Verda Dizisi Haberleri Oyuncuları Kadrosu Konusu ve Özeti

Merak ettiğiniz Verda Dizisi Haberleri Oyuncuları Kadrosu Konusu ve Özeti konusu hakkında sizlere detaylı bilgiler vereceğiz. Öncelikle hoş geldiniz.

Çok yakında yeni diziler bir bir sahne almaya başlayacak. İşte o dizilerden birisi de büyük ihtimalle Atv de pazartesi günleri ekrana gelecek olan Verda dizisi oldu. Türkiye’de bir çok diziyi hazırlamış Başarılı yapım şirketlerinden biri olan Pastel Film’den yeni sezon için yep yeni bir dizi hazırlığı, Adı Verda..

Verda Dizisi Haberleri Oyuncuları Kadrosu Konusu ve Özeti ile fragmanı çıkar çıkmaz sitemizde olacak. Peki Verda dizisinin başrollerinde kimler olacak hangi oyuncular Verda dizisinde rol alacak? Son olarak Kalbimdeki Deniz dizisinde başrol oynayan ve hayli iyi reyting kazandıran Kutsi’nin Verda dizisinde başrolde yer alması bekleniyor.

Verda dizisi için Kutsinin senaryoyu beğendiği ve diğer oyuncuları da görmek için süre istediği belirtiliyor. Kutsi ile Özge Özberk son dizileri olan Kalbimdeki Denizde oldukça başarılı bir ikili olmuştu. Verda dizisinde yine bir araya gelirler mi bilemiyoruz. Ancak Verda dizisinin oyuncu seçmelerinin hızla devam ettiği gelen haberler arasında..

Verda Dizisi Haberleri Oyuncu Kadrosu

Verda Dizisi Haberleri neler? Daha önce bir çok dizi yapan ve son olarak da Kalbimdeki Deniz ve İnsanlık Suçu gibi dizilerle adından söz ettiren Pastel Film 2018-2019 yeni sezonu için yeni dizisi ‘Verda‘ için hazırlıklara devam ediyor. Büyük ihtimalle dizi Eylül sonunda Yayınlanmaya başlayacak. Hazırlıkları süren Verda dizisinin kanalı da büyük ihtimalle ATV olacak.

Bizde bu sayfada merak edenler için Verda Dizisi Haberleri vermeye devam edeceğiz. İlerleyen haftalarda Verda Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu ve Özeti belli oldukça sizlere yazmaya devam edeceğiz. Sizlerde yeni dizi Verda hakkında bilgiler ve oyuncular için yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz..

Verda Dizisi Oyuncuları Kimler? Kutsi 16 Mart 1973 tarihinde Malatya ‘da doğmuştur. Şarkıcı ve müzisyen olmasına rağmen dizi ve filmlerde aldığı rollerle oyunculuk konusunda hayli kendini göstermiştir. Doktorlar dizisinde (Levent), Huzur Sokağında (Bilal) ve son olarak da geçtiğimiz sezon fox tv de ekrana gelen Kalbimdeki Denizi isimli dizide Mirat karakterini başarıyla canlandırmıştır. Verda dizisinde Kutsi hangi rolde olacak henüz belli değil.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Verda Dizisi Haberleri Oyuncuları Kadrosu Konusu ve Özeti (1 Yorum)

Etiketler: , Eklenme Tarihi: 11 Temmuz 2018