Vuslat Dizisi Final Yapıp Bitecek mi Sezon Finali Yapıp 2. Sezon Devam Eder mi?

Vuslat Dizisi Final Yapıp Bitecek mi Sezon Finali Yapıp 2. Sezon Devam Eder mi? Vuslat dizisi Trt1 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Vuslat dizisi konusu gereği oldukça gizemli şekilde ilerliyor. Satrancı Urefa ile dizinin olay örgüsünün ilerleyişi dizinin seyircisinin dikkatini çekmeyi başarmıştı. Başarılı oyuncu kadrosuna sahil olan Vuslat dizisi Trt1 de yayınlanmaya devam ederken bu sezon sonunda akıbeti ne olacak merak ediliyor. Vuslat dizisi sezon finali mi yapacak yoksa final yapacak bitirilecek mi? Bu sorunun cevabını sizlerle paylaşalım.

Vuslat dizisi başrollerini Kadir Doğulu, Devrim Özkan ve Mehmet Özgür paylaşırken oyuncu kadrosunda Ümit Kantarcılar, Pelin Uluksar, Baran Bölükbaşı, Serra Pirinç, Gamze Süner Atay, Erdem Akakçe, Özcan Varaylı, Şeyla Halis, Gözde Kaya gibi isimler yer alıyor. Vuslat dizisi A23 Medya yapımcılığında yayınlanıyor. Vuslat dizisi senaryosunu Betül Yağsağan yazıyor.

Vuslat dizisinde iyi insan olmak için çıkılan gizemli bir aşk yolculuğunda neler olacağı görülecek. İbni Arabi’nin Satranc-ı Urefa oyunu ile dizinin olayları ve kişilikleri anlatılacak. Vuslat dizisi son bölümde Aziz Kerem’i tehdit eder ancak Kerem bunları hiç umursamadan öğrendiği gerçekle darmadağın olmuş durumdadır. Gerçek anne ve babasının kim olduğunu öğrenmek ister. Tahsin ona ne cevap verecektir?

Altan’ın sağlık durumu da çok kritik bir seviyededir. Ameliyat masasında kalbi duran Altan’ı geri döndürmek için doktorlar son kez şok verir ve onu hayata döndürürler. Ameliyathane kapısında Feride, Salih, Meczup Abdullah ve diğerleri içeriden gelecek ümitli bir haberi beklemektedirler. Vuslat dizisinde Aziz Feride’nin güvenini tekrar kazanmak ister. Tam sevgileri başlayacakken yine aralarına engeller girer. Vuslat dizisinde Nehir en büyük tehlike olarak gördüğü Ferideyi alt etmek için yeni bir plan yapar. Bakalım amacına ulaşacak mı?

Vuslat dizisi reytinglerde istediğini alabiliyor mu? Bakalım Vuslat dizisi başladığı günden beri nasıl bir reyting grafiği izlemiş.

11. Vuslat 4 Mart 2019 Pazartesi Reytingleri 4.08
16. Vuslat 25 Şubat 2019 Pazartesi Reytingleri 3.59
13. Vuslat 18 Şubat 2019 Pazartesi Reytingleri 3.99
12. Vuslat 11 Şubat 2019 Pazartesi Reytingleri 3.99
11. Vuslat 4 Şubat 2019 Pazartesi Reytingleri 4.23
8. Vuslat 28 Ocak 2019 Pazartesi Reytingleri 4.75
9. Vuslat 21 Ocak 2019 Pazartesi Reytingleri 4.98
2. Vuslat 14 Ocak 2019 Pazartesi Reytingleri 6.58
6. Vuslat 7 Ocak 2019 Pazartesi Reytingleri 4.41

Vuslat dizisi ilk yayına başladığında 2. sıraya kadar yükselmişti. Ancak sonrasında 11. 12. 13. 16. sıraya kadar geriledi. Umarız sezon sonuna kadar kendini toplar ve ilk 5 sırada yer alır. Öyle olursa sezon finali yaparak yeni sezonda 2019 eylül ayında devam eder. Ancak reytingler daha da kötülerse haziran ayında final yapar ve ekranlara devam ediyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Vuslat Dizisi Final Yapıp Bitecek mi Sezon Finali Yapıp 2. Sezon Devam Eder mi? (1 Yorum)

  1. Vuslat aşk ve gizem sanki her an olalaylar gelişecek gibi bu olursa dahada güzel olur salih baba ve nehirin azizi kazanmak için planlar yapmasi feridenin üstüne gelmesi yapmacikkikran uzak olursa dahada heyecanlı olacak kaliteden uzaklasmassa ve kerem çok iyi piskopat fakat biraz davranışları abartılı olmassa daha iyi olacak heyecanı diziye veriyor cunki ve aziz çok iyi bakışları davranışları seyrretdiyor

Eklenme Tarihi: 8 Mart 2019