Verda Dizisi Niran Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri (Mine Tugay)

Yeni sezonda ekrana gelecek dizilerden birisi olan Verda dizisi yeni oyuncuları ile göz doldurmaya devam ediyor. Verda Dizisi Niran Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri ve hakkındaki tüm detayları burada sizlere aktaracağız. En güzel ve en özel Verda dizisi haberlerini bu sayfadan sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Verda Dizisi Niran Kimdir? öncelikle bu konuda bilgiler verip gerçek adını sizlerle paylaşalım. Verda Dizisi Niran Kimdir? Gerçek Adı Bilgilerini yazmadan önce Verda başrollerinde diğer oyuncular kimler kısaca bilgiler verelim. Kutsi Gonca Sarıyıldız ve Mine Tugayın başrollerinde oynadığı Verda yeni sezonda izleyici ile buluşacak.

Verda Dizisi Niran karakterini canlandıracak olan oyuncumuzun gerçek adı Mine Tugay‘dır. Başarılı oyuncu Mine Tuğay Atv’de ekrana gelecek “Verda” dizisinde Niran karakterine hayat verecek. Verda Dizisi Niran hakkında özel bilgilere geçmeden evvel Atv de yayınlanacak olan bu dizi ne zaman diye merak edenler için hemen yazalım. Verda dizisi Ekim ayında ekrana gelecek Atv de..

Verda Dizisi Niran kimdir Mine Tugay Bilgileri

Verda Dizisi Niran Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri (Mine Tugay)

1978 Konya doğumludur. Babası subay olduğu için babasının görev yerinde doğdu. 1997 yılında ilk tiyatro oyununa çıktı ve Büyük Kulaklı Küçük Ayı adlı tiyatro oyununu sergiledi. Sonrasında Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almaya başladı. 1998 yılında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Bölümünü kazandı ve eğitimini tamamladı. Sonrasında tiyatro oyunlarında yer aldı.

Verda Dizisi Niran hakkında bilgiler gerçek adı nedir

Son olarakta Medcezir dizisinde rol alan güzel oyuncu Çilek Kokusu dizilerinde de oynadı. Mine Tugay 2017 yılında final yaparak ekranlara veda eden muhteşem dizi Paramparça dizisinde de rol almıştır. Başarılı oyuncunun tiyatro oyunlarını yazamadık bile. Gerçekten tecrübeli güzel ve başarılı oyuncuya yeni dizisi Verda’da Niran rolünde de başarılar diliyoruz.

Verda Dizisi Niran (Mine Tugay) daha detaylı bilgilerine ulaşmak için Tıklayın >> Verda Dizisi Mine Tugay Bilgileri

Verda Niran Kimdir gerçek adı instagram adresi

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 7 Eylül 2018