Vurgun Dizisi Reyting Sonuçları Nasıl? İzlendi mi Tutuldu mu Erken Final Yapar mı?

6 Şubat 2019 çarşamba günü başlayan Vurgun dizisinin reytingleri nasıl olacak oldukça zorlu bir gün de reyting yarışına başlayan Vurgun dizisinin nasıl bir reyting alacağı AB ve Total Reyting sonuçlarının nasıl olacağı hakkında detaylı bilgileri burada sizlere aktarmaya çalışacağız. Vurgun dizisinin başrolleri ve oyuncu kadrosu oldukça güçlü ancak ekrana geldiği çarşamba günleri de çok güçlü ve köklü diziler yer alıyor. O yüzden reyting almak çarşamba günleri oldukça zor.

Vurgun Dizisi Son haftalardaki Reyting Sonuçları6 Mart Vurgun dizisi reytingleri

6 Şubat 2019 Çarşamba Vurgun dizisi Reytingleri Total

Vurgun dizisi Çarşamba gibi zorlu bir günde reyting yarışına başladı. Fox TV ekranlarında yayınlanan Vurgun dizisinin en dişli rakipleri TRT 1 ekranlarında yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisi ve ATV ekranlarında yayınlanan Sen anlat Karadeniz isimli diziler oldukça yüksek reyting oranları ile Vurgun dizisinin reytinglerine engel olacak görünüyor. ATV ekranlarında Geçtiğimiz sezon başlayan Sen anlat Karadeniz 20 Total üzerinde reyting olarak son 5 yılda en yüksek reyting alan dizi olmuştu. Bununla birlikte TRT 1 ekranlarında devam etmekte olan Diriliş Ertuğrul her hafta en fazla izlenen dizi olmaya devam ediyor ve yaklaşık 15 oranında Total reyting alıyor.6 Şubat 2019 Çarşamba Reytingleri Total

Vurgun Dizisi Reyting Sonuçları nasıl (1)Vurgun Dizisi Reyting Sonuçları Nasıl?

Böylesine güçlü rakiplerin olduğu çarşamba günleri Fox TV ekranlarında yayınlanacak olan Vurgun dizisinin reytingleri nasıl olacak dizi izlenecek mi tutulacak mı elbette en çok merak edilen sorulardan birisi bu olacak. Vurgun dizisinin reytinglerini Total ve AB sonuçlarını sizlere her hafta çarşamba günlerinin detaylı reytinglerini aktarmaya çalışacağız ve diğer kanallar ve diziler ile ilgili reyting sonuçlarında Vurgun dizisi reytingleri ile birlikte vermeye çalışacağız.

Vurgun dizisinin başrollerinde Erkan Petekkaya (Kemal), Deniz Çakır (Reyhan), Emre Kınay (Vedat), Begüm Birgören (Asya), Cemal Toktaş (Turan), İnanç Konukçu (Kayhan), Aliye Uzunatağan (Nezahat) ve Altan Erkekli’nin (Erdoğan) gibi ünlü oyuncuların yer aldığı Vurgun dizisinin reytingleri nasıl olacak elbette Biz de çok merak ediyoruz.

Vurgun Dizisi ReytingleriVurgun Dizisinin Reytingleri Nasıl, Vurgun İzlendi mi Tutuldu mu?

Vurgun dizisinin tüm reytinglerini alacağı Total ve AB reyting oranlarını en güncel şekilde burada sizlere aktarmaya devam edeceğiz. Vurgun dizisi nasıl reyting alabilir, Diriliş Ertuğrul ve sen anlat Karadeniz dizilerinin yanında Jet Sosyete ve Çocuklar Duymasın gibi dişli rakipler de yer alıyor. Bizim tahminlerimize göre çarşamba günleri Vurgun dizisinin reyting alabilmesi gerçekten çok zor. Rakiplerini geçip güçlü bir dizi olabilmek ve reyting alabilmek çarşamba günleri belki de haftanın en zor günüdür. Bu yüzden Vurgun dizisinin reytingleri ve alacağı bütün sonuçları hafta hafta sizlere burada yazmaya devam edeceğiz.

Vurgun Dizisi Reyting Sonuçları ve diğer dizilerin çarşamba performansları:

Vurgun Dizisi hakkında izleyici yorumlarıVurgun dizisinin reyting sonuçları ile birlikte diğer dizilerinde nasıl reytingler aldığını reytinglerde düşme yaşayıp yaşamadıklarını sizlere aktarmaya çalışacağız. 6 Şubat 2019 çarşamba günü reyting yarışına başlayan Vurgun bakalım rakiplerine göre izlenecek mi reyting alabilecek mi rakiplerinden reyting alacak mı yoksa Vurgun dizisi büyük bir hayal kırıklığı olarak kalacak mı bizler de çok merak ediyoruz.

Erkan Petekkaya ve Deniz Çakır’ın başrollerinde yer aldığı  Vurgun dizisi reyting alamazsa büyük bir ihtimalle kısa sürede erken final yapma ihtimali de var. Vurgun dizisi kaç bölüm sürecek ne kadar devam edecek: Vurgun dizisinin kesin bir bölüm sayısı bulunmuyor ancak dizi sevilir ve tutulursa yüksek reyting alırsa uzun süre devam edebilir. Ancak bunun ilk şartı reytinglerde yüksek oranlar almak.

Vurgun dizisi izlendi mi tutuldu mu seyirci görüşleri: Vurgun dizisinin oyuncu kadrosu oldukça iyi diyebiliriz yukarıda saydık, Vurgun dizisi izlenip izlenmeyeceğini reyting oranlarına bakarak açıklayabiliriz. Vurgun dizisinin izlenip izlenmeyeceği, tutulup tutulmayacağı elbette 6 Şubat reytinglerine bakılarak anlaşılabilir ancak dizinin uzun ömürlü olup olmayacağı ve çarşamba günleri diğer dizilerin arasında ezilip ezilmeyeceğini zaman gösterecek.Vurgun Dizisi izlendi mi tutuldu mu Reyting sonuçları

Vurgun dizisi erken final yapar mı: Vurgun dizisinin erken final yapması için çok düşük reytingler alması gerekiyor. Diriliş Ertuğrul ve sen anlat Karadeniz gibi dizilerin arasında reyting alamazsa Vurgun dizisinin erken final yapması gündeme gelebilir. Eğer erken final yapmazsa Vurgun dizisi büyük ihtimalle sezon finali yapacak ve yeni sezonda eylül 2019’da kaldığı yerden devam edecektir.

6 Şubat 2019 Çarşamba Reyting Sonuçları Vurgun

6 Şubat 2019 Çarşamba Reytingleri Ab 6 Şubat 2019 Çarşamba Reyting TOTAL6 Şubat 2019 Çarşamba Reytingleri Total
Reyting Sonuçları Vurgun Son haftalardaki alınan reytingler:
6 Mart Vurgun dizisi reytingleri

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Vurgun Dizisi Reyting Sonuçları Nasıl? İzlendi mi Tutuldu mu Erken Final Yapar mı? (4 Yorum)

  1. Dizi cok guzel rahat veenteresan bir dizi ne olur final olmasin .uzun zamandir boyle bir dizi izlemeliyiz.

  2. ❤️Vurğun❤️Hekaye Açı Kemalın Hayatı Dahada Açı Kemalın Dost Dediyi İnsan Onun Kelbin Parcaladı Yuvasın Parcaladı Allah❤️Bele Dostlardan İnsanları Korusun Dizi Hayal Olsada Hayatımızda Dostlar Var Kemal İller Boyu Komada Oldu Hayatı Bir Anlık Dayandı Tam On İl Kecdi Bu İller Reyhanı Deyişdidi Onu Yuvasına Hayanet Etmeye Apardı Bu Hayanetde Kemalın Dostu Oldu Kemal İllerin Kölgesinden İşığlı Günlere Cıkdı Bu Işığlı Günler Kemalın Hayatın Karaltdı Kemal Yuvasına Kayıtdıkda Yuvasında Yad Oldu Reyhanı Dostu İle Bir Görmesi Çocuğun Ona Yad Gözle Bakması Kemalın Hayatın Parcaladı Çocuğu Baba Deyerek Başkasının Kuçağına Kacması Kemal Ücün Üzüçü Oldu Reyhan Bu Hayanetde Açı Göreçek☀️Kemal☀️Ona Hayanet Eden Dostun Karısın Karşısında Bitip Tükeneçek Çocuğun Bakışları Ögey Babada Doğma Doğma Baba Bu Tabloda Yok Kemal Bu Açı Hekaye Ücün Ayağa Kalkamaz Günler Aylar Keceçek Zaman Ona Melhem Olamaz Yuva Dost Hayanetine Uğraması Açılardanda Açı Dost Dosta Arkadan Kılınç Yarası Vurup Bu Yara Sağalmaz Kemal Reyhana Dava Açıp Çocuğun Alsa Daha Doğru Olar Bir Kadın Yuvasına Hayanet Edirse Onun Bedelin Ödemeli Bu Bedel Reyhana Az Oldu Bele Esil Bedel Bütün Sirler Acılanda Olaçak Umarım Sonunda Reyhan Yuvasın Dağıdan İnsanı Öldüreçek Kemal İse Ona Kömek Eden Kadınla Mutlu Olaçak Kemal Ona Kömek Eden Kadının Vurğunu Olaçak❤️Vurğun❤️Sözü Aşk Anlamın Daşıyır Dizi Kolektivine Uğurlar Arzu Ediriz

  3. bu dizi güzel fakat erkan petekkaya gibi bir dev in yanında da deniz çakır hiç olmamış dizi biter ise sebebi deniz çakır bence reytin faciası bu dur deniz çakırın kendisi bence sadece evinde oturmalı..

    • Sevgili anonim deniz cakirin evde oturmasini bu kadar istemenizin sebebi nedir? Yoksa Siz mi oynayacaktinizda bu dizide ,sizin yerinize muhtesem donanimli, öngörüsü yüksek, işinin ehli,kaliteli,düzgün, neyse o olan,oldugu gibi gözüken dogru dürüst kadinin hası sayin deniz cakirin oynamasi rahatsizlik mi verdi.bence siz evde oturun.sanatcilarda sanatini icra etmeye devam etsin.ama lutfen yazın yazmaktan geri kalmayın.malum kötü komşu mal sahibi yapar derler.sizlerde o hesapsiniz iste…

Eklenme Tarihi: 6 Şubat 2019