Vurgun Dizisi Berna Karoltürk ve Cenk Kangöz Kimdir Bilgileri

Vurgun Dizisi Berna Karoltürk ve Cenk Kangöz Kimdir Bilgileri… Vurgun dizisi yakında Fox tv ekranlarındaki yerini alacak. Ancak kadrosunu zenginleştirerek seyirci karşısında daha güçlü olmak isteyen Vurgun dizisi kadrosuna yeni isimler katmaya devam ediyor.

Vurgun dizisi kadrosuna 2 yeni oyuncu dahil oldu. Önemli oyuncularla daha da güzelleşecek olan dizi umarız reytinglerde de istediğini bulur ve uzun soluklu bir dizi olur. Vurgun dizisi Gold Film’in yapımcılığında yayınlanırken senaryosunu Başar Başaran ve Emre Özdür kaleme alıyor. Vurgun dizisi yönetmen koltuğunda Altan Dönmez oturuyor. Vurgun dizisi başrollerinde Erkan Petekkaya, Deniz Çakır, Emre Kınay, Altan Erkekli, Begüm Kütük, Begüm Birgören, Cemal Toktaş ve Aliye Uzunatağan yer alıyor.

Vurgun dizisi kadrosuna dahil olan iki oyuncu Cenk Kangöz ve Berna Koraltürk. İki oyuncunun da bilgilerini sizlerle paylaşalım.

Vurgun dizisine katılan Berna Koraltürk Kimdir?

Berna Koraltürk 1989 yılında İstanbul’da doğdu. Mimar Sinan Üniversitesi Moda ve Tekstil Tasarımı bölümünden mezun oldu. İlk oyunculuk deneyimini 2011 yılında Bizim Yenge dizisi ile yaşamıştır. Sonrasında 2012 yılında Dedemin Dolabı isimli dizide Mualla karakterini canlandırdı. 2014 yılında Show tv de yayınlanan Her Sevda Bir Veda isimli dizide rol aldı.

Aynı yıl yine Show tv de yayınlanan Ah Neriman dizisinde rol aldı. En çok tanındığı dizi de hiç şüphesiz TRT1 de yayınlanan Baba Candır dizisindeki rolüdür. Buradaki Ece karakteri ile hem bir iş kadını hem de ailesine düşkün biriyken Uraz Kaygılaroğlu’nun canlandırdığı karakterle sevgili olup evlenmesi seyircinin beğenisini kazanmıştı. Güzel oyuncu 2017 yılında final yapan Baba Candır dizisinde sonra her hangi bir dizi de rol almadı. Vurgun dizisindeki rolü ile kendini sevdireceğine eminiz.

Vurgun dizisine katılan Cenk Kangöz Kimdir?

1974 İstanbul doğumlu olan oyuncu eğitimini Akademi 35.5 ta Kamera Önü Oyunculuk eğitimi ve diksiyon eğitimi alarak tamamlamıştır. 2009 yılında Şafak Sezer’in Kolpaçino filmi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır. İlk dizisi de Medcezir olmuştur.

Dizilerin aranan kötü oyuncusu olan Cenk Kangöz sonrasında Medcezir, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Kurtlar Vadisi Pusu, Kördüğüm dizilerinde rol aldı. Son olarak Diriliş Ertuğrul dizisinde de Philip karakterini canlandırmıştır.  Yeni dizisinde Cenk Kangöz’e başarılar dileriz.

Vurgun dizisi çok yakında FOX TV’de ekranlara gelecek.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 18 Aralık 2018