Vurgun Dizisi Haberleri Oyuncu Kadrosu Konusu Özeti

Merak ettiğiniz Vurgun Dizisi Haberleri Oyuncu Kadrosu Konusu Özeti konusu hakkında sizlere detaylı bilgiler vereceğiz. Öncelikle hoş geldiniz.

Fox tv yeni sezon için biraz geriden seyretse de Erkan Petekkaya ile anlaşan Gold film yeni sezonda yeni bir dizi ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Yeni dizinin adı Vurgun olarak belirlendi. Yeni Sezonda Gold Film İmzalı “Vurgun” Dizisiyle Ekranlara Geri Dönecek olan Erkan Petekkaya bakalım geçen sezonun olumsuzluğunu telafi edebilecek mi?

Vurgun Dizisi Haberlerini oyuncu kadrosunun kimler tarafından oluştuğunu yakın zamanda buraya detaylı olarak aktaracağız. Vurgun Dizisinin Konusu Özeti ve çıktığında fragmanını buraya ekleyeceğiz. Ancak öncelikle Vurgun dizisinin yapımcısı olan Gold filmin fox tv ile olan yakınlığından dolayı dizinin kanal büyük ihtimal Fox tv olacak dedik.

Vurgun Dizisi Haberleri Oyuncu Kadrosu Konusu Özeti

Aldığımız duyumlara göre Erkan Petekkaya Vurgun dizisinde daha önce Dila hanım dizisinde başrolü paylaştığı Hatice Şendil ile birlikte rol alacakmış. Ancak haber kesinleşince detaylı olarak Vurgun dizisi kadrosundan ve tüm oyuncularından detaylıca bahsedeceğiz.

Vurgun Dizisi Haberleri Oyuncu Kadrosu kim kimdir

Vurgun dizisi Erkan Petekkaya kimdir? 11 aralık 1970 tarihinde Elazığ ilimizde doğan Erkan Petekkaya 48 yaşındadır. Aslen Diyarbakırlı olan oyuncumuz Fenerbahçe Lisesinde okumuştur. Daha sonra Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarını kazanan Erkan Petekkaya almış olduğu bir takım oyunculuk dersleri sonrasında 1993 yılından beri oyunculuk yapmaktadır.

Vurgun dizisi başrolü Erkan Petekkaya 1998 yılında ilk dizisi olan Güzel Günler ile ilk deneyimini kazanmıştır. Bir ço kdizi ve filmde rol alan başarılı oyuncu bir çok da ödül almıştır. Öyle Bir Geçer Zaman Ki isimli dizide Ali kaptan rolüyle zirve yapmıştır oyunculuğu. Nurgül Yeşilçay ile paylaştığı Paramparça dizisi oldukça popüler yapmıştır onu. Son dizisi Kayıtdışı dizisi ise tutmamış ve kısa sürede erken final yapmak zorunda kalmıştır..

Deniz Çakır Vurgun Dizisi Oyuncu Kadrosunda

Deniz Çakır Vurgun dizisi kadrosunda

Başrolünde Erkan Petekkaya’nın yer alacağı, kadın başrol için Deniz Çakır’ın adının geçtiği; FOX’ta yayınlanacağı iddia edilen dizi Show TV’de izleyiciyle buluşacak. Deniz Çakır Vurgun dizisinde hangi karakteri canlandıracak henüz kesinleşmese de ileriki günlerde belli olunca yazacağız. Deniz Çakır ile Vurgun dizisi çok yakında ekrana gelecek..

Vurgun Dizisi Oyuncu Kadrosu karakterleri

Not: Erkan Petekkaya’nın Yeni Dizisinin Adı Belli Oldu! Beyaz Gelincik, Sessiz Fırtına, Sonbahar, Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Dila Hanım, Paramparça ve son olarak Kayıtdışı adlı dizide sevenlerinin karşısına çıkan Erkan Petekkaya’nın yeni dizisinin adı belli oldu. Gold Film – Faruk Turgut yapımcılığında ekranlara gelecek olan dizinin adı “Vurgun”olarak belirlendi. “Vurgun” yeni sezonda ekranlarda olacak.

Vurgun Dizisi Oyuncuları kimler tam kadrosu

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , Eklenme Tarihi: 15 Ağustos 2018