Vuslat Dizisi Ceylan Çağlar Kimdir? Bizim Hikayedeki Müjde (Serra Pirinç)

Vuslat Dizisi Ceylan Çağlar Kimdir? Bizim Hikayedeki Müjde (Serra Pirinç)… Vuslat dizisi 7 Ocak pazartesi günü Trt1 ekranlarında yayınlanmaya başlayacak. Yayınlanan dizinin oyuncularının bilgilerini sizlerle konularımızda paylaşıyoruz. Bu konumuzda da sizlere Serra Pirinç hakkında bilgi vereceğiz. Serra Pirinç Kimdir? Daha önce hangi dizilerden rol aldı? Bilgileri konumuzun devamında…

Vuslat dizisi konusu;  Aziz aile holdinginin başında tek yöneticidir. Ancak kendi dünyasında da Tanrıcılık oyunu oynamaktadır. Aziz’in başına hiç beklemediği bir şey geliyor. Aziz Feride’ye aşık olur ve bundan sonra hayatını sorgulamaya başlar. Aziz’in vazgeçmesi gereken onu zorlayacak çok şey vardır.

Feride ise babası üvey annesi ve kardeşleri ile birlikte yaşamaktadır. Feride çok çalışır babası ve kızı evi geçindirmek için çalışmaktadırlar. Feride bir gece Aziz’in bir cinayet işlediğini görür. Polise söylemeye karar verir ancak kardeşi Fırat’ın parmağı olduğunu duyunca çaresiz kalır. Aziz isterse Feride’yi yok edecek güçtedir ancak bu süreçte ona aşık olur.

Feride de Aziz’den etkilenir ancak gururu buna engel olmaktadır. Feride ve Aziz içlerinde bu aşkı inkar etmeye çalışsalar da sonunda kabullenecekler. Ancak aşklarını kabullenseler de bu aşkın imkansızlığı onların elini kolunu bağlayacaktır. Vuslat dizisi iki başrolün bir de yan rolleri vardır elbette. Vuslat dizisinde Ceylan Çağlar rolüyle de genç ve güzel bir oyuncu rol alıyor. Genç oyuncunun bilgileri sizlerle;

Vuslat Dizisi Ceylan Çağlar rolü Serra Pirinç Kimdir?

Vuslat dizisinde Ceylan rolünü oynayacak oyuncu Serra Pirinç Kimdir? Serra Pirinç 1997 yılında İstanbulda dünyaya geldi. Oyuncu ikizler burcudur ve sempatik tavırları ile rol aldığı dizide dikkat çekmeyi hemen başarıyor. Serra Pirinç liseden sonra oyunculuk eğitimi almaya başlamıştır.  Tiyatro Teras’ta oyunculuk eğitimi almıştır.

Serra Pirinç çalışmalarını Rezzan Çankır Oyunculuk ajansına bağlı olarak sürdürmektedir.Sosyal medyada paylaştığı videolar ile tanınmıştır. İlk dizisi de Bizim Hikaye dizisindeki Müjde karakteridir. Bizim Hikaye dizisinde Müjde Rahmet’in arkadaşı olarak başlamıştı ancak sonradan sevgili oldular. Müjde titizlik hastası annesi Şeyma ile birlikte yaşıyordu. Rahmet’in babası ile Müjde’nin annesi dost olmuşlardı. Müjde açık seçik bir kızdı. Rahmetle sevgiliydi ve lise hayatları birlikte geçtiler. Bu sezon Şeyma ve Müjde Bizim Hikaye dizisinde ayrılmıştı.

Yeni sezonda ayrılan Şeyma karakteri ve Müjde karakteri yeni dizilerde rol aldı. Bizim Hikaye dizisinin Müjde’si yeni dizisi ile ekranlara çıkıyor. Serra Pirinç genç ve güzel bir oyuncu bu haliyle de rol aldığı dizilerde dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Vuslat dizisi 7 ocak pazartesi akşamı Trt1 ekranlarında yayınlanmaya başlıyor.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.