Vurgun dizisi Nerede çekiliyor, Çekim yerleri Hangi Hastane Mahalle Neresi?

FOX TV’de yayınlanacak olan Vurgun dizisi Nerede çekiliyor çekim seti nerede kuruldu. Vurgun dizisinin çekildiği yerler mekanlar nereler gibi sorular oldukça merak ediliyor. Bizde bu konumuzda Vurgun dizisi ile ilgili detayları dizinin nerelerde çekim yaptığına, hangi mekanların kullanıldığını ev ve konağın nerede olduğunu Hangi hastanenin kullanıldığını, hangi köye gidildiğini deniz kenarındaki manzaralı yerin neresi olduğunu ve çok güzel orman manzaralarının nerede olduğunu fragmandaki yerlerin hangi il ve ilçe olduğunu sizlere bu konumuzda detaylarıyla açıklamaya ve resimlerle birlikte paylaşmaya çalışacağız.

Vurgun dizisinin kadrosu gerçekten de çok iyi bir ekip. Vurgun dizisinin çekildiği yerler kadar kadrosu da merak edilirken hemen kısaca bahsedelim kimler baş rollerinde; Erkan Petekkaya (Kemal), Deniz Çakır (Reyhan), Emre Kınay (Vedat), Begüm Birgören (Asya), Cemal Toktaş (Turan), İnanç Konukçu (Kayhan), Aliye Uzunatağan (Nezahat) ve Altan Erkekli’nin (Erdoğan) ve“Mihri” rolüyle Filiz Ahmet oynuyor. Bu güzel kadronun oldukça iyi bir iş başaracağına ve vurgun dizisinin hem çekildiği yerlerin hem de konusuyla dizinin çok merak edileceğini tahmin ediyoruz ve FOX TV’de çok iyi reyting almasını ümit ediyoruz.

Bunu Görmelisin!  Edho (Eşkıya) Façalılar Kimdir? Asıl Amacı Nedir, Kim için Çalışıyorlar?

Vurgun dizisi Nerede çekiliyorVurgun dizisi Nerede çekiliyor, Vurgun dizisinin çekildiği yerler Neresi?

Hangi mekanlarda çekildi nerelerde Vurgun dizisinin çekim setinin kurulduğu kameralar ve Erkan Petekkaya’nın Kemal rolü ile Deniz Çakır’ın Reyhan rolüyle rol aldığı yerler nereler hangi hastanede çekimler yapılıyor Emre Kınay’ın Vedat, Begüm Birgören’in Asya rolünde oynadığı Vurgun dizisi hangi mekanlarda çekildiğini burada sizlere detayları ile birlikte açıklayacağız. Cemal Toktaş Meryem dizisinden sonra Vurgun dizisi ile karşımıza çıktı ve ona Mihri rolü ile Filiz Ahmet eşlik ederken Vurgun dizisinin çekim yerleri herkesin merak konusu oldu.Vurgun dizisi hangi hastanede çekiliyor nerede

Vurgun dizisi nerede çekiliyor Vurgun dizisinin çekildiği yerler nereler Hangi il hangi ilçede köy hangi köy kasaba neresi gibi merak edilen soruları bu sayfamızda sizlere detayları ile birlikte açıklayacağız. Vurgun dizisi Öncelikle İstanbul’da çekiliyor, bunu bilmemizde fayda var. Ancak Vurgun dizisinin çekim yerleri sadece İstanbul’da sınırlı değil farklı mekanlarda çekimlerin yapıldığını, sahillerinin yer aldığı manzaralı güzel orman sahneleri de dizi de oldukça fazla yer kaplıyor. İstanbul’da bulunan Belgrad ormanlarının sıkça kullanıldığı Vurgun dizisi 1.bölüm tanıtım fragmanı doğum günü kutlamasının yapıldığı ev konak oldukça merak edildi ve neresi olduğu izleyici tarafından bizlere soruldu.

Bunu Görmelisin!  Edho (Eşkıya) Façalılar Kimdir? Asıl Amacı Nedir, Kim için Çalışıyorlar?

Vurgun dizisinin çekildiği yerler mekanlar nerelerVurgun dizisi Nerede çekiliyor, Çekim yerleri Hangi Hastane Mahalle Neresi?

Ayrıca Altan Erkekli’nin canlandırdığı Erdoğan karakteri hastanede çalışan bir doktor ve oğlu Kemal komaya girerek bu hastaneye geliyor. Peki Vurgun dizisinde geçen bu hastane gerçekte nerede hangi hastane Vurgun dizisinin sahnelerinde yer alıyor özel hastanenin adı nedir diye merak edenlere bu hastanenin gerçek adı Hayat Hastanesi diye şimdiden belirtmekte fayda var. Ayrıca fragman da Vurgun dizisinin çok tarihi binalarda çekimler yaptığını ve çok bakımlı göze güzel görünen binaların ve ağaçlarla kaplı mekanların Vurgun dizi setinin neresi olduğu izleyiciyi iyice meraklandırdı. Kemal uzun sure hastanede komada kalmış bitkisel hayattan sonra öldüğünü düşünseler de 2019 yılında Kemal yeniden uyanmıştır işte bu uzun süreçte Vurgun dizisinde Kemal’in hangi hastanede olduğunu yukarıda açıkladık ve vurgun dizisinin çekildiği bu hastaneyi merak edenler için açıklamış olduk.Vurgun dizisinin çekim yerleri neresi

Vurgun dizisindeki asıl macera ise Kemal’in öldüğü sanılan hayatından sonra tekrar geri dönmesi ve yaşaması ile birlikte Vurgun dizisi bambaşka bir hal alacak ve dizinin macera dolu aksiyon dolu sahneleri başlayacak. İşte bu sahnelerin nereler olduğu hangi mekanlarda dizinin çekildiği İstanbul’un hangi semtleri hangi Mahallesi diye Vurgun dizisinin çekildiği mahalle ve semt merak konusu olacak. Bu konuda izleyicilerimizden yardım istiyoruz, Vurgun dizisinin çekildiği yerleri mekanları aşağıya yorum olarak yazarsanız çok seviniriz.

Bunu Görmelisin!  Edho (Eşkıya) Façalılar Kimdir? Asıl Amacı Nedir, Kim için Çalışıyorlar?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , Eklenme Tarihi: 10 Ocak 2019