Vuslat 20. Bölüm Sezon Finalinde Neler Olacak? Yeni sezon ne zaman? Kadir Doğulu’nun final paylaşımı.

Vuslat 20. Bölüm Sezon Finalinde Neler Olacak? Yeni sezon ne zaman? Kadir Doğulu’dan final paylaşımı.

Trt 1 ekranlarında her pazartesi saat 20.35’te yayınlanan Vuslat dizisi 27. Mayıs günü 20. Bölümü ile sezon finali yaparak ekranlara ara verdi. Vusalat 27 Mayıs 20. Bölümde neler oldu ? Vuslat dizisi 2. sezonu ne zaman ? Kadir Doğulu‘nun sezon finalinin ardından nasıl bir paylaşım yaptı ?

Vuslat 20. Bölümde Neler Oldu ?

Kadir Doğulu, Devrim Özkan ile Mehmet Özgür‘ün Başrollerini paylaştığı Vuslat dizisinin 20. Bölümünde Aziz ve Feride önlerine çıkabilecek bütün engellerin bilincindedir ama her şeye rağmen birbirlerine kenetlenmeye karar vermişler ve katıldıkları defilede birlikte oldukları her saniyenin değerini bilmeye çalışıyorlardır fakat bu güzel anları yaşarken kendilerine hazırlanan kötü planlardan haberleri yoktur. Kerem’in düzenlediği iftar Çağlar ailesine büyük bir şok yaşatmış ve aileyi derinden sarsmıştır. Fakat yaşattıkları ile yetinmeyen Kerem yeni planlarına devam ediyordur.

Kerem’in kafasında bin bir türlü plan dönerken Kerem‘in hiç tahmin etmediği bir isim o tilkilerin kuyruklarını birbirine bağlayabilmek için harekete geçmiştir. Büyük bir şok içerisinde olan Faik ve Hasibe ise hayatlarının şokunu katıldıkları defilede yaşayacaklarından habersizlerdir.Feride‘den nefret eden Perihan ve Nehir büyük bir heyecanla planladıkları oyunun sonucunu izlemek için sabırsızlık ile beklerken  hiç beklemedikleri olaylarla karşılaşacak ve bütün dengeler değişecektir. Yaşananların ardından Aziz arafta kalırken gün yüzüne çıkacak olan gerçekler herkesin hayatını etkileyecektir.

 Kadir Doğulu’nun Sezon Finali Paylaşımı;

” Kavuşmak istiyorsanız mutlaka bir “yola” girmeniz gerekir… Siz bu yola enerji, ışık vs diyebilirsiniz… Ben “hakikat” demeyi uygun buluyorum.

İstedim ki; bu proje “arayana” bir anlamda rehber olsun… herkesin anlayabileceği bir dilde olsun… biraz klişe biraz modern zaman dilleri ile asıl olanı anlatmaya çalıştık… bu iş  (vuslat) o yüzden cezbetti beni ve kabul ettim, bir kişi bile görse hakikati yetecekti… çünkü asl olan hakikattir ve bu amaç uğruna çalışırken bir gün yorulmadım ve şikayet etmedim… Aslında hakikati anlatmak için yedi deniz mürekkep, yer yüzündeki tüm ağaçlar kalem olsa bile yeterli olmaz demişler!!! Benim umudum da bu proje ile biraz olsun anlaşılır hale gelmesiydi… Hakikatte kadın/erkek zengin/yoksul sen/ben yoktur… Eee? Bunlar yoksa ne var? İşte bunun sırrı yolda, yolcu olmakta… Umarım ki vuslatınızı yaşar ve ne olduğunu öğrenirsiniz.

Bu yol için gereken tek şey kalplerde “aşk”ın uyanması… aşk uyanacak “gönül” ne demek anlaşılacak, sabır için gereken her şey gönülde vukuu bulacak ve sonra her şey aşikar olacak… Bu uğurda atacağınız her adım için yolunuz açık ola… Sezon final bölümü ile bu akşam son kez TRT1 ekranlarında olacağız.

İlk önce bizi izleyip buralara kadar getiren izleyicilerimize teşekkür ederiz.

Tüm ekip arkadaşlarıma (ekip demek ekip demektir hangi birimde olduğunun önemi yok) çok teşekkür ediyorum, böyle bir ekip kurulduğu için şükrediyorum… çok şey öğrendik birbirinizden, destek olduk, açık görmedik, kusur görmedik… ekip gibi ekiptik. Belki de sektöre örnek olduk bu anlamda… Bir teşekkür de yayıncı kuruluşumuz TRT1 yöneticileri ve birlikte çalıştıkları ekibe, bizi hiç yalnız bırakmayıp hep destek oldular.

Koşulsuz sevginin hüküm süreceği günlerin hasreti ile… aşk ile… Yeni sezonda görüşürüz “

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 28 Mayıs 2019