Vurgun Dizisi Haberleri Oyuncu Kadrosu Konusu Özeti

Fox tv yeni sezon için biraz geriden seyretse de Erkan Petekkaya ile anlaşan Gold film yeni sezonda yeni bir dizi ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Kadrosunda Erkan Petekkaya, Deniz Çakır, Emre Kınay, Altan Erkekli, Begüm Kütük, Begüm Birgören, Cemal Toktaş ve Aliye Uzunatağan’ın yer aldığı dizinin çekimleri Aralık ayında başlıyor. FOX’un Erkan Petekkaya (Kemal), Deniz Çakır (Reyhan), Emre Kınay (Vedat), Begüm Birgören (Asya), Cemal Toktaş (Turan), İnanç Konukçu (Kayhan), Aliye Uzunatağan (Nezahat) ve Altan Erkekli’nin (Erdoğan) oynadığı Vurgun dizisinin kadrosuna son olarak “Mihri” rolüyle Filiz Ahmet de katıldı.

Yeni dizinin adı Vurgun olarak belirlendi. Yeni Sezonda Gold Film İmzalı “Vurgun” Dizisiyle Ekranlara Geri Dönecek olan Erkan Petekkaya bakalım geçen sezonun olumsuzluğunu telafi edebilecek mi? Vurgun Dizisi Haberlerini oyuncu kadrosunun kimler tarafından oluştuğunu yakın zamanda buraya detaylı olarak aktaracağız. Vurgun Dizisinin Konusu Özeti ve çıktığında fragmanını buraya ekleyeceğiz. Ancak öncelikle Vurgun dizisinin yapımcısı olan Gold filmin fox tv ile olan yakınlığından dolayı dizinin kanal büyük ihtimal Fox tv olacak dedik.

Vurgun Dizisi Oyuncu Kadrosunda kimler var?

Erkan Petekkaya (Kemal)

Erkan Petekkaya (Kemal) Vurgun dizisi

Deniz Çakır (Reyhan)

Deniz Çakır (Reyhan) Vurgun dizisi

Emre Kınay (Vedat)

Emre Kınay (Vedat) Vurgun dizisi

Begüm Birgören (Asya)

Begüm Birgören (Asya) Vurgun dizisi

Cemal Toktaş (Turan)

Cemal Toktaş (Turan) Vurgun dizisi

İnanç Konukçu (Kayhan)

İnanç Konukçu (Kayhan) Vurgun dizisi

Aliye Uzunatağan (Nezahat)

Aliye Uzunatağan (Nezahat) Vurgun dizisi

Altan Erkekli (Erdoğan)  

Altan Erkekli (Erdoğan) Vurgun dizisi

Filiz Ahmet (Mihri)

Filiz Ahmet (Mihri) Vurgun dizisi FOX’un yeni yılda ekrana getireceği ve hikâyesi çok konuşulacak olan dizinin kadrosuna son olarak Filiz Ahmet katıldı. Ödüllü oyuncu Filiz Ahmet, “Vurgun”da Asya (Begüm Birgören) hemşirenin akıl hocası Mihri karakterine hayat verecek.

Vurgun Dizisi Haberleri Oyuncu Kadrosu Konusu Özeti

Aldığımız duyumlara göre Erkan Petekkaya Vurgun dizisinde daha önce Dila hanım dizisinde başrolü paylaştığı Hatice Şendil ile birlikte rol alacakmış. Ancak haber kesinleşince detaylı olarak Vurgun dizisi kadrosundan ve tüm oyuncularından detaylıca bahsedeceğiz.

Vurgun Dizisi Haberleri Oyuncu Kadrosu kim kimdir

Vurgun dizisi Erkan Petekkaya kimdir? 11 aralık 1970 tarihinde Elazığ ilimizde doğan Erkan Petekkaya 48 yaşındadır. Aslen Diyarbakırlı olan oyuncumuz Fenerbahçe Lisesinde okumuştur. Daha sonra Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarını kazanan Erkan Petekkaya almış olduğu bir takım oyunculuk dersleri sonrasında 1993 yılından beri oyunculuk yapmaktadır.

Vurgun dizisi başrolü Erkan Petekkaya 1998 yılında ilk dizisi olan Güzel Günler ile ilk deneyimini kazanmıştır. Bir ço kdizi ve filmde rol alan başarılı oyuncu bir çok da ödül almıştır. Öyle Bir Geçer Zaman Ki isimli dizide Ali kaptan rolüyle zirve yapmıştır oyunculuğu. Nurgül Yeşilçay ile paylaştığı Paramparça dizisi oldukça popüler yapmıştır onu. Son dizisi Kayıtdışı dizisi ise tutmamış ve kısa sürede erken final yapmak zorunda kalmıştır..

Deniz Çakır Vurgun Dizisi Oyuncu Kadrosunda

Deniz Çakır Vurgun dizisi kadrosunda

Başrolünde Erkan Petekkaya’nın yer alacağı, kadın başrol için Deniz Çakır’ın adının geçtiği; FOX’ta yayınlanacağı iddia edilen dizi Show TV’de izleyiciyle buluşacak. Deniz Çakır Vurgun dizisinde hangi karakteri canlandıracak henüz kesinleşmese de ileriki günlerde belli olunca yazacağız. Deniz Çakır ile Vurgun dizisi çok yakında ekrana gelecek..

Vurgun Dizisi Oyuncu Kadrosu karakterleri

Not: Erkan Petekkaya’nın Yeni Dizisinin Adı Belli Oldu! Beyaz Gelincik, Sessiz Fırtına, Sonbahar, Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Dila Hanım, Paramparça ve son olarak Kayıtdışı adlı dizide sevenlerinin karşısına çıkan Erkan Petekkaya’nın yeni dizisinin adı belli oldu. Gold Film – Faruk Turgut yapımcılığında ekranlara gelecek olan dizinin adı “Vurgun”olarak belirlendi. “Vurgun” yeni sezonda ekranlarda olacak.

Vurgun Dizisi Oyuncuları kimler tam kadrosu

Vurgun dizisi bir tek etkileyici hikayesi ile değil, normal Türk dizilerine göre oldukça yüksek bütçesi ile de uzun dönem konuşulacak bir dizi olacak.

Başrolde Erkan Petekkaya’nın yer aldığı dizide, Petekkaya’nın dizide ki eşi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde rol alan ve sonrasında olaylı bir şekilde ayrılan Deniz Çakır olabileceği söyleniyor. Vurgun dizisinde bol aksiyonlu sahneler göreceğimizi tahmin ediyoruz. Petekkaya, bölüm başı 150.000 TL gibi yüksek bir miktar alacak.

Vurgun Dizisinin ismi daha önce Kardeş Çocukları olarak açıklanmıştı ve kadroda Mehmet Aslantuğ ve Ayça Bingöl’ün de yer alacağına dair bilgiler vardı fakat sonrasında karar değişikliği ile Vurgun ismine karar verildi.

Erkan Petekkaya

11 Aralık 1970 yılında, Elazığ’da dünyaya geldi. Aslen Diyarbakırlıdır. Çocukluğu İstanbul’da geçmiştir. İlkokulu nu Mehmet Karamancı İlkokulu’nda, ortaokulu Bostancı Ortaokulu’nda, liseyi ise Fenerbahçe Lisesi’nde okumuştur. Üniversitede Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nı kazandı. Devlet tiyatrolarında kadrolu olarak 1993’te çalışmaya başladı. Erkan Petekkaya 1994 yılında kamera şakalarıyla televizyon dünyasındaki kariyerine giriş yaptı. 1998 yılında Güzel Günler dizisiyle kariyerine devam eder. 1999 yılında Aynalı Tahir adlı dizi için kamera karşısına geçer.

Vurgun Dizisi izlendi mi tutuldu mu Reyting sonuçları2014 yılında “Paramparça” adlı dizide başrolü Nurgül Yeşilçay ile paylaşan Erkan Petekkaya 2015 yılında da bu diziye devam etti. 2003 yılında Didem Petekkaya ile evlendi ve 2004 yılında Cem Cano adında bir oğlu dünyaya geldi.

2011 – 38.Altın Kelebek Tv Yıldızları Ödülleri – Drama Dalında En iyi Erkek Oyuncu (Öyle Bir Geçer Zaman ki 1. Sezon)

Deniz Çakır

Vurgun dizisi kadın başrol oyuncusu için Deniz Çakır ile anlaşma sağlandı. İlk televizyon deneyimi olan Kadın İsterse deki Alev rolüyle tanındı. Ama asıl çıkışını Yaprak Dökümü adlı dizideki Ferhunde karakteriyle yapmıştır.

Deniz Çakır Vurgun dizisinde başrolde

Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. 31 Aralık 1981 tarihinde doğdu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Meryem karakterini oynamıştır.

Vurgun Dizisi Reytingleri

Vurgun Dizisinin konusu hikayesi nedir?

Erkan Petekkaya‘nın, fabrikasında çıkan yangından son anda kurtarılan ancak 10 yıl komada kalan Kemal rolüne hayat verdiği dizide Kemal’in eşi Reyhan’ı Deniz Çakır, kardeşi Turan’ı Cemal Toktaş, ortağı Vedat’ı Emre Kınay, hemşiresi Asya’yı Begüm Birgören, en yakın arkadaşı Kayhan’ı İnanç Konukçu, yengesi Nezahat’i Aliye Uzunatağan, amcası Erdoğan’ı Altan Erkekli ve amcasının kızı Ece’yi ise Berna Koraltürk canlandırıyor.

Vurgun Dizisi Tekrarları Hangi Gün Ne Zaman Yayınlanacak?

Vurgun Dizisi Reyting Sonuçları Nasıl?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Vurgun Dizisi Haberleri Oyuncu Kadrosu Konusu Özeti (7 Yorum)

  1. Sayın yapımcılar Deniz Çakır olduğunu bu dizi Diğer değerli Oyunculara Büyük Haksızlık.
    Böyle Oyunculara Roll vermenizle kendi Türk kültür değerlere zarar veriyorsunuz.
    Umarız bunları Sız değerli yapimcilar gözönünden bulundurur.

  2. Dizi de gereksiz uzatmalar var izlerken cok sıkıldım eşiyle uyanıp yakınlaşma sahnesi birbirlerini gördükleri an yada uyuma sahneleri bu kadar uzatilmazki sahneler ben salak değilim deyip kanal değiştirdim izlemeyi düşünmüyorum

  3. Yıllardır bu tür konular maalesef töre, normalmış gibi insanlara sunuldu, yeter artık bu saçmalıklar bitsin ölen, kaybolan veya bitkisel hayata girenin karısı veya kocası o aile içerisinde kesinlikle evlendirilmemeli, zira o aile içine giren herkes bence kardeş sayılır, kendilerini müslümansanıp 13 yaşından itibaren herkesin herkesle nikah düşer düşüncesine kesinlikle katılmıyorum. Lütfen bu dizide bu tür saçmalıkların nelere mal olacağını anlaşılır bir dille anlatın. O evliliğin, çocukların, ailenin ve eş dostun ilerde ne tür sorunlar yaratacağı ve kimlerin mutsuz olacağını öyle dile getirinizki. Artık bu tür evlilik saçmalığının ne kadar yanlış olduğunu birileri gözler önüne sersin. Bu dizi bu saçma sapan evlilliklerin son bulmasına vesile olsun. Size başarılar dilerim.

  4. Deniz çakır olmasaydı bu dizi izlenmezdi iyiki deniz çakır varcok kaliteli bir sanatcı bütün çevrem deniz çakır var diye bu diziyi izliyor.bu dizi deniz çakır sayesinde reyting rekoru kırar

  5. Merhaba kadro müthiş ama deniz çakır hariç gerek ben gerek ailen ve çevrem deniz çakır olduğu için izlemedik ve izlemiycaz çünkü kadın kendi rezil tavır ve davranışlarına bakmadan namuslu aklı başında insanlara terbiyesizlik yaptı ve yapar

Eklenme Tarihi: 15 Ağustos 2018