Vurgun Dizisi Haberleri Oyuncu Kadrosu Konusu Özeti

Bu sayfamızda sizler için hazırladığımız Vurgun Dizisi Haberleri Oyuncu Kadrosu Konusu Özeti konusu hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Sizlerde konunun alt kısmında bulunan yorumlara kendi görüşlerinizi yazın lütfen. Vurgun Dizisi Haberleri Oyuncu Kadrosu Konusu Özeti hakkında bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Fox tv yeni sezon için biraz geriden seyretse de Erkan Petekkaya ile anlaşan Gold film yeni sezonda yeni bir dizi ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Yeni dizinin adı Vurgun olarak belirlendi. Yeni Sezonda Gold Film İmzalı “Vurgun” Dizisiyle Ekranlara Geri Dönecek olan Erkan Petekkaya bakalım geçen sezonun olumsuzluğunu telafi edebilecek mi?

Vurgun Dizisi Haberlerini oyuncu kadrosunun kimler tarafından oluştuğunu yakın zamanda buraya detaylı olarak aktaracağız. Vurgun Dizisinin Konusu Özeti ve çıktığında fragmanını buraya ekleyeceğiz. Ancak öncelikle Vurgun dizisinin yapımcısı olan Gold filmin fox tv ile olan yakınlığından dolayı dizinin kanal büyük ihtimal Fox tv olacak dedik.

Vurgun Dizisi Haberleri Oyuncu Kadrosu Konusu Özeti

Aldığımız duyumlara göre Erkan Petekkaya Vurgun dizisinde daha önce Dila hanım dizisinde başrolü paylaştığı Hatice Şendil ile birlikte rol alacakmış. Ancak haber kesinleşince detaylı olarak Vurgun dizisi kadrosundan ve tüm oyuncularından detaylıca bahsedeceğiz.

Vurgun Dizisi Haberleri Oyuncu Kadrosu kim kimdir

Vurgun dizisi Erkan Petekkaya kimdir? 11 aralık 1970 tarihinde Elazığ ilimizde doğan Erkan Petekkaya 48 yaşındadır. Aslen Diyarbakırlı olan oyuncumuz Fenerbahçe Lisesinde okumuştur. Daha sonra Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarını kazanan Erkan Petekkaya almış olduğu bir takım oyunculuk dersleri sonrasında 1993 yılından beri oyunculuk yapmaktadır.

Vurgun dizisi başrolü Erkan Petekkaya 1998 yılında ilk dizisi olan Güzel Günler ile ilk deneyimini kazanmıştır. Bir ço kdizi ve filmde rol alan başarılı oyuncu bir çok da ödül almıştır. Öyle Bir Geçer Zaman Ki isimli dizide Ali kaptan rolüyle zirve yapmıştır oyunculuğu. Nurgül Yeşilçay ile paylaştığı Paramparça dizisi oldukça popüler yapmıştır onu. Son dizisi Kayıtdışı dizisi ise tutmamış ve kısa sürede erken final yapmak zorunda kalmıştır..

Deniz Çakır Vurgun Dizisi Oyuncu Kadrosunda

Deniz Çakır Vurgun dizisi kadrosunda

Başrolünde Erkan Petekkaya’nın yer alacağı, kadın başrol için Deniz Çakır’ın adının geçtiği; FOX’ta yayınlanacağı iddia edilen dizi Show TV’de izleyiciyle buluşacak. Deniz Çakır Vurgun dizisinde hangi karakteri canlandıracak henüz kesinleşmese de ileriki günlerde belli olunca yazacağız. Deniz Çakır ile Vurgun dizisi çok yakında ekrana gelecek..

Vurgun Dizisi Oyuncu Kadrosu karakterleri

Not: Erkan Petekkaya’nın Yeni Dizisinin Adı Belli Oldu! Beyaz Gelincik, Sessiz Fırtına, Sonbahar, Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Dila Hanım, Paramparça ve son olarak Kayıtdışı adlı dizide sevenlerinin karşısına çıkan Erkan Petekkaya’nın yeni dizisinin adı belli oldu. Gold Film – Faruk Turgut yapımcılığında ekranlara gelecek olan dizinin adı “Vurgun”olarak belirlendi. “Vurgun” yeni sezonda ekranlarda olacak.

Vurgun Dizisi Oyuncuları kimler tam kadrosu

Vurgun dizisi bir tek etkileyici hikayesi ile değil, normal Türk dizilerine göre oldukça yüksek bütçesi ile de uzun dönem konuşulacak bir dizi olacak.

Başrolde Erkan Petekkaya’nın yer aldığı dizide, Petekkaya’nın dizide ki eşi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde rol alan ve sonrasında olaylı bir şekilde ayrılan Deniz Çakır olabileceği söyleniyor. Vurgun dizisinde bol aksiyonlu sahneler göreceğimizi tahmin ediyoruz. Petekkaya, bölüm başı 150.000 TL gibi yüksek bir miktar alacak.

Vurgun Dizisinin ismi daha önce Kardeş Çocukları olarak açıklanmıştı ve kadroda Mehmet Aslantuğ ve Ayça Bingöl’ün de yer alacağına dair bilgiler vardı fakat sonrasında karar değişikliği ile Vurgun ismine karar verildi.

Erkan Petekkaya

11 Aralık 1970 yılında, Elazığ’da dünyaya geldi. Aslen Diyarbakırlıdır. Çocukluğu İstanbul’da geçmiştir. İlkokulu nu Mehmet Karamancı İlkokulu’nda, ortaokulu Bostancı Ortaokulu’nda, liseyi ise Fenerbahçe Lisesi’nde okumuştur. Üniversitede Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nı kazandı. Devlet tiyatrolarında kadrolu olarak 1993’te çalışmaya başladı. Erkan Petekkaya 1994 yılında kamera şakalarıyla televizyon dünyasındaki kariyerine giriş yaptı. 1998 yılında Güzel Günler dizisiyle kariyerine devam eder. 1999 yılında Aynalı Tahir adlı dizi için kamera karşısına geçer.

2014 yılında “Paramparça” adlı dizide başrolü Nurgül Yeşilçay ile paylaşan Erkan Petekkaya 2015 yılında da bu diziye devam etti. 2003 yılında Didem Petekkaya ile evlendi ve 2004 yılında Cem Cano adında bir oğlu dünyaya geldi.

2011 – 38.Altın Kelebek Tv Yıldızları Ödülleri – Drama Dalında En iyi Erkek Oyuncu (Öyle Bir Geçer Zaman ki 1. Sezon)

Deniz Çakır

Vurgun dizisi kadın başrol oyuncusu için Deniz Çakır ile anlaşma sağlandı. İlk televizyon deneyimi olan Kadın İsterse deki Alev rolüyle tanındı. Ama asıl çıkışını Yaprak Dökümü adlı dizideki Ferhunde karakteriyle yapmıştır.

Deniz Çakır Vurgun dizisinde başrolde

Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. 31 Aralık 1981 tarihinde doğdu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Meryem karakterini oynamıştır.

Mehmet Aslantuğ

Samsun ili Çarşamba ilçesinin Dikbıyık mahallesinde dünyaya gelen Aslantuğ, anne tarafından Ubıh, baba tarafından Abzah olan Çerkes kökenli çiftçi bir ailenin 5. ve son çocuğu olarak doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini ise Terme ilçesinde tamamladı.

1978 yılında işletme fakültesine kaydını yaptırdı ancak öğrencilik yıllarında, Deneme Sahnelerinde başlayan oyunculuğunu, 1985 yılında, İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İşletme eğitimini bırakarak profesyonelleştirdi. 1993 yılında Detay Film’i kurdu. Arzum Onan’la evli. Can adında bir oğlu var.

Son dönemde Racon: Ailem İçin dizisinde oynasa da dizi bir türlü yükselemeyince erken final kararı gelmiştir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , Eklenme Tarihi: 15 Ağustos 2018