Vurgun Dizisi Asya Kimdir? Kemal Vardar’ın Hemşiresi Karakterinde

Vurgun Dizisi Asya Kimdir? Kemal Vardar’ın Hemşiresi Karakterinde… Vurgun dizisi yakında FOX TV ekranlarında yayınlanmaya başlayacak. Vurgun dizisine yeni oyuncular katılmaya devam ediyor. Vurgun dizisi bilgileri oyuncularını da sizlerle konumuzda paylaşıyoruz.

Yapımcılığını Gold Film’in üstlendiği dizinin yönetmenliğini Altan Dönmez, senaristliğini Başar Başaran ve Emre Özdür üstleniyor. Vurgun dizisi başrollerinde Erkan Petekkaya, Deniz Çakır, Emre Kınay ve Altan Erkekli yer alıyordu. Vurgun dizisi ekibine bir yeni oyuncu daha dahil oldu. Vurgun dizisine katılan oyuncu Asya karakteri ile Begüm Birgören.

Vurgun dizisine yeni katılan Begüm Birgören dizi de Asya karakterini canlandıracak. Asya, Erkan Petekkaya’nın canlandıracağı Kemal Vardar karakterinin hemşiresi rolünde olacak. Vurgun dizisi kadrosuna yeni isimler katmaya devam ediyor. Begüm Birgören’den sonra kadrosuna bir de Begüm Kütük’ü kattı. Başarılı oyuncuları biraraya getiren dizinin Aralık ayı gibi sete çıkması bekleniyor. Vurgun dizisi hazırlıklarını tamamladıktan sonra fragmanı yayınlanacaktır.

Vurgun dizisine katılan Asya Hemşire Begüm Birgören Kimdir?

1982 Eskişehir doğumlu olan Begüm Birgören çocukluğundan beri tiyatro ile ilgilenmektedir. Daha 13 yaşındayken Müjdat Gezen Sanat Merkezi’ne katılmıştır. Begüm Birgören Bahçeşehir Üniversitesi Görsel Sanatlar ve İletişim Tasarımı mezunu olan oyuncu Kadir Has Üniversitesi Film ve Drama yüksek lisansı yapmıştır.

Begüm Birgören 2005 yılında Seher Vakti dizisi ile ilk oyunculuk tecrübesii yaşamıştır. Daha önceleri kamera arkasında staj yaparak çalışan Begüm Birgören keşfedilir ve ilk oyunculuk tecrübesini yaşar. Sonrasında Sen Ne Dilersen, Kırık Kanatlar, Karayılan, Nokta, Mert ile Gert, Alinin Sekiz Günü, Ömre Bedel, Ağır Roman Yeni Dünya, Türkan, Kaçak ve Göl Zamanı dizilerinde rol aldı.

Begüm Birgören yeni dizisi Vurgun’da Asya karakteri ile Kemal Vardar’ın hemşiresini canlandıracak. Yeni dizisinde başarılar dileriz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 17 Kasım 2018