Vurgun Dizisi Tekrarları Hangi Gün Ne Zaman Yayınlanacak?

Vurgun Dizisi Tekrarları Hangi Gün Ne Zaman Yayınlanacak? Vurgun dizisi 6 Şubat Çarşamba günü yayınlanmaya başlıyor. Yayına başlanan Vurgun dizisi ile ilgili izleyemeyenler tekrarı ne zaman diye merak ediyor olabilir. Bizlerde bunun cevabını sizlerle konumuzda paylaşıyoruz. Vurgun Dizisi Tekrarları Hangi Gün SAAT KAÇTA YAYINLANACAK?

GOLD Film’in yapımcılığını, Altan Dönmez’in yönetmenliğini, Erkan Petekkaya, Deniz Çakır ve Emre Kınay’ın başrollerini üstlendiği dizinin tekrarları hafta boyunca ekranda olacak. Vurgun ilk bölüm tekrarıyla Çarşamba 22.00, Perşembe 13.45, Cuma 00.00, Cumartesi 12.45, Pazar 16.30 ve 00.15‘de FOX’ta!

Vurgun Dizisi Tekrarları Hangi Gün SAAT KAÇTA YAYINLANACAK?

Vurgun dizisinin yönetmen koltuğunda Altan Dönmez otururken senaryosunu Başar Başaran ile Emre Özdur yazıyor. Vurgun dizisinin oyuncu kadrosunda da Erkan Petekkaya, Deniz Çakır, Emre Kınay, Begüm Birgören, Cemal Toktaş, Altan Erkekli, Aliye Uzunatağan, İnanç Konukçu, Mehmet Bozdoğan, Berna Koraltürk, Filiz Ahmet ve Cenk Kangöz yer alıyor.

Vurgun dizisinde uzun süre komada alan 10 yıldır komada yaşayan Kemal’in hayatı değişmiştir. Kemal komaya girmeden önce şirkette bir yangın çıkmıştır bu yangında Kemal oradadır. Hemşiresi Asya ise ona karşı hisler besler. Eşi Reyhan ise onun uyanmasını çok ister ancak bir yerlerde bir hata yaparlar. Kemal uyandıktan sonra hemşire Asya’ya bile haber vermeden hastaneden çıkar ve eve gider. Bana bunu nasıl yaptınız diye sorar ve her şey bu şekilde aydınlanmaya başlar.

Güçlü oyuncu kadrosu ve sürükleyici senaryosu ile izleyiciyle buluşacak olan Vurgun dizisi ilk bölümü 6 şubat çarşamba günü Fox tv ekranlarındaki yerini alıyor. Senaryosu dikkat çekici olan dizinin oyuncu kadrosu da çok tecrübeli isimlerden oluşuyor. Bu yüzden izlenme oranı fazla olacaktır diye düşünüyoruz. Diğer yandan ise Diriliş Ertuğrul dizisi ile aynı günde oluşu onun için bir dezavantaj. Vurgun dizisi  reytingleri nasıl olacak göreceğiz. Sizlere diğer konularımızda Vurgun dizisinin reyting başarısını da paylaşıyoruz. Vurgun dizisi reytingleri ve kaç bölüm sürecek konumuz için TIKLAYINIZ.

Vurgun dizisini çarşamba günü izleyemeyenler ise tekrar bölümlerini merak edeceklerdir. İşte Vurgun dizisi tekrar bölümleri Çarşamba 22.00, Perşembe 13.45, Cuma 00.00, Cumartesi 12.45, Pazar 16.30 ve 00.15‘de FOX’ta!

Vurgun Dizisi Tekrarları Hangi Gün SAAT KAÇTA YAYINLANACAK? Vurgun ilk bölüm tekrarıyla Çarşamba 22.00, Perşembe 13.45, Cuma 00.00, Cumartesi 12.45, Pazar 16.30 ve 00.15‘de FOX’ta!

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 5 Şubat 2019