Vurgun Dizisi 6. Bölümde Neden Bitiyor Final Yapıyor Bitmesin Devam Etsin

Fox TV ekranlarında çarşamba günü yayınlanan Vurgun dizisi 13 Mart 2019 çarşamba akşamı yayınlanacak olan 6. bölümüyle final yapacak. Asıl sorumuz belli; Vurgun Dizisi Neden Bitiyor Erken Final Yapıyor? Vurgun dizisinin neden izlenmediğini neden tutmadığını reyting oranlarının nasıl olduğunu ve niçin final yapmak zorunda kaldığını bu sayfada sizlere açıklamaya çalışacağım.

Vurgun son dönemin en iyi oyuncu kadrosuna sahip dizilerinin başında geliyordu. O kadar emeğe gerçekten yazık oldu. Vurgun dizisi neden erken final yaptı niçin sona erdi konusunda sizlere detaylı açıklama yapacağız bu konumuzda..Vurgun dizisi sona erdi

Öncelikle Vurgun dizisinin yanlış bir gün seçim yaptığını Vurgun dizisi ile ilgili ilk reyting sayfamızda açıklamıştık. Vurgun dizisi Diriliş Ertuğrul ve sen anlat Karadeniz gibi çok güçlü dizilerin olduğu çarşamba günü başlayarak ilk hatasını yapmıştı. Çünkü bu diziler çok iyi bir izleyici oranına sahip ve uzun süredir devam ettikleri için bu dizilerin hayranları sevenleri başka dizilere kolay kolay geçiş yapmıyor.

Vurgun Dizisi Neden Bitiyor Erken Final YapıyorFox Tv Vurgun Dizisi 6. Bölümde Neden Bitiyor Final Yapıyor

Ayrıca Vurgun dizisinin reytingleri ne baktığımızda iyi bir başlangıç yapamadığını ilk hafta iyi başlamayan bir dizinin daha sonra toparlaması oldukça zor olduğunu sizler de tahmin edersiniz. Vurgun dizisi neden final kararı aldı Çünkü çok düşük reytingler son haftalarda diziyi daha da zor duruma soktu. Diriliş Ertuğrul sen anlat Karadeniz dizileri yetmezmiş gibi Kuzgun dizisinin de başlamasıyla Vurgun dizisine en büyük rakip gelmiş oldu ve asıl vurgunu Kuzgun dizisinden yemiş oldu.

Büyük umutlarla yayın hayatına başlayan Vurgun dizisinin 13 Mart çarşamba akşamı yayınlanacak olan 6. bölümünde final yapacağı kesinlik kazandı. Hilal Saral bundan önce ATV ekranlarında yayınlanan yeni dizisi Şahin Tepesi de reytinglere sadece 6 bölüm dayanabilmişti. Son dizisi Vurgun dizisi de 6. bölümü ile final yapma kararı aldı.

Vurgun Dizisi 6. bölümde Bitiyor Erken Final YapıyorVurgun Dizisi 6. Bölümde Neden Bitiyor Final Yapıyor Bitmesin Devam Etsin

Vurgun dizisi reyting yarışına ilk hafta 10. sıradan başlamıştı. Zaten dizinin 10. sırada başlaması rakiplerinin çok güçlü olduğunu hatta bu dizilerin özetlerinin bile Vurgun dizisinden çok daha fazla izlendiğini gözler önüne sermiştir. Vurgun dizisi geçtiğimiz hafta yayınlanan 5. bölümü ile 6 Mart çarşamba günü ekrana gelmiş ve son 5 haftanın en düşük reytingini alarak 3.43 reyting oranı ile ancak 12. sırada yer bulabilmişti.

Vurgun dizisinin reytingleri bu şekilde çok düşük oranlarda gelince Fox TV daha fazla dayanamadı ve vurgun dizisi ile yollarını ayırmaya karar verdi. Yapımcısı Hilal Saral ile görüşen Fox TV dizinin daha fazla devam edemeyeceğini çok düşük reytingler ile reklam pastasındaki payının da oldukça düştüğün ileri sürerek 6. bölümde Vurgun dizisinin final yapmasını istedi. Böylelikle Vurgun dizisinin ömrü sadece 6 bölüm oldu.

Vurgun Dizisi neden Final Yapıyor bitmesi devam etsinVurgun Dizisi 6. Bölüm Final Yapıyor Bitmesin Devam Etsin Başka kanala Transfer olur mu?

Vurgun dizisinin Başka kanala Transfer olur mu sorusu düşük reytinglerden dolayı hiç bir kanalın bu transfere sıcak bakmayacağını düşünüyoruz. Zaten maliyeti oldukça yüksek olan bir diziyi küçük kanallar almak istemez, büyük kanallarda reytingleri düşük diye almaz. Bu nedenle dizinin transfer olup farklı bir kanalda yayınlanması oldukça zor görünüyor.

Vurgun dizisi ile ilgili 6 bölümlük reyting sonuçlarını aşağı sizler için ekliyorum. Sizlerde Vurgun dizisinin final yapması hakkında neler düşünüyorsunuz Vurgun gibi gerçekten emek isteyen bir dizinin erken final yapmasın sizce doğru oldu mu ya da Vurgun dizisinin başka bir kanalda devam etmesini farklı bir kanala transfer olmasını ister misiniz? Erkan Petekkaya ve Deniz Çakır gibi ünlü oyuncuların yer aldığı Vurgun dizisinin ömrü çok kısa sürdü Bu konuda Sizler de yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazınız.

Vurgun Dizisi 6. Bölüm Final Fragmanı videosu izle

İşte Vurgun dizisinin son haftalarda almış olduğu reyting oranları ve 6. bölümüyle final kararı alan Vurgun dizisinin almış olduğu Total reyting sonuçları:

12. Vurgun 6 Mart 2019 Çarşamba Reytingleri    3.43
12. Vurgun 27 Şubat 2019 Çarşamba Reytingleri 3.52
12. Vurgun 20 Şubat 2019 Çarşamba Reytingleri 3.40
10. Vurgun 13 Şubat 2019 Çarşamba Reytingleri 4.39
10. Vurgun 6 Şubat 2019 Çarşamba Reytingleri 4.35
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Vurgun Dizisi 6. Bölümde Neden Bitiyor Final Yapıyor Bitmesin Devam Etsin (421 Yorum)

 1. Biz iyi olanın kıymetini bilmeyen bir milletiz. tüm haftanın dizileri içinde en iyi 5 diziden bir tanesi Final kararı son derece yanlış. Bu kadar beğeni ile izlenilen bir dizi nasıl devam etmez anlayamadım. İlgililer okuyor ise lütfen kararınızı gözden geçirip devamı için bir şeyler yapın.

 2. Çok başarılı bir diziydi çok üzüldüm bittiğine oturmuş reytingleri alr üst eden dizilere tanınmadan rakip çıkarılması büyük yanlış bence. Ertuğrul u gününde izleyip internetten izliyordum bende bir çok kişiye tavsiye ettim harika bir dizi diye ama her kes aynı dertten yakındı. başka bir gün yayınlanması lazımdı. arşamba yanlışbirgündü. bence başka bir kanalda başka bir gün yayınlanması lazım. çok sevilen bir dizi olacağına eminim.

 3. Çok kaliteli bir yapımdı. Konu çok sürükleyici. ekrana kitledi bizi 5 haftadır, tekrarlarını da izledik.Kadro süper. tüm oyuncular sanatını en iyi şekilde icra etmiş. yeniden , daha uygun gün ve saatte, yeni bir versiyonu ile ekranlara gelmesini isteriz. Sözünü ettiğiniz dizileri hiç izlemedim. zaaten son yıllarda. ( Hürrem den sonra ) ddizi izlemeyi bırakmıştım. ilk kez cok keyif alarak kaliteli bir dizi izlemeye başladım..ne yazıkki keyfim çok kısa sürdü. Devam Etmeliydi….

 4. kesinlikle devam etmesi gereken bi film.oyuncular mükemmel gerçeklikte.devam etsin lütfen

 5. Yani kırk yılın başı güzel bir dizi yaptınız ve onuda siyasi veya başka bir sebepten yok ettiniz. Yazıklar olsun fox ve yöneticileri. Böyle müthiş bir yapımı hiçe saydınız. En azından gününü değiştirip deneyebilirsiniz , binlerce şansı hakediyordu. Seni seviyorum Erkan Petekkaya idolum.

 6. İnsanlar artık mafya, kötülük v.s gibi konulardan bıktı .Diziler kötülükten geçilmiyor! Ne sanıyor senaristler, her türlü aldatmacanın prim yaptığını falan mı? Gülmek istiyor insanlar gülmek… Bir de üzerine kadını, aşağılayan zayıf gösteren, topluma kötü örnek olan diziler yapılıyor ya .. Lütfen milyonlar izliyor oyuncuya söylettiğiniz her cümle kitleler özellikle erkekler için önem taşıyor. Ataerkil konulardan çıkın artık millet böyle seviyor demeyin .Örnek erkeğin aldatmasını, normal bir konu gibi işlemeyin, dalgasını bile geçmeyin .Gülse Birsel de bazen aldatma konusunun şakasını yapıyor.Hayır şakasını bile yapmayın. Bu toplum madem TV izlemeyi seviyor toplumu eğitici flim ve diziler yapmak da senaristlerin görevi bırakın ratingi falan En azından kötü örnek ,vurdulu kırdılı iğrenç dizileri yayına sokmayı artık olanları da bitirin artık yeter.

 7. Diriliş gibi güçlü bir diziyle aynı gün olması zaten Reyting yapamayacağını biz bile biliyorken siz nasıl düşünmediniz..Cuma gününe koyun hiç güzel bişry yok tv de bu dizi çok severek internetten izliyorduk çünkü diriliş kaçmaz

 8. Rayting nedeni ile bittiği masalına inanmamızı istemeyin.Tüm oyuncular müthiş performans gösterdikleri tartışılmaz gerçek. Hele Kerem rolünü yaoan küçük oyuncumuz müthiş oynuyordu. Diriliş eline su dökemez. Ne yazık sanat her alanda siyasete kurban oluyor.
  Devamını istiyoruz. Yurt dışından iyi fiyata alıcı bulur.

 9. Çok beğenerek izliyorduk. Keşke günü değişseydi. Bitmemeliydi bence. Gerçekten çok üzüldük

 10. Bitmesi gereken o kadar dizi varken vurgunun bitmesine çok üzüldüm. Final olduğunu görünce inanamadım. Konusu çok güzeldi. Devam etmesini çok isterdim. Keşke başka bir kanalda tekrar başlasa. Çok yazık oldu.

 11. Vurgun devam etsin o kadar izleyiciyi salak yurduna koyamazlar şok olduk final oldugunu öğrenince devam etmesini istiyoruz. Sen anlat karadeniz den daha güzel bir dizi… Takdir ediyorum ve Devam etsin bu kadar istek üzerine..

 12. Erkan petekkaya süper bir oyuncu dizi devam etsin istiyoruz…basrol kadın deniz çakırın oynaması denizin son zamanlardaki olayları etkili olmuş OLABILIR ancak dizi devam etsin isterdik

 13. Yaprak dökümünden sonra ilk defa vurgun dizisini cok sevmiştim ailece izliyorduk.bari sonunu sinema filmi yapsınlar cok üzüldük

 14. Bu güne kadar hiç abartısız bu kadar konusu güzel bir dizi seyretmedim hatta taktir ettim yönetmeni seyircinin istediğini veriyor filmi okadar net dizi ilerliyor seyirciyi oyalamiyor bravo dedim diğer dizilerde olduğu gibi keriz yer ine koymuyor geçiştirmiyor dedik v allahi eşim ilk defa dizi sevdi seyretti çok yazik oldu ama yaziklar olsun foks tv ye bu diziyi çıkardığı için artık açmam bu kanalı çok kızdım

 15. Güçlü ve çok başarılı oyuncuların olması konusunun çok güzel olduğu bir dizi
  Kesinlikle devam etmeli
  Sadece yayın saati ve gününü iyi seçmeliler
  Çünkü izleyiciler takip ettikleri dizileri yeni diziler için kolay kolay bırakmıyorlar

 16. Açık seçik giyinen olsa Fox final yapar mi hic Ama konusu iyi kadrosu iyi olan bu kadar sevilen diziyi 6. Bolumde final yapar.. VurgunBitmesin.

 17. Bir cok kanalda izlenmeyen adını bile bilmediğimiz diziler devam ediyor herkesin bu kadar severek izledigi diziyi final yapıyorlar Fox cok acimasiz ilk defa cok sevdigim diziyi Son dakikalarini uzulerek izledim Kadrosu iyi konusu iyi diye Reiting mi mesele oldu final yapmak icin cok saçma devam etsin Vurgun her dizinin Zamana ihtiyacı var lütfen devam etsin Başka kanala geçsin veya Gününü değiştirsin Ama Bitmesin….❗❗❗❗

 18. VURGUN DİZİSİNİN.Devam etmesini istiyoruz…
  Ayrıca yasak elmadan daha ahlaklı güzel bir yapım…
  Yayın günün değiştirilmesi ile çözümlenebilecek bu projenin durdurulması emeğe karşı saygısızlıktır.yayın günü tesbiti çrş.olması yanlış bir karar olduğu yönetici tarafından kabullenmeyip.projenin kaderinle oynamak çok yanlış bir yaklaşımdır…
  Yönetici kaprisinden vaz geçip yayın gününü değiştirmiş olsaydınız.hem kibirden hemide yapımcının verilen yanlış karardan ötürü başarısız olması hoş bir şey değildir…
  VURGUN.dizisi konusu güzel kadrosu güçlü görseli kuvvetli.
  Habitat seçimi başarılı bir dizidir…
  Yapımcısına ve yöneticisine.oyuncularına emeği geçen tüm set çalışanlarına.selamlarımı arz ederim…
  Yayın günü seçimini kim yaptıysa çrş.günü yayınlanmasını kim şart koştu ise asıl başarısız ve reytingsiz lişi kendisidir…
  Tüm Ekibe Başarılar dikerim…
  VURGUN DİZİ’sinin devam etmesini istiyoruz ailece…
  Tüm yorumları dikkate alın

 19. VURGUN DİZİSİNİN.Devam etmesini istiyoruz…
  Ayrıca yasak elmadan daha ahlaklı güzel bir yapım…
  Yayın günün değiştirilmesi ile çözümlenebilecek bu projenin durdurulması emeğe karşı saygısızlıktır.yayın günü tesbiti çrş.olması yanlış bir karar olduğu yönetici tarafından kabullenmeyip.projenin kaderinle oynamak çok yanlış bir yaklaşımdır…
  Yönetici kaprisinden vaz geçip yayın gününü değiştirmiş olsaydınız.hem kibirden hemide yapımcının verilen yanlış karardan ötürü başarısız olması hoş bir şey değildir…
  VURGUN.dizisi konusu güzel kadrosu güçlü görseli kuvvetli.
  Habitat seçimi başarılı bir dizidir…
  Yapımcısına ve yöneticisine.oyuncularına emeği geçen tüm set çalışanlarına.selamlarımı arz ederim…
  Yayın günü seçimini kim yaptıysa çrş.günü yayınlanmasını kim şart koştu ise asıl başarısız ve reytingsiz lişi kendisidir…
  Tüm Ekibe Başarılar dikerim…
  VURGUN DİZİ’sinin devam etmesini istiyoruz ailece…

 20. 56 yaşındayım Sevgili Deniz den doğru izlemeye başlamıştım yazık oldu. Herkesin emeği için teşekkürler. Sanatçılar olmazsa yaşamın anlamı da yok.

 21. Vurgun kadrosu efsane konusu da başka gün yayınlansın lütfen bitmesin tek izlediğim diziydi

 22. Malesef Fox da olduğu için raiting aşağı çekildi. Bu ülkede raiting, şans oyunları, secimler herşey sahte. Hırsız hükümet son yılların en güzel dizisini Fox TV de olduğu için yedi bu kadar basit.

 23. Çok beğenerek izliyordum şimdiki dizilerden çok farklı ve güzeldi ne olur başka güne alinsin oyunculari mükemmelin ötesinde oyuncular yazık çok yazık oldu

 24. Çok beğenerek izliyordum şimdiki dizilerden çok farklı ve güzeldi ne olur başka güne alinsin oyunculari mükemmelin ötesinde oyuncular yazık çok yazık oldu

 25. gününü değiştirmeleri gerekirdi bu dizinin değil yapımcıların ve fox tv sorumlularını bir hatası çarşamba harici herhangi bir gün olsa idi illaki reyting rekortmeni bir dizi olurdu.onca emeğe yazık oldu umarım buradan sesimizi duyarlar.

 26. Cumartesi gününe show veya star tv devam etirsin bu diziyi bak nasıl VURGUN yapar!!!!!!!Tam güzel bir dizi bulmuşken finishFox tv kınıyoruz!!!!!!

 27. Çok sinir olduk!Süper bir diziydi!Konusu farklı kaliteli oyuncu kadrosu!Kİme sorsam izliyordu ve çarşambayı iple çekiyordu! Çok yazık ettiniz emeğe ve bizlere! Başka günler saçma sapan diziler var onlar kaldırılsın! Show tv veya star tv ‘ye duyurulu! Bu diziyi devam ettirin!

 28. Çok severek izliyorduk bitmesini istemiyoruz ayrıca reyting sebebi deniyor biz severek izleyenlere haksızlık olmuyormu benim etrafımda tanıdığım herkes vurgunu izliyordu neye göre kime göre

 29. SAKA.Çok severek izliyorduk bitmesini istemiyoruz ayrıca reyting sebebi deniyor biz severek izleyenlere haksızlık olmuyormu benim etrafımda tanıdığım herkes vurgunu izliyordu neye göre kime göre

 30. SAKA.Çok severek izliyorduk bitmesini istemiyoruz ayrıca reyting sebebi deniyor biz severek izleyenlere haksızlık olmuyormu benim etrafımda tanıdığım herkes vurgunu izliyordu neye göre kime göre

 31. Tam kaliteli bir dizi izliyordukki final sen anlat karadeniz kaldırılsın manual vefatı izlemekten beyni uyuştu milletin d vurgun devammmmm etsin

 32. Hem konusuyla hem oyuncularıyla severek izlediğim bir dizi bencede bitmesi hiç iyi olmamış. Çok üzüldüm.

 33. Foxtv diziye anket yaptimi bu reyting nasıl yapılıyor enaz 500 kişiye sordum ve diziyi neden kaldırıyorlar bilinmiyor saçma diziler yayınlanıyor ama düzgün yayınları kaldırılıyor yazık yazık

 34. Bu kadar insan boşuna üzülüyor olamaz dizinin tutulmadığını nasıl düşündünüz acaba?

 35. Konusu değişik güzeldi üzüldüm keşke bitmeseydi ben izledim her bölümde heyecanlı bitmesin

 36. Bence bu şekilde bir anket sonrası bu kararı alsaydınız eminiz dizi kitlesinin ne kadar fazla olduğunu daha iyi anlar ve harika bölümlerle devam ederdiniz izleyiciye ve oyuncuya bu yazık oldu .

 37. Bence diğer dizilere göre güzel bir diziydi izleyecek bir şeyler arar olduk tam bulduk diyoruz kaliteli bir şeyler fakat o da final yapma kararı alıyor olmadı böyle bence bitmemeli.

 38. Vay arkadaş su pislik sen anlat denen zoytarı flimi kadar olamadınız severek izledigimiz bir dizidi carsambayı merakla beklerken bitirdiniz olmadı

 39. Aman ne güzel oldu.tam konusu değişik.oyuncular kaliteli başarılı.sevilen bir dizi diye düşünürken.en güzel yerinde finish.oldumu yani..yazık sinir olduk.

 40. bu kanallar seyirciyi resmen salak yerine koyuyolar izleyene biraz saygı ya demekki neymiş kadına şiddet dizileri tutuyomuş bitmesin vurgun dizisi lütfen

 41. Bence sen anlat karadeniz kaldirilsin yerine vurgun koyulsun vurgun en azindan bi konusu vardi iyiydi yani

 42. Çarşamba akşamını iple çekiyorum resmen tekrarını zevkle seyrediyoruz konu güzel kadro güzel sen anlat Karadeniz erkenci kuş yasak elma çokmu güzel sanki Fox tv de seyrettiğim tek diziydi bu final kararı çok yanlış oldu FOX TV lütfen dizimizi tekrar başlatın

 43. Dizilerle pek aram yok ama bizimkiler seviyodu vurgunu izliyolardi mutlu oluyolardi bencede vurgun final olmasin baska gune alinsin en azindan anlat karadenizden iyi konusu vardi bence sen anlat karadeniz final olsun onun yerine vurgun devam etsin

 44. Bu dizi nasıl tutmadı anlayamadım.Ayrıca bir anda bitirdiler.kızını öğrenmedi.vedat ne oldu duru ne olacak.bari bunlarında sonuçlandırmalıydılar.bencede kesinlikle devam etmeli

 45. Bence de yukardan Emirler gelmiş.Bir dolu gereksiz diziler devam ederken,Zevkle izleniyordu.Hikaye ilginçti.Ama Perşembe gününe alınabilirdi.

 46. Vurgun dizisi bitmemeliydi.Bu kadar kaliteli oyuncular,cözülecek cok sey varken cozümsuz bitti.Tarihi diziler baydi.Karadeniz dizileri de ayni yerde sayiyor.nasil rakip oluyor ki…

 47. Yazık valla çok yazık.konusuyla oyuncu kadrosuyla çokda başarılıydı.böyledir zaten bi sürü saçma konulu diziler devam eder zevkle izlediğimiz diziler bi anda yok olur.çok üzüldük.

 48. Kaliteli çekilmiş, oyunculuklar süper olan bir diziyi kaldırmaları çok büyük haksızlık.Seyircisinin az olduğunu sanmıyorum. Basit basit diziler nasıl reyting yapıyor anlamıyorum. Çok sinirliyim. Çok güzel Bi şekilde daha devam edeceğinden emindim, hala eminim. Hakkını yediler. Bi dolap dönüyorsa yazıklar olsun.

 49. deli çıkıcam ya bu işte başka bişey var Fox reyting dinlemezdi ne boş diziler geldi geçti fox ta böyle güçlü kaliteli oyuncuların olduğu dizimi rayting kurbanı yedik bizde

 50. Gerçekten bitmesin biz bu oyuncuları çok seviyoruz. Severek izlediğimiz bi dizi oldu dedik onuda yayından kaldırdılar.baska kanalda başlarsın lütfen dizi bitmesin

 51. Uzuldum izliyordum guzel bir diziydi .sen anlat karadeniz cok baymisdi gecis yapmistim yazik oldu

 52. Bence de yukardan Emirler gelmiş.Bir dolu gereksiz diziler devam ederken,Zevkle izleniyordu.Hikaye ilginçti.Ama Perşembe gününe alınabilirdi.

 53. Çok güzel diziydi hayranlıkla izliyordum sen anlat karadenizi vurgun dizisi yüzünden izlemiyirdum bitmesine çok üzüldüm

 54. Cok severek izliyorduk neden final oldu devam edecek daha cok konu var boyle bir son beklemiyorduk

 55. Sayin Fox tv böyle muhteşem bir kadro varken ve konusu dikkat çekmeye başlamışken bu gün ve reyting saçmalığına anlam veremedim.Vurgun muhteşem bir dizi cumartesi günleri yayınlanması halinde reytingleri alt üst eder.

 56. Lütfen bitmesin çok kaliteli bir dizi oyuncular çok kaliteli bizim hikayeyi kaldrsınlar çok saçma bir dizi lütfen birşeyler yapılsın

 57. Seyirciye saygısızlık inanmıyorum bu reyting sonuçlarına. Saçma sapan dizilerin yanında gerek seneryosuyla gerek oyuncu kadrosuyla bu reyting değerlerini almamalıydı. İşin içinde başka şeyler var. Aklımızla dalga geçmesinler

 58. Lütfen bitmesin çok kaliteli bir dizi oyuncular çok kaliteli bizim hikayeyi kaldırsınlar çok saçma bir dizi lütfen birşeyler yapılsın

 59. Bence diğer dizilere göre güzel bir diziydi izleyecek bir şeyler arsr olduk tam bulduk diyoruz kaliteli bir şeyler fakat o da final yapma kararı alıyor olmadı böyle bence bitmemeli

 60. UZUN YILLARDIR İLK DEFA BİR DİZİ BİTMESİN İSTİYORUM VE İZLİYORUM ÜZÜLEREK BİTMESİN GÜN DEĞİŞİKLİĞİ YAPILSIN FOX TARAFINDAN

 61. Çok çabk harcadılar diziyi emeğe yazık.Benim fikrime göre Erkan Petekkaya ve Deniz Çakır uyun bir çift olmamış belki bu uynsuzlukda dizinin izlenmemesinde etkili olmuş olabilir.

 62. Erkan petekkayayi ekranlarda görmeyi ozlemiştik yapilirmi bu diziye başlarım reyting nie bune güzel diziyi mahvetiyonuz

 63. boyle olacagini tahmin etmistim…reyting toplamadi falan hepsi bahane..esas sebep Deniz hanimin bas rolde olmasi idi ve adim gibi eminem ki bu dizinin durdurulmasina yukarlardan emir gelmis..yaziklar olsun …
  Deniz hanimi cok seviyoruz❤

 64. Böyle bir kadroda yazık oldu. Zevkle izliyorduk. Finalde herşey eksik olmadı. Kadın artık baydı asıl finali yapacak dizi. Erkenci kuş saçma

 65. Çok saçma kesinlikle en güzel diziydi karadeniz dizisini bırakmıştım vurgun bakabilmek için yanlış yaprınız

 66. bitmesine çok üzüldüm guzel bir diziydi helede benim gibi dizi izlemeyen birisi tamamini izlediyse

 67. Lütfen güünü değiiştirin vurgunu iple cekiyordum cok üzüldüm lütfen buna bir çözüm bulun lütfe

 68. Vurgun dizisinin final yapmasına üzüldüm güzel bir diziydi ve gerektiginde anne ve babaların aile hayatı için neler yaşadıgını ve fedakarlıklarını anlatiyordu devam kararının alınması güzel olurdu

 69. ekranlarda o kadar çok dizi var hiç birini izleme ye değer göremedim ilk defa vurgunu takip ettim ve ilk bölümü beni mest etti dağlarca izledim bitmesin istemiyoruz foks tv biraz sabır günü değiştirme gibi bir fikir uygulama yapmadan hemen final yapmaniz hem izliyiceye hemde oyunculara haksizlik

 70. Bitmemeliydi böylesi güçlü bir kadro güzel bir dizi ömrü bu kadar kısa olmamalıydı biz ailecek şoktayız

 71. Yaa lütfen başka kanalda devam etsin yada başka bir güne alınsın… Kesinlikle ekranlarda görülmeyi hak eden bir dizi. Lutfennnn

 72. Yazik oldu bitmemeliydi fox tv yi bu diziyle izlemeye baslamistim artik hic bir dizisini izlemiycem

 73. Tam tamam izlenilecek birdizi diyoruz reyting düşuk diye yayından kalkıyor olmuyor ama seyirciyi aptal yerine koyuyorsunuz yasak elma çokmu güzel

 74. Ben cok begenerek izliyordum hatta butun aile bitmesini istemiyoruz lutfen devam etsin biz reklamda dahi kanal degistirmiyorduk bitmesin devam etsin lutfen konu cok yarim kaldi gununu degistirin devam etsin

 75. Devam etsin başka kanalda erkan petekkaya çok seviliyor ama deniz Çakır çoğu kısımlar tarafından seviliyor ona duşük

 76. hiç dizi izlemeyen biri olarak vurgunu ilk bölümünü bile defalarca izledim çok etkileyici harika bir diziydi çok erken bir karar biraz sabır filmin günü değiştirme gibi bir çaba olmadan hemen final vermesi izliyiceye de oyuncacularada haksızlık olur.

 77. O kadar saçma sapan dizi devam ederken Vurgun gibi kadrosu güçlü bir dizinin yayından kaldırılması kararı çok yanlış yazık bence devam etmeliydi

 78. Bizim eşimle severek izlediğimiz tek diziydi yazık ettiniz gününü değiştirin lutfennnnnnnnnn

 79. Severek ve beğenerek izliyoruz neden final yapildı salı veya cumartesi olarak yayin gunu değiştirilebilirdi kadın ve erkenci kuş içimizi karartıyor mesala

 80. Hep gününü değiştirirdiniz. bu dizi için de yapabilirdiniz. Dizimize bir şans daha verebilirdiniz.

  • Severek izlediğimiz dizi oyuncu kadrosu çok güzel saçma okadar dizi yayında bu kadar kaliteli dizi yayında kaldırılıyor bunda başka bir şey var bence

 81. Hep gününü değiştirirdiniz. bu dizi için de yapabilirdiniz. Dizimize bir şans daha verebilirdiniz.

 82. Budiziyi cok seviyorduk yazik oldu gercektende super bidizimişsoylecek kelime bulamiyorum coooooook yazik oldu

 83. Lutfen bitmesin Ailecek izledigimiz diziyi bitirmeyin.. Devam etsin Vurgun Cuma veya Cumartesiye alınsın o günler çok boş Son saatleri son dakikalarini izliyorum uzulerek bitmesin Vurgun…

 84. Çok güzel dizi niye bitti inanmıyorum ve en iyi oyuncusu Erkan petekkaya oynuyor lütfen bitmesin

 85. Çok severek izliyorduk bitmesini istemiyoruz ayrıca reyting sebebi deniyor biz severek izleyenlere haksızlık olmuyormu benim etrafımda tanıdığım herkes vurgunu izliyordu neye göre kime göre…

 86. Dizi baska bır kanala transfer olsun veya bıda baslasın dızı cok guzel veya baska gune aktarsınlar

 87. Demek ki diziyi çekmek kadar rakip dizilerin pozisyonuna göre yayın stratejisi izlemek de televizyonculuğun temel kuralı imiş…

 88. Vurgun dizisi bitmesin begeniyle izledigimiz bir dizi baska kanala gecsin madem fox karsilayamiyor masraflari bitmesini istemiyoruz

 89. Bunu neye göre ölçüyorlar anlamadım.Severek izliyorduk, bir çok seyircininse dikkatini çekmişti.

 90. Reyting mis herkes izliyor iste yorumlardan belli Fox tv sey mi vardi da final yaptiriyorsunuz diziye

 91. Bu kadar güzel bir diziyi neden erken bitiriyorsunuz, yazık. Keşke başka bir güne alıp devam etseniz.

 92. ‪Raytingler kimlerin beğenisi ve tercihi? Çok merak ediyorum, konu rayting ise başka güne koyun. ‬Bitmesin.

 93. Bence güzel bir dizi ,yalnız Emre Kınayı kötü adam rolü yakışmamış.Deniz Çakır da uygun değil, Petekkaya ya sözüm yok gayet başarılı.Keske devam etse.

 94. Sayın Fox TV,bence en konulu dizi ve ilk defa bir dizinin bitmesine gerçekten üzüldüm ,lütfen devam etsin. dedi ki:

  Sayın Fox TV , lütfen dizi devam etsin,ilk defa çok iyi konulu bir dizi yi , başarılı oyuncularıyla keyifle izledim.Ve böyle bir yazıyı yazdığım için kendime bile şaşıyorum.Bõyle güzel bir diziyi yayından kaldırmak büyük bir kayıp.Umarım bu kadar izleyiciyi ben dahil üzmezsiniz.Saygılarımla…

 95. Bu dizi bitmesin final icin biraz erken davrandiniz zamana ihtiyaci var cok basarili ve en heycanli bolumunde bitiriyorsunuz bu kadro dagilmasin severek izliyoruz

 96. O kadar saçma dizi varken bu dizi niye kaldırılır Reyting deniyor bizim hikaye çok mu izleniyor

 97. Bitmesin Lutfen cok guzel bir diziydi başka kanala geçsin ama bitmesin cok severek izlenen bir dizi daha 6.bölüm haksızlık yapıldı diziye.. Lütfen baska kanala veya başka bir güne alınsın Ama BİTMESİN….!

 98. Dizi oyuncusu konusu ile çok başarılı sorun seçilen günün yanlışlığı mesela cumartesi günleri dizi yok o gün veya daha uygun Bir gün yayınlanabilir

 99. Saçma sapan diziler yıllarca oynuyor hele fox da oynayan yasak elma bomboş bir dizi
  Oyuncuları ve konusuyla güzel bir diziydi
  Günü değişebilirdi.Çok yazık,

 100. Bizim Hikaye kadar saçma bir diziyi kaldırsın Fox Tv. Vurgun dizisini de yerine perşembe gününe koysun. Bakalım reytingler ne oluyor

  • Kesinlikle bizim hikayeden konu olarak çok daha güzel bizim insanlara saçma sapan konulu diziler lazım demek ki

 101. Çok güzel bir diziydi bence devam etsin saçma diziler devam ediyor ama böyle güzel diziler bitiriliyor

 102. Çok güzel bir diziydi bence devam etsin saçma diziler devam ediyor ama böyle güzel diziler bitiriliyor

 103. Yazık oldu. Böyle güzel bir kadro ve konu…Saçma sapan diziler devam ederken, sadece 6 bölüm sürmesine çok üzüldüm. Seyirciye de haksızlık olduğunu düşünüyorum.

 104. Bu kadar kaliteli oyuncuların bir araya gelip dizide oynaması bizler için güzel bir şanstı ama neden kısa sürdü

 105. Nerde güzel bir kadro var o dizi sözde reyting canavarına takılıyor inanmıyorum. Saçma sapan diziler yıllarca sürüyor eeee o zaman bizim milletimiz embesilmş

 106. Konu ve içeriği çok güzel neden bitiriyorsunuz Lütfen Yapımcıların yeniden değerlendirip diziyi devam ettirsinler diziyi severek ailece izlerken böyle olması üzücü saygılarımla

 107. Bitmemeli çok güzel bir dizi oyuncu kadrosunu çok seviyorum başka gün olsun yeniden dusunun

 108. Bitmesin devam etsin kadrosu güzel çok severek izliyorum çok çok üzüldüm gün değiştirin lutfen

 109. Hayırrrrrrr olamaz bitmemeli yazık oldu çok saçma diziler sürüyor kaliteli diziye haksızlık yapılıyor

 110. Çok beğenmiştim hatta sen anlat karadenizden bile vazgeçmiştşm bittiğine üzüldüm başka güne alsalar kesin daha çok izlenirdi

 111. Yazık oyuncu kadrosu çok güzel hele erkan petek kayanın olduğu bir dizi yazık bizler zevkle izliyorduk izlenemeyecek çok dizi devam ediyor lütfen emeğe kadroya saygı duyalım……

 112. Devam etmesi gereken bir dizi.Saçma sapan kavgalı dizileri seyretmek zorunda mıyız.Biz Vurgunu severek izliyoruz devam etmeli..

 113. Dizi çok güzeldi bitmesin yada başka bi kanala transfer edilsin severek izliyoruz bu kdr kısa sürede bitmesi iyi olmadı ne saçma filmler devam ediyor gününü değiştirsinler

 114. İkizler memocan dizisi cokmu izleniyo sanki. o dizi final olmuyoda. boyle usta oyuncularin dizisi final yapiyo. Bitmesin dizi cok guzel

 115. Hafta sonları izleyecek hiçbir şey bulamıyoruz gününü değiştirip hafta sonlarını alsaydınız reyting tavan yapardı çok severek izlediğimiz bir diziyi boşu boşuna çöpe atıyorsunuz Tekrarlarını dahi aynı merak ve ilgi ile izliyorduk lütfen bitmesin. Olumlu değerlendirme bekliyoruz

 116. Güzel kadınlar olmadığı için reytingi düşük oldu. Sezgi Sena Akay; Leyla Lydia Tuğutlu gibi güzeller olmalı!

 117. BÖYLE BİR DİZİ NEDEN BİTİRİLİR ÇOK SAÇMA OLURUNA BIRAKIN ,SÜRÜKLEYİN İZLEYELİM

 118. Çarşamba günü adam akıllı izlenecek bir dizi bulmuşken final yapmasına çok üzüldüm dirilişi bilmem ama karadenizin eski tadi yok ben bakmiyorum

 119. ne final olcak diziler var qnlar olmuyoda bu dizi niye oluyor mesela yasak elma nın yerıne olabilir

 120. Film çok güzel, çok anlamlı filmin final yapmasını kesinlikle istemiyorum ve benim gibi düşünen çevremde birçok insanlar var. Belki gün olarak değişiklik yapılabilir.

 121. Diziyi büyük beğeni ile izliyorduk ablalarım eşim çok severek izliyorduk üzüldüm çok yazık

 122. Gerçekten severek izliyorduk çok üzüldüm sen anlat karadeniz piskopat vurdulu kırdılı filmler reyting yapıyor buna üzülüyom kaliteli dizilere yer verin bitirmeyin

 123. Kesinlikle devam etmesi gereken bir dizi yıllar sonra izlediğim tek diziydi yazık edeceksiniz biri buna dur desin

  • En güzel dizi bitmesin çok basarilar bir dizi çok yazik ettiler böyle heycan görülmemisti yazikkkkkkkkk çok üzücü oldu

 124. Bence guzel ve farkli bir konusu vardi tekrarini cok yapan diziler kalksa daha iyi olurdu cok uzun suren diziler bikkinlik veriyor eskiya hukumdar olmaz haric

 125. Başka bitecek diziler var yasak elma mesela bu dizi neden bitiyor çok severek izliyorduk üzüldük buna bitmesin

 126. Böylesine güçlü bir kadronun dizisi nasıl final olur.Hafta içi eşimi dirilişden vazgeçiren mükemmel bir filmdi hafta sonu da tekrar aynı heyecanla evden çıkmadan büyük keyifle izlediğimiz süper bir dizi yazık etmişsiniz çok üzüldüm bir daha fox da dizi izlemem

 127. Fox tv de bitecek bi dizi varsa yasak elma olmali vurgun degil di.değişik bir konu güçlü kadro cok guzeldi.tekrarını bile izliyoruz.cok yazik oldu.bitmemeli.cevremizde herkes izliyordu diziyi.reyting de bi hata var galiba.

 128. vurgun cok guzel ve gercekten konusu farkli bi dixi idi yasak elma sacma turk toplumuna aykiri bi dzi olmadina ramen kalabildiyse. vurgun dizisine yazik oldu severek izliyordum evet tek sanssizligi carsamba gunu olmasiydi baska gunmu kalmamisti bu yapimcilari anlamis.deyilim

 129. Son yıllarda yapılan en iyi dizi ve konu neden final lütfen kaldırmayın benim bütün çevrem seyrediyor

 130. Çok değişik bir konu biz seyrediyoruz. Bizim etrafımızdaki herkes izliyor kaldırmak ne demek muhteşem bir konu.

 131. Harika bir dizi dir kim nedese desin fox halkın kanalı bizim kanalımız vurvun son zamanların en kaliteli dizisidir bitmesin lütfennn dizimizi bitirmeyin

 132. Sen anlat karadeniz gibi saçma sapan birdiziyi seyrediyorlar Bu kadar sanatçıları konusu herşeyi güzel diziyi kaldırıyorlar vardır arkasında birşeyler yazık oldu

 133. Bu dizi bitermi iki üç kaliteli diziden biriydi aileçek şaşırdık üzüldük bitmesin lütfen

 134. Bitmemesi gereken bir diziydi sen anlat kara denize kuzguna erturula on basar keşke cumartesi veya bazara koysalardı gerçekten güzeldi biz anlarız iyi olanı

 135. Ben diğer kanalarda olan diriliş Ertuğrul ve sen anlat karadenizi hiç izlemediğim icin nasıl oluyordu onların karşısında reytingi düşük oluyor ben başka bir sebep olduğunu düşünüyorum kalitesi ve senaryosu yüksek ve güzel bir diziydi oysaki yazık

 136. Şu son zamanlardaki en iyi dizi diyebilirim.senaryosu mükemmel oyuncuları zaten söylemeye gerek yok.cok yazık oldu diziye sadece oynayacağı gün yanlış seçilmiş yoksa herkesin severek izleyeceği bir diziydi.o kadar saçma sapan diziler varken bu diziye bu senaryoya bu oyunculara çok yazık oldu favori dizindi ama artık malesef yok☹

 137. Bence bitmesin süper bir dizi siz neye dayanarak kötü olduğunu söylüyorsunuz. Şahin tepesinide yok ettiler vurgun dizisinide .yapimcilarda kafalarına göre takılıyor.

  • Kesinlikle bitmesin çok güzel bir dizi bence hatayı çarşamba günü olduğu için kaybetti perşembe gününe ala bilirler sırlarla dolu bir dizi emeğe saygı biraz

 138. Dünyada izlediği en güzel dizilerden biriydi
  İnsanlarda büyük bir Tutku yaratmıştı lütfen devam etsin allah aşkına başka kanlda da olsa devam etsin allah aşkına diyorum

 139. Bence çok izlenen bir diziydi. Bu reytingleri neye göre bakıyorlar anlamadım.Yazik olacak hem böyle bir kadroya hemde senaryoya keske bitmese

  • Vallahi Reyting cihazınız bozuk ben dükkanımı işimi bırakıp ömrümde en beğendiğim diziydi lütfen devam etsin

 140. Carsamba gecesini iyi bir oyuncu kadrosu ve konusu ile vurgun dizisi doldurmustu,bitirilmesi yanlis sacma sapan karadeniz ve ertugrul dizilerini seyredilmesi icin bitirildigini dusunuyorum.yoksa reytingler hikaye reytingi neye gore yapiyorsunuz oda duzmece istedikleri programin reytingini yuksek tutuyorlar.bence bitirilmemeli alternatif cozum bulunmali

 141. Bitmedin ya yasak elma çokmu güzel sanki onu final yapın yerine vurgunu koyun bakın reytingi

 142. Değişik bir dizi idi bence oyuncularda gayet iyiydi isabetsiz bir sonlandırma olmuş devam etmeliydi ama bence Deniz Çakır ın cafede olan olayları Emre kınay ın Başkan adayı olma olayları diziyi siyasi bir olayın içine sokmuştur ve son verilmesi kaçınılmaz oluyor olmuştur.Yazık!!

 143. Bitmesin lutfen..ben inanılmaz beğendim.anlat karadeniz artik kabak tadı verdi..ve oldukça saçma adam inanılmaz derecede suç makinesi ve bunu polis biliyor ama ispat edemiyorlar..Bu kadar suçu olan nasil oluyorda birisinden tutuklamıyor anlamadim.polisi mi aptal yerine koyuyorlar yoksa bizimi..lutfen vurgun bitmesin

 144. Bence son zamanlarda ekrana gelen iyi diziler arasında oyuncular zaten tartışılmaz bence devam etmeli

 145. Harika bir film..sen anlat karadenizden kurtuldum diye sevinirken vay basima gelenler bitmesinnn

 146. Güzel diziydi bizler severek izliyorduk bir reyting tutturulmuş bu kadar kısa zamanda nasıl bitiriyorsunuz ,dizi yeni yeni dikkat çekmeye başlamıştı

 147. Aman ya kaliteli bisey yapiliyor tam keyifle izlerken tak bitti..nedir bu ya..cok iyiydi hem konu isleme hemde sanatcilar..zaten provakasyonla basladi denoz cakir alet edildi..saskinlar..ne yapavaklarini bilemiyorlar artik..bıktık…

 148. VURGUN DİZİSİ BİTMESİN
  GERÇEKTEN ÇOK GÜZEL OYNUYORLAR
  ERKAN PETEKKAYA DENİZ CAKIR
  BÖYLE DİZİLER BİTMESİN
  FOX TV TEŞEKKUR EDERİM

 149. VURGUN DİZİSİ BİTMESİN
  GERÇEKTEN ÇOK GÜZEL OYNUYORLAR
  ERKAN PETEKKAYA DENİZ CAKIR
  BÖYLE DİZİLER BİTMESİN
  FOX TV TEŞEKKUR EDERİM

 150. Izleyenlere seçimini vurgundan yana yapanlar oyuncu kadrosuna sempati duyanlara yazık oldu tabi ki evine ekmek götürecek olan uyuncu ve set ekibinede dedi ki:

  Izleyenlere seçimini vurgundan yana yapanlara oyuncu kadrosuna sempati duyanlara yazık oldu tabi ki evine ekmek götürecek olan uyuncu ve set ekibinede gününü degistirselerdi keske bitmeseydi

 151. Ertuğrul ve diger diziyi bir kez bile izlemedim vurgun kaliteli ve kadrosu muhteşem bir dizi devam etsin lütfen

 152. Dizi çok güzeldi kadrosu çok kaliteliydi konusu güzeldi ben devam etmesini istiyorum heyecanla beklediğim bir dizi reytinglerin düşük olduğunuda ınanmiyorum lütfen devam etsin

 153. Ben bu bizim milleti anlamiyorum karadeniz cok mu iyi ya boka sardı iyice vurgun harika bir dizi baska kanal a gecsin bitmesjn

 154. Bence çok sevilerek izlenilen kaliteli kadrosuyla başarılı bir diziydi severek izliyorduk final yaptığını duyunca çok üzüldük ailece tekrar devam etmesini istiyorum reytinglerin az olduğunada ınanmiyorum asla

 155. Kesinlikle ya devam etsin yada başka kanala transfer olsun.çok farklı ve kaliteli bir dizi neden bitiriyolar ya şu saçma sapan sen anlat karadeniz tamamen tekrar gibi.

 156. Ne olur kalkmasın ya çok beğenerek izliyorduk çok güzel madem öyle kuzgun la aynı gün olması başka güne koysunlar

 157. Ya okadar sacma diziler seyredikiyo bu dizi guclu kadro ve konusu degisik anlT karadeniz salak bi dizi erkebci kus bos dizi yasak elma sacma kadin sacmaladi szin icin inan uzuldum okadar cabuk bitmesine

 158. Dizinin konusu oldukça ilginçti ben merakla yeni bölümleri bekledim kadro zaten çok iyi oyuncularlaydı bu kadar az bölümle bitmesi gerçekten yazık olur kabak tadı vermeden yaz sezonu bitebilirdi o kadar anlamsız diziler varken kalitenin erken final yapması izleyicinin kaybına gerçekten üzgünüm

 159. Çok güzel bir dizi gününü değiştirebilirlerdi saçma sapan diziler aynı gün açmıyorum bile

 160. Bu reyting dediginiz nasil hesaplanirki guzel diziler hep erken final yapar,sakiz gibi uzayan sacma sapan diziler devam eder,bununda altinda kimbilir neler yatar

 161. Yazik kaliteli bir diziyi daha yok ediyorsunuz sacma sapan butun diziler ekranda boy gosterirken

 162. Çok güzel bir dizi ve güçlü Bir kadroyla baslamışdı yazık oldu Şahin tepesi de Bi okadar güzeldi kara denizden kat kat üstün aglak kadınları görmesen sıkılmışdık sadece 2 bölüm izledim Karadenizi

 163. Devam etsin lütfen, çok kaliteli bir dizi, oyuncuların emeğine biraz saygı olsun, bir çare vardır gününü yada başka kanalda devamını görmek isterim

 164. 5 bolum oynayip reyting yapmadi diyosunuz sacma ne kadar kalite bir diziydi biraz izleyicileri keske firsat verilse.ne kadar erken bir final karari

 165. Vurgunun oyuncuları çok iyi dizideki sırrin çabuk açığa çıkması gidişatinda merak uyandirmadi

 166. Lütfen ya ama final yapmasın harika bir dizi enazindan transfer yapsınlar başka kanala mesela star tv olabilir bence fox çok fazla izlenilmeyen bir kanal bu yüzden reytingler düşük bu yorumların faydası olacağını da sanmıyorum ama içimizde kalmasın tabi

 167. Süper bir dizi neden final saçma sapan diziler oynuyor bitmesin gününü değiştirin veya yapımcısı başka kanala satsın oyuncular süper emeğe yazık

 168. DİZİGAYET GÜZELDİ ..FİNAL YAPMASI ÜZÜCÜ 2 GÜNDE REYTİNG NASIL BELLİ OLUR… KONU NASIL TAMAMLANACAK.. SENERYOYA KALİTELİ OYUNCULARA YAZIK

 169. Sinirimden kuduruyorum ya kardesim biraz zorlasaniz ölürmüsünüz sen anlat karadeniz zate sıktı artık harika bir dizi final yapamaz yaa

 170. Boyle kaliteli bir dizinin 6 bolumunde bitirilmesi cok sacma sacma sapan diziler oynarken bence final kesinlikle yapilmamali

 171. Cok sacma harika dizi kaldiriliyo abidik gubidik diziler izleniyo cok uzuldum dayanamadizmi gununu degistiremedinizmi izlenmesi icin elinizden geleni yapmiyosunuz mesale gununu degistirseydiniz guclu dizilerle ayni gune denk getirmeseydiniz iyi plan yapin kardesim hevesimiz kursamizda kaldi hepsinden daha guclu aslinda vurgun izletmesini bilemediniz

 172. Ben izliyordum ve çok beğenmiştim. O reytingi yüksek dizileride benim gibi izlemeyenler vardır mutlaka. Kaldırılmasın lütfen

 173. Yazık böyle güzel bir dizinin sonlanması. Raiting olayına inanmıyorum.çevremdeki herkes Özlem’le Çarşamba gecesini bekliyordu.iki dizinin bu diziden daha çok tuttuğuna inanmıyorum.inşallah hayırlısı olur

 174. Yasak elma diye bir dizi çokmu seyrediliyor merak ettim harika bir dizi 6 bolumlede kaldırılması hiç hoş değil sanatçıya yönetmene yazık devam etmeli

  • Katılıyorum size, yasak elma kaç bölümdür devam ediyor üstelik elle tutulur bir oyuncusu bile yok

 175. Yasak elma diye bir dizi çokmu seyrediliyor merak ettim harika bir dizi 6 bolumlede kaldırılması hiç hoş değil sanatçıya yönetmene yazık devam etmeli

 176. vurgun dizisi çok güzel bi dizi bitmesin saçma sapan diziler dururken bence onları kaldırın yayından vurgunu değil

  • Ben kesinlikle reyting kurbanı olduğuna inanmıyorum biz alışmışız çarpık ilişkiler olan dizileri izleyerek yukarılara çıkarmaya ……inşaat kalkmaz

 177. Ben hiç şaşırmadım bitmesine. İlk bölümü izledim ve gitmeyeceğini anladım. Seyirci aynı sanatçıları izlemekten bıktı. Ya da genellemeyim. Ben bıktım. Yolları açık olsun ve bence biraz demlensinler.

 178. Dizinin günü değişsin bence cumartesi akşamı olursa çokta güzel izlenir ,çok güzel bir dizi çünkü

 179. iyide guzel kardesim final yapacagina yayin gününu degistirin bu kadar zormu çözüm yayindanmi kaldirmakmi yanlis cok yanlis bi karar bu kadar saglam kadro varken en basit olarak pazartesi günkü diziyi final yapin yasak elmayi sanki cok iyi bi diziymis gibi

 180. Dizinin günümü değiştirsinler özellikle bu diziyi bekliyorum çok yazık olur final yapmasınlar

 181. Dizinin gününü değiştirip Cumartesi gecesine alınarak sorun çözülebilirdi…oyuncular, çekimler, senaryo çok kaliteli bizi bundan mahrum etmek yanlış…saçma sapan Diriliş Ertuğrul, Sen Anlat Karadeniz gibi dizilere niye meydanı boş bırakırlar ki anlamıyorum…dizi devam etsin…

 182. Böylesine güçlü oyuncu kadrosu ve alışagelmiş farklı senaryo konseptine sahip bir dizi ASLA bitmemeli diyorum.Bğyük kanallar ile anlaşma sağlanmalı kesinlikle reytingler inandırıcı değil vurgun gerçekten de süper bir dizi kanal yöneticilerine sesleniyorum:Siz dizinden gerçekten anlamıyorsunuz ya da anlamamazlıpa geliyordunuz.Çok ama çok üzgünüz.Aikece sabırsızlıkla beklediğimiz bir dizi idi.Bu tarz diziler kalmadı.Ne desek boş.Bundan böyle Fox TV min hiçbir dizisini izlemeyeceğim buna saçma sapan konusu ile devam eden yasak elma da dahil……

 183. Hem senaryo, hem oyuncular mükemmeldi. O gün yayınlanan diğer bahsi geçen dizileri zaten seyretmiyordum. Ne yani reyting cihazımız yok diye hiçe mi sayılıyoruz? Adalet bunun neresinde? Olmadı bari internette yayınlansın. Yazık günah o kadar emeğe.

 184. Saçma sapan diziler varken böyle güzel kadrolu diziyi bitirmek önce seyirciye büyük haksızlık aynı gün yayınlanan dizilerde asla rakip olamaz hep böyle yapıyorsunuz yazık yani çok yazık kınıyorum sizleri kaldırıcam fox tv yi televizyonumdan

 185. Lütfen bitmesin . Çok kaliteli bir dizi neden sonlandırılıyor.? Tüm dizilerin önüne geçti! Ve benim çevremde tüm arkadaşlarım izliyor! BİTMESİN!!!

 186. Keşke final yapmasaydı çünkü sen anlat karadeniz izleyiciyi sıktı çünkü hep aynı konu işleniyor diriliş Ertuğrul u hiç seyretmiyorum o yüzden bilmiyorum ama Vurgun harika bir diziydi şu an çok şaşkın ve üzgünüm umarım bir mucize olur da final yapmaz

 187. Ben bitmesine çok üzüldüm oyuncular çok iyi olağanüstü oynuyordu hepsi çok iyiydi inşaallah başka kanalda devam eder konusuda çok iyiydi zaten iyi diziler final yapıyor şok olduk ben genelde dizi seyret mem ama bu dizi yi çok beğenerek izliyordum çok yazık oldu bence bütün oyunculara olağan üstü oyunları için emeği geçen herkese teşekkür Ederiz reting uğruna diziler bitmemeli emeklere yazık

 188. Severek izledigim dizi oyunculari da mukemmel konusu da degisik dizinin yayin gununu degistirin persembe veya cuma olabilir izlemeyenler izler zaten 5 bolum izledik kac dizi var ki devamini istiyoruz aile hikayesi de guzel BITIRMEYIN HIC BIR DIZINIZI

 189. Sacma sapan bir suru dizi var neden onlar devam ediyorda bu dizi bitiyorki bence devam etmeli konusu oyunculari cok iyi

 190. Oyuncular mükemmel, dizi mükemmel, senaryo mükemmel neden bu kadar saçma dizi varken bitiyor anlamıyorum. Kalkması gereken diziler varsa o da Yasak Elma, Sen Anlat Karadeniz uyuz dizi bi adamı hapse atamadılar.Uzadı da uzadı.

 191. Bencede bitmesin ben bile karadenizi biraktim vurgun icin…fragmanını bile sabirsizlikla bekliyorum bitmesinnnnnnn

 192. Sebebi belli maalesef Deniz Çakır! Ülkemizde ki insan ayrımcılığı yüzünden bu güzel dizi de bu hale geldi koyun gibi güdülmeye,diktatörlük rejiminde olan bir ülke ve özgür düşünce yok !! Onların tarafını tutarsan yaşarsın,onlardan değilsen işte böyle dibi boylarsin. Hala Uyuyan insanlara selam olsun …!!

 193. Gayet güzel bir dizi ve oyuncuları herbiri tartışılmaz iyi neden ya daha saçma sapan diziler ve programlar reyting yapıyorda bu diziye haksızlık

 194. Lütfen bitmesin!! Bitirecek başka çok diziler var. Tam güzel bir dizi o da maalesef reyting kurbanı oluyor.

 195. Vurgun dizisi bitmesin lütfen uzun zamandır bu kadar severek izlediğim bir dizi yoktu çok üzüldüm bitmesini istemiyorum ben tekrarını bile izliyorum oyuncuları çok başarılı

 196. Kadın dizisini kaldırsalar ya.. 5 hafta izliyorsun hiçbir şey olmuyor. Vurgun son derece dinamik senaryo kurgu ve oyuncuları mükemmel bir dizi.

 197. Cumartesi veya pazar yapın biz çok sevdik diziyi bitmesin sen anlat karadeniz olduğu için izleyemiyorum tekrarını kacırmıyoruz ailece vurgun devam etsinnnnn

 198. İlk defa çok severek izlediğim bir diziy di çok güzeldi bende bitmesini istemiyorum güçlü kadro vardı oysa ki eski diziler bitmiyorki uenileri izlensin çok üzgünüm

 199. Dizi Hayatın Gerçeklerini anlatıyor hasetin ve egonun bir insanın hayatını elinden alması günlük yaşamda çok rastlanan birşey insana hep en yakınları ihanet ediyor dizinin herkese ders olması için sürmesini istiyorum başka bir güne alınsa daha iyi olur.

 200. bence çok güzel bi dizi final olmasin herkezin kendine göre izledigi diziler var o yüzden final olmasin bir haftayi sabirsizlikla bekliyorum zaten

 201. Asla bitmesini istemediğimiz bir dizi oyuncu kadrosu ve konusu mükemmel severek izliyoruz kaldı ki rakip gösterilen sen anlat karadenizin aynı konusu can sıkıyor artık vurgun bir şansı hak ediyor gününü değiştirin birde öyle deneyin ama asla bitirmeyin

   • Ben dizi seyircisi degilim yillardir ilk defa bir diziyi takip etmeye basladim gercekten konusu oyunculari basarili bitmemeli

 202. Bitmesi gerekmezdi, zaten reytinglerin hangi gün daha yüksek olduğu belliydi. En başından keşke farklı bir günde başlasaydı. Oyuncuları çok başarılı,,, bitmese keşke!!!

 203. Son 5 yilda izledigim en kaliteli yerli dizi.Bitmemesi gerekirdi ilerleyen zman dilimde daha cok izleyici baglamasi potansiyel aslinda

 204. konu sıfır.erkan beyde rol yapma yeteneğini kaybetmiş.kardeşi konuşma özürlü.inandırıcı değiller.deniz hanım ın bundan sonra oynayacağı filmler 6.bölümü geçmez.kısaca senaryo yerlerde.

Eklenme Tarihi: 8 Mart 2019