayınlanacak? Verda dizisi konusu özeti bilgileri neler? Bu soruların cevaplarını sizlerle paylaşmak için bu konumuzu açmış bulunuyoruz.

Verda dizisi hangi kanalda yayınlanacak?

Verda dizisi Atv ile anlaştı. Verda dizisi yeni sezonda Atv ekranlarında yayınlanmaya başlayacak. Verda dizisi Pastel Filmin yapımcılığında ekrana gelecek. Verda dizisinin senaryosunu da Funda Çetin yazıyor. Funda Çetin en son Kalbimdeki Deniz dizisinin senaristliğini yapmıştı. O dizide de ne kadar başarılı olduğunu reytinglerinden gördük.

Verda dizisi yönetmen koltuğunda da Aysun Akyüz oturuyor. Aysun Akyüz ise en son Cennetin Gözyaşları dizisinin yönetmenliğini yaptı. Aysun Akyüz Cennetin Gözyaşlarının reytinglerini haftalarca ilk sıralarda tutmasını sağladı. Yeni dizi Verda’da da bu başarıyı elde edebilecekler mi göreceğiz.

Verda dizisi başrol oyuncusunun Kutsi olacağı kesinleşti. Kutsi Kalbimdeki Deniz dizisinde rol aldı en son. Başarılı şarkıcı ve oyuncu yeni dizisinde de kendinden söz ettireceğini düşünüyoruz.

Verda dizisi oyuncu kadrosu:

Verda dizisi oyuncuları ile ilgili cast çalışmaları devam ediyor. Verda dizisi bilgilerini sizlerle bu konumuzda paylaşmaya devam edeceğiz. Kutsi son olarak Verda dizisi ile gönüllere taht kurmaya geliyor. Kutsinin başrolde oynayacağı Verda dizisi Atv de yeni sezonda Ekim ayında başlayacak..

Kutsi 16 Mart 1973 tarihinde Malatya ‘da doğmuştur. Şarkıcı ve müzisyen olmasına rağmen dizi ve filmlerde aldığı rollerle oyunculuk konusunda hayli kendini göstermiştir. Doktorlar dizisinde (Levent), Huzur Sokağında (Bilal) ve son olarak da geçtiğimiz sezon fox tv de ekrana gelen Kalbimdeki Denizi isimli dizide Mirat karakterini başarıyla canlandırmıştır. Verda dizisinde Kutsi hangi rolde olacak henüz belli değil.

Gonca Sarıyıldız 1986 Ankara doğumludur. Yeditepe Üniversitesi Tiyatro bölümünde eğitim almıştır. Hayalini kurduğu oyunculuk mesleğine böylelikle giriş yapmış olur. Tiyatro çalışmalarında yer almış. Kendini oyunculuk alanında geliştirdikten sonra ilk dizi tecrübesi Muhteşem Yüzyıl ile olmuş.

Muhteşem Yüzyıl dizisinde Şehzade Mustafa’nın cariyesi Fatma Sultan olmuştur. Rolünün hakkını verince ikinci projesi olan Diğer Yarım ile anlaştı. Diğer Yarım dizisinde iki farklı kişiyi birden canlandırdı. Bu başarısı yapımcıların da gözünden kaçmadı ve yeni dizi teklifleri gelmeye başladı güzel oyuncuya.

2015 yılında Bedel dizisinde oynadı. Son olarakta Seviyor Sevmiyor dizisinde oynadı. Akıllarda hala o görüntüleri var. Seviyor Sevmiyor dizisinde Zeynep Çamcı ve Gökhan Alkan’la birlikte başrol oynadı. Başarılı oyuncu Gonca Sarıyıldız Kutsi ile başrol oynayacağı Verda dizisinde nasıl bir rolde olacak göreceğiz. Şimdilik bu konu hakkında bir açıklama yapılmadı.

Verda dizisi Mine Tugay Kimdir? Hangi rolde oynayacak?

1978 Konya doğumludur. Babası subay olduğu için babasının görev yerinde doğdu. 1997 yılında ilk tiyatro oyununa çıktı ve Büyük Kulaklı Küçük Ayı adlı tiyatro oyununu sergiledi. Sonrasında Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almaya başladı. 1998 yılında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Bölümünü kazandı ve eğitimini tamamladı. Sonrasında tiyatro oyunlarında yer aldı.

2003 yılında Gülbeyaz dizisi ile televizyon sektörüne adımını attı. Nejat İşler ve Şevval Sam’ın başrolünü oynadığı Gülbeyaz dizisi ile ilk kez televizyona çıkmış oldu. 2004 yılında da Adı Aşk olsun dizisinde ve Gönül Yarası isimli sinema filminde rol aldı. Bu sırada bir çok reklam filminde de rol aldı. Başarılı oyuncu üniversite de oyunculuk üzerine yüksek lisansta yaptı.

Verda Dizisi Niran Kimdir?

2005 yılında Bahçeşehir Üniversitesi İleri Oyunculuk Yüksek Lisansını bitirdi. Aşk Her Yaşta dizisinde rol aldıktan sonra asıl ününü kazandıran Aliye dizisinde oynadı.  Yüksek lisansı tamamladıktan sonra Gülpare ve Benden Baba Olmaz dizilerinde oynadı. Trt1 de Aynadaki Düşman dizisinde Haluk Piyesle başrol oynamıştır.

Behzat Ç Bir Ankara Polisiyesi isimli dizi de Narkotik başkomiseri Suna rolünü canlandırdı. Başarılı oyuncu  Öyle Bir Geçer Zamanki 3. sezonunda oynamıştır. 2013 yılında Engin Hepileri ile birlikte Antalya Müzik Ödüllerini sundu. 2014 yılında da Kenan Ece ile birlikte Kalp Hırsızı dizisinde oynamıştır. Ancak dizi kısa sürede yayından kalkmıştır.

Kutsi, Mine Tugay, Hale Soygazi, Şerif Sezer, Gonca Sarıyıldız, Ayşegül Günay, Ülkü Hilal Çiftçi, Kubilay Penbeklioğlu, Ahmet Kaynak, Kadir Polatçı, Berke Hürcan, Barış Yalçın, Emre Polat ve Damla Kaya da Verda’ya dahil oldu.

Kutsi

6 Mart 1973 tarihinde Malatya ‘da doğmuştur. Şarkıcı ve müzisyen olmasına rağmen dizi ve filmlerde aldığı rollerle oyunculuk konusunda hayli kendini göstermiştir. Doktorlar dizisinde (Levent), Huzur Sokağında (Bilal) ve son olarak da geçtiğimiz sezon fox tv de ekrana gelen Kalbimdeki Denizi isimli dizide Mirat karakterini başarıyla canlandırmıştır. Verda dizisinde Kutsi hangi rolde olacak henüz belli değil.Kutsi verda dizisi

Mine Tugay

1978 Konya doğumludur. Babası subay olduğu için babasının görev yerinde doğdu. 1997 yılında ilk tiyatro oyununa çıktı ve Büyük Kulaklı Küçük Ayı adlı tiyatro oyununu sergiledi. Sonrasında Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almaya başladı. 1998 yılında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Bölümünü kazandı ve eğitimini tamamladı. Sonrasında tiyatro oyunlarında yer aldı.Mine Tugay verda dizisinde

Hale Soygazi

6 Mayıs 1950 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Hale Soygazi, Erenköy Kız Lisesi’nden mezun olmuştur.Üniversite eğitiminini Fransız Filolojisi bölümünde sürdürmek için başlamış, ikinci sınıfta ayrılarak İsviçre’ye gitmiştir. Hale Soygazi, 1978 yılında oynadığı “Maden” filmi ile Antalya Film Festivali tarafından verilen “En İyi Kadın Oyuncu” ödülünü kazanmıştır. 2015- Kaderimin Yazıldığı Gün, 2011-2013 – Kuzey Güney, 2009 – Bu Kalp Seni Unutur Mu?, 2004 – Sil Baştan dizilerinden bazılarıdır..Hale Soygazi verda dizisinde

Şerif Sezer

Şerif Sezer Verda dizisinde Güler rolüyle katıldı: ATV’nin yeni sezon dizisi Verda kadrosuna son olarak Gülizar dizisiyle karşımıza çıkan Şerif Sezer katıldı.Oyuncu dizide Güler karakterini canlandıracak. Şerif Sezer, 1943 yılında Bursa’nın Mudanya ilçesinde dünyaya gelmiştir. Ailesi çiftçi olan Şerif Sezer Ankara Üniversitesi DTCF Tiyatro Bölümünden mezun olduktan sonra sayısız dizi ve filmde rol almıştır. Şerif Sezer Verda dizisinde Güler rolünde olacak.
Şerif Sezer Verda dizisinde Güler rolü

Gonca Sarıyıldız

1986 Ankara doğumludur. Yeditepe Üniversitesi Tiyatro bölümünde eğitim almıştır. Hayalini kurduğu oyunculuk mesleğine böylelikle giriş yapmış olur. Tiyatro çalışmalarında yer almış. Kendini oyunculuk alanında geliştirdikten sonra ilk dizi tecrübesi Muhteşem Yüzyıl ile olmuş.Gonca Sarıyıldız verda dizisi

Ayşegül Günay

1969 yılında Eskişehir’de doğan Ayşegül Günay, Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Yer Gök Aşk dizisinde canlandırdığı Sultan karakteri ile asıl çıkışını yapmış ve izleyicilerin büyük beğenisini toplamıştır.Ayşegül Günay verda dizisinde

Ülkü Hilal Çiftçi

Ülkü Hilal ÇİFTÇİ 2009 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir ve 8 yaşındadır. Garanti Bankası, Michelin, Fiat Egea ve Ariel gibi markaların reklam yüzü olmayı başarmıştır. Babası da oyuncu olan Ülkü Hilal ÇİFTÇİ İlk olarak Arka Sokaklar dizisi ile dizi kariyerine başlamıştır. Ülkü Hilal Çiftçi verda dizisinde

Kubilay Penbeklioğlu

Kubilay Penbeklioğlu, 1967 yılında Ankara’da doğmuştur. Eğitimini Ankara Üniversitesi Dil Tarih ve Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır. İlk oyunculuk deneyimini 2001 yılında rol aldığı Benimle Evlenirmisin dizisi ile yaşamış; İnsan Aldandı, Başrolde Aşk, Akasya Durağı, Hazreti Yusuf, Hepsi 1, Doktorlar, Hırsız Polis, Emret Komutanım, Belalı Baldız, Sırlar Dünyası ve Yeni Hayat dizilerinde rol almıştır.Kubilay Penbeklioglu verda dizisi kadrosunda

Ahmet Kaynak

Kocaeli İzmit’te dünyaya gelen başarılı oyuncu, lise eğitiminden sonra Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda tiyatro üzerine eğitim aldı. Eğitimlerini tamamladıktan sonra kamera karşısına ilk kez Dar Alanda Kısa Paslaşmalar isimli filmde rol aldı. Genç oyuncu daha sonra ise Binbir Gece isimli dizide rol aldı., Ahmet Kaynak son olarak Galip Derviş dizisinde rol almıştı.Ahmet Kaynak verda dizisinde

Kadir Polatçı

30 Eylül 1988 İstanbul/Bakırköy doğumlu olan Kadir Polatçı, aslen Sivaslıdır. Şimdiye dek pek çok kısa film çekmiş ve Aşkın Zamanı, Arka Sıradakiler, Arka Sokaklar gibi çeşitli yapımlarda rol almıştır.
Kadir Polatçı verda dizisinde

Berke Hürcan

Dizi olarak ilk kez Solan Gül isimli dizi ile ekrana gelen Berke Hürcan, 9 Mayıs 1972’de İstanbul’da dünyaya geldi.Berke Hürcan verda dizisinde

Barış Yalçın

Barış Yalçın 23 Haziran 1994 yılında İzmirl’de dünyaya geldiUzak doğu sporlarına merakı olan Barış aynı zamanda Greko-Romen güreş dalında bir çok derecesi bulunmaktadır.Arabalara olan merakından dolayı ileri sürüş tekniği dersi almıştır.Daha sonra bazı oyunculardan dersler alan Barış Yalçın, Kırgın Çiçekler dizisinde Barış karakterini oynamıştır.Barış Yalçın verda dizisinde

Emre Polat

Emre Polat verda dizisinde

Damla Kaya

Selçuk Üniversitesi Konservatuvar Tiyatro bölümü mezunu olan Damla Kaya 1988 yılında dünyaya gelmiştir.
Ekranların en uzun soluklu günlük dizilerinden bir tanesi olan Unutma Beni dizisiyle oyunculuk kariyerine adım atmıştır. Dizi oyunculuğunun yanı sıra Kısa Film çalışmalarında yer almıştır.Damla Kaya verda dizisinde

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Verda Dizisi Bilgileri Oyuncuları Kanalı Konusu (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 23 Temmuz 2018