Vurgun Dizisi Yeliz Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri (Ruveyda Öksüz)

Vurgun Dizisi Yeliz Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri (Ruveyda Öksüz ) Vurgun dizisi hazırlıkları tam gaz sürerken dizide rolü belli olan oyuncuları sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Vurgun dizisine katılan Rüveyda Öksüz Kimdir? Rüveyda Öksüz Vurgun dizisinde hangi rolde oynayacak? Bilgilerini sizlerle paylaşmak için konumuzu açtık.

Foxtv ekranlarında yayınlanacak olan Vurgun dizisi Gold Film imzalı ekranlara gelecek. Yönetmen koltuğunda ise Altan Dönmez oturuyor. Vurgun dizisinin oyuncu kadrosu da çok sağlam. Vurgun dizisinin oyuncuları; Deniz Çakır, Erkan Petekkaya, Emre Kınay, Begüm Birgören, Cemal Toktaş, Aliye Uzunatağan, Altan Erkekli, İnanç Konukçu ve Mehmet Bozdoğan. Başarılı oyuncu kadrosu ile çekimlere hazırlanan dizi ekibine dahil olan yeni oyuncu da Rüveyda Öksüz oldu.

Vurgun dizisi konusu; Kemal Vardar  10 yıl komada kalmıştır. Bu zamanda etrafında çok şey değişir. 10 yıl sonra mucizevi şekilde uyanır. Fabrikatör bir iş adamı olan Kemal’in hayata dönüşü ve Reyhan ile yaşadığı aşkı izleyeceğiz dizide.

Vurgun dizisinin cast çalışmaları hala devam etmekte. Yani ekibe yeni oyuncular katılıyor. Bizlerde sizlere yeni katılan oyuncuları tanıtmaya devam edeceğiz.  Vurgun dizisine katılan Rüveyda Öksüz dizi de Yeliz karakterini canlandıracaktır.

VURGUN DİZİSİ YELİZ ROLÜNDEKİ RÜVEYDA ÖKSÜZ KİMDİR?

24 Mayıs 1994 İstanbul doğumludur. Rüveyda Öksüz 2013 Miss Turkey yarışmasına katılmış ve birinci olmuştur. Aynı zamanda dizilerde de rol almaya devam etmektedir.  İstanbul Üniversitesi Fen Fakültesi Astronomi ve Uzay bilimleri öğrencisidir. Eğitimi devam etmektedir.

2013 Miss Turkey yarışmasında birinci olup Türkiye güzeli seçilince Türkiye’yi Miss World 2013’te temsil etti. Endenozya’nın Bali Adası’nda yapılan yarışmada malesef dereceye giremedi. 2013 yılından itibaren defilelerde görev aldı. Aynı zamanda dizi oyunculuğu da yaptı. bugüne birçok defilede yer aldı. ve cesur yürek dizisinde beerin karakterini canlandırmaktadır.

2014 yılında Ezra dizisinde Gazzeli tıp öğrencisi Ezra karakterini canlandırdı. 2015 Sen Benimsin dizisinde Name rolündeydi ardından 2016 Cesur Yürek dizisinde rol oynadı. Tescilli güzel Rüveyda Öksüz şimdi de Vurgun dizisinde Yeliz karakterine hayat verecek.

Vurgun dizisinde 2019 yılının ilk aylarında yayınlanması bekleniyor. Rüveyda Öksüz Vurgun dizisinde Yeliz karakterini oynayacak bakalım izleyenler nasıl bulacak, sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 29 Aralık 2018