Verda Dizisi Kutsi Gonca Sarıyıldız ve Mine Tugay Bilgileri Hikayesi Özeti

Verda Dizisi Kutsinin Partneri Gonca Sarıyıldız Oldu Bilgileri… Verda dizisi Atv de yeni sezon da yayınlanmaya başlayacak. Yeni sezonun başında yayınlanmayacak çünkü heünüz oyuncu çekimleri devam ediyor. Verda dizisi ile ilgili haberler gelmeye devam ediyor bu yüzden.

Verda dizisi Pastel Film’in yapımcılığında ekrana gelecek. Verda dizisinin senaryosunu Funda Çetin yazarken yönetmenliğini Aysun Akyüz üstleniyor. Verda dizisinin erkek başrol oyuncusu daha önce açıklanmıştı. Verda dizisinde başrolü canlandıracak olan erkek oyuncu Kutsi oldu. Kutsi’ye Verda dizisinde eşlik edecek oyuncu da belli oldu.

Verda dizisi kadın başrol oyuncusu Gonca Akyıldız oldu. Gonca Akyıldız Kimdir? Daha önce hangi dizilerde rol aldı bu bilgileri paylaşmak için konumuzu açtık.

Verda dizisi Gonca Sarıyıldız Kimdir Bilgileri;

Gonca Sarıyıldız 1986 Ankara doğumludur. Yeditepe Üniversitesi Tiyatro bölümünde eğitim almıştır. Hayalini kurduğu oyunculuk mesleğine böylelikle giriş yapmış olur. Tiyatro çalışmalarında yer almış. Kendini oyunculuk alanında geliştirdikten sonra ilk dizi tecrübesi Muhteşem Yüzyıl ile olmuş.

Muhteşem Yüzyıl dizisinde Şehzade Mustafa’nın cariyesi Fatma Sultan olmuştur. Rolünün hakkını verince ikinci projesi olan Diğer Yarım ile anlaştı. Diğer Yarım dizisinde iki farklı kişiyi birden canlandırdı. Bu başarısı yapımcıların da gözünden kaçmadı ve yeni dizi teklifleri gelmeye başladı güzel oyuncuya.

2015 yılında Bedel dizisinde oynadı. Son olarakta Seviyor Sevmiyor dizisinde oynadı. Akıllarda hala o görüntüleri var. Seviyor Sevmiyor dizisinde Zeynep Çamcı ve Gökhan Alkan’la birlikte başrol oynadı. Başarılı oyuncu Gonca Sarıyıldız Kutsi ile başrol oynayacağı Verda dizisinde nasıl bir rolde olacak göreceğiz. Şimdilik bu konu hakkında bir açıklama yapılmadı.

Verda dizisi Mine Tugay Kimdir? Hangi rolde oynayacak?

1978 Konya doğumludur. Babası subay olduğu için babasının görev yerinde doğdu. 1997 yılında ilk tiyatro oyununa çıktı ve Büyük Kulaklı Küçük Ayı adlı tiyatro oyununu sergiledi. Sonrasında Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almaya başladı. 1998 yılında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Bölümünü kazandı ve eğitimini tamamladı. Sonrasında tiyatro oyunlarında yer aldı.

2003 yılında Gülbeyaz dizisi ile televizyon sektörüne adımını attı. Nejat İşler ve Şevval Sam’ın başrolünü oynadığı Gülbeyaz dizisi ile ilk kez televizyona çıkmış oldu. 2004 yılında da Adı Aşk olsun dizisinde ve Gönül Yarası isimli sinema filminde rol aldı. Bu sırada bir çok reklam filminde de rol aldı. Başarılı oyuncu üniversite de oyunculuk üzerine yüksek lisansta yaptı.

2005 yılında Bahçeşehir Üniversitesi İleri Oyunculuk Yüksek Lisansını bitirdi. Aşk Her Yaşta dizisinde rol aldıktan sonra asıl ününü kazandıran Aliye dizisinde oynadı.  Yüksek lisansı tamamladıktan sonra Gülpare ve Benden Baba Olmaz dizilerinde oynadı. Trt1 de Aynadaki Düşman dizisinde Haluk Piyesle başrol oynamıştır.

Behzat Ç Bir Ankara Polisiyesi isimli dizi de Narkotik başkomiseri Suna rolünü canlandırdı. Başarılı oyuncu  Öyle Bir Geçer Zamanki 3. sezonunda oynamıştır. 2013 yılında Engin Hepileri ile birlikte Antalya Müzik Ödüllerini sundu. 2014 yılında da Kenan Ece ile birlikte Kalp Hırsızı dizisinde oynamıştır. Ancak dizi kısa sürede yayından kalkmıştır.

Son olarakta Medcezir dizisinde rol alan güzel oyuncu Çilek Kokusu dizilerinde de oynadı. Mine Tugay 2017 yılında final yaparak ekranlara veda eden muhteşem dizi Paramparça dizisinde de rol almıştır. Başarılı oyuncunun tiyatro oyunlarını yazamadık bile. Gerçekten tecrübeli güzel ve başarılı oyuncuya yeni dizisi Verda’da da başarılar diliyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 6 Eylül 2018