Verda Dizisi Haberleri Oyuncuları Kadrosu Konusu ve Özeti

Çok yakında yeni diziler bir bir sahne almaya başlayacak. İşte o dizilerden birisi de büyük ihtimalle Atv de pazartesi günleri ekrana gelecek olan Verda dizisi oldu. Türkiye’de bir çok diziyi hazırlamış Başarılı yapım şirketlerinden biri olan Pastel Film’den yeni sezon için yep yeni bir dizi hazırlığı, Adı Verda..

Verda Dizisi Haberleri Oyuncuları Kadrosu Konusu ve Özeti ile fragmanı çıkar çıkmaz sitemizde olacak. Peki Verda dizisinin başrollerinde kimler olacak hangi oyuncular Verda dizisinde rol alacak? Son olarak Kalbimdeki Deniz dizisinde başrol oynayan ve hayli iyi reyting kazandıran Kutsi’nin Verda dizisinde başrolde yer alması bekleniyor.

Verda Dizisi Oyuncuları Kadrosu

Şerif Sezer Verda dizisinde Güler rolü

ATV’nin yeni sezon dizisi Verda kadrosuna son olarak Gülizar dizisiyle karşımıza çıkan Şerif Sezer katıldı.Oyuncu dizide Güler karakterini canlandıracak. Şerif Sezer, 1943 yılında Bursa’nın Mudanya ilçesinde dünyaya gelmiştir. Ailesi çiftçi olan Şerif Sezer Ankara Üniversitesi DTCF Tiyatro Bölümünden mezun olduktan sonra sayısız dizi ve filmde rol almıştır. Şerif Sezer Verda dizisinde Güler rolünde olacak.

Verda dizisi için Kutsinin senaryoyu beğendiği ve diğer oyuncuları da görmek için süre istediği belirtiliyor. Kutsi ile Özge Özberk son dizileri olan Kalbimdeki Denizde oldukça başarılı bir ikili olmuştu. Verda dizisinde yine bir araya gelirler mi bilemiyoruz. Ancak Verda dizisinin oyuncu seçmelerinin hızla devam ettiği gelen haberler arasında..

Verda Dizisi Haberleri Oyuncu Kadrosu

Verda Dizisi Haberleri neler? Daha önce bir çok dizi yapan ve son olarak da Kalbimdeki Deniz ve İnsanlık Suçu gibi dizilerle adından söz ettiren Pastel Film 2018-2019 yeni sezonu için yeni dizisi ‘Verda‘ için hazırlıklara devam ediyor. Büyük ihtimalle dizi Eylül sonunda Yayınlanmaya başlayacak. Hazırlıkları süren Verda dizisinin kanalı da büyük ihtimalle ATV olacak.

Bizde bu sayfada merak edenler için Verda Dizisi Haberleri vermeye devam edeceğiz. İlerleyen haftalarda Verda Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu ve Özeti belli oldukça sizlere yazmaya devam edeceğiz. Sizlerde yeni dizi Verda hakkında bilgiler ve oyuncular için yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz..

Verda Dizisi Oyuncuları Kimler? Kutsi 16 Mart 1973 tarihinde Malatya ‘da doğmuştur. Şarkıcı ve müzisyen olmasına rağmen dizi ve filmlerde aldığı rollerle oyunculuk konusunda hayli kendini göstermiştir. Doktorlar dizisinde (Levent), Huzur Sokağında (Bilal) ve son olarak da geçtiğimiz sezon fox tv de ekrana gelen Kalbimdeki Denizi isimli dizide Mirat karakterini başarıyla canlandırmıştır. Verda dizisinde Kutsi hangi rolde olacak henüz belli değil.

Başrolde Kutsinin Yer Alacağı Verda Dizisinin Kadın Başrol Oyuncusu Seviyor Sevmiyor Ve Nerdesin Birader Dizilerinde Rol Alan Gonca Sarıyıldız Oldu..

Verda Dizisi Oyuncuları Gonca Sarıyıldız 

Verda Dizisi Oyuncuları Gonca Sarıyıldız

Oyuncuyu seviyor sevmiyor dizisinden tanıyorum. Oyuncu iyi oyuncu ama fazla tanılıyor mu bilmem. Kutsi nin Oynadığı diziler iyi reytingler alıyor. Verda diziside iyi reytingler alır ama uzun ömürlü olacağını düşünmüyorum. Oyuncu diziye katkı yapar ama fazla katki yapacagini düşünmüyorum. Dizinin günü iyi olursa 5+ reytingler bile alabilir.Hayırlısı olsun. Başarılar dilerim.

Pastel Film imzalı ATV’nin yeni dizisi “Verda”nın ilk bölüm çekimleri tamamlandı. Kutsi’nin başrolünü Gonca Sarıyıldız Ve Mine Tugay ile paylaştığı dizinin aralık ortasından itibaren cumartesi günleri yayınlanacağı konuşuluyor.Verda Dizisi Haberleri Oyuncuları Kadrosu

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Verda Dizisi Haberleri Oyuncuları Kadrosu Konusu ve Özeti (2 Yorum)

Eklenme Tarihi: 11 Temmuz 2018