Vuslat Dizisi Aziz Kimdir? Bilgileri Önceki Dizileri (Kadir Doğulu)

Vuslat Dizisi Aziz Kimdir? Bilgileri Önceki Dizileri (Kadir Doğulu)... Vuslat dizisi 7 Ocak pazartesi akşamı yayın hayatına başlıyor. Yeni yılın ilk üç haftası diğer kanallarda diziler yayınlanmayacağı için Vuslat dizisinin izlenme oranının yüksek olacağını düşünüyoruz. Çünkü diğer kanallarda sürekli film yayınlanırken dizi izlemek isteyen seyircinin tek adresi Trt1 olacak. Bu yüzden de dizinin ilk bölümünün izlenme oranının yüksek olacağı düşünülüyor.

Vuslat dizisi A23 Medya imzası taşıyor. Vuslat dizisi başrollerini Kadir Doğulu, Ümit Kantarcılar ve Baran Bölükbaşı gibi önemli isimler üstleniyor. Vuslat dizisinde Feride ve Aziz Korkmazer aşkı yaşanacak. Vuslat dizisinde Feride dizinin başrol oyuncusudur. Vuslat dizisinin erkek başrolü olan Aziz ile arasında olanlar onların hayatını nasıl etkileyecek göreceğiz. Vuslat Feride oldukça belirgin bir karakter ve dizinin en önemli oyuncusu diyebiliriz..

Vuslat dizisinin afişi yayınlandı. Vuslat dizisi 7 ocak pazartesi yayınlanmaya başlayacak. Afişinde başrol karakterleri olan Feride ve Aziz var. Ortalarında ise Satrancı Urefa denen Alimlerin Satrancı yer alıyor. Alimlerin satrancı ile ilgili bilgileri diğer konumuzda paylaşmıştık.

Vuslat Dizisi Satrancı Urefa Nedir Nasıl Oynanır Tıkla…

Vuslat dizisinde Aziz karakterini canlandıracak olan oyuncu Kadir Doğulu Kimdir? Kadir Doğulu 19 Nisan 1982’de Mersin’de doğmuştur. Kadir Doğulu’nun gerçek adı Abdulkadir’dir. Kadir Doğulu ve ünlü modacı Kemal Doğulu kardeştir. Kadir Doğulu bir ara yemek yapma işine girdi yurdışında araştırmalar yaptı ve sonrasında House Cafe’de işe girdi. İki sene işletmecilik yaptı. Abisi aracılığı ile Hande Yener’le tanıştı.

Hande Yener menajerlik işlerini çalışkan bulduğu Kadir Doğulu’ya teslim etti. Zamanla işi büyüttü ve “T.p.a” isminde bir şirket kurdu. Kadir Doğulu ilk olarak 2010 yılında Küçük Sırlar dizisinin başrol oynadı. 2011 yılından itibaren dizi oyunculuğunu meslek edindi. Kadir Doğulu Hande Yener’in Romeo şarkısının klibinde rol aldı. Gani Müjde’nin yapımcılığında yayınlanan Pis Yedili dizisinde rol aldı.

Fatih Harbiye dizisinde başrol oynadı. 2015 Sevdam Alabora dizisinde Gökhan rolünde oynadı. Muhteşem Yüzyıl Kösem adlı dizide Mehmet Giray Han’ı canlandırdı. 2016 yılında Fox Tv’de Bana Sevmeyi Anlat dizisinde rol aldı. Neslihan Atagül ile evlendi. Başarılı oyuncu hem yakışıklı hem tecrübeli oyunculuğu ile dizilerin aranan oyuncusu oldu.

Şimdi de Vuslat dizisinde Aziz karakterini canlandıracak. Başrol oyuncusu Aziz rolünü canlandıracak olan yakışıklı oyuncu Kadir Doğulu bilgilerini sizlerle paylaştık. Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=BGITsDdJ3cA

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.