Vuslat Dizisi Haberleri Oyuncuları Konusu özeti Trt1

Merak ettiğiniz Vuslat Dizisi Haberleri Oyuncuları Konusu özeti Trt1 konusu hakkında sizlere detaylı bilgiler vereceğiz. Öncelikle hoş geldiniz.

Çok yakında TRT 1 DEN YENİ DİZİ geliyor.. Vuslat Dizisi Haberleri Oyuncuları Konusu özeti ve çıktığında fragmanı sitemizde olacak.. Yeni sezona hazırlanan trt1 yeni dizilerin duyurusunu yapmaya başladı.. Baş rolünde Kadir Doğulu’nun oynayacağı Vuslat dizisi ile ilgili oyuncu kadrosunu haberlerini ve tüm detayları burada sizlere sunacağız..

Yapımcılığını A23 Medya’nın üstlendiği Vuslat dizisinin yönetmen koltuğunda Murat Onbul’un oturacağı da kesinleşti.  Vuslat dizisinin senaryosunu ise Betül Yağsağan’ın kaleme aldığı belirtildi. Görüldüğü üzere yönetim ekibi oldukça deneyimli ve sağlam isimlerde oluşan Vuslat dizisinin oyuncuları da bir bir kesinleşiyor..

Vuslat dizisinde rol alması için son olarak Babamın Günahları dizisinde baş rolde izlediğimiz Kadir Doğulu ile görüşülüyordu. Son gelen bilgilere göre oyuncuyla anlaşma sağlandı ve dizinin baş rolü Kadir Doğulu oldu. Kadir doğulu kimdir Vuslat dizisinde kiminle başrolde oynayacak merak edilen konu bu:

Vuslat Dizisi Oyuncuları Kimler?

Kadir Doğulu Kimdir: Kadir Doğulu, 19 Nisan 1982 tarihinde Mersin’de doğmuştur. Asıl adı Abdulkadir Doğulu’dur. Ağabeyi Kemal doğulu müzik sanatçısıdır. 2000 yılında İstanbul’a ağabeyi Kemal Doğulu’nun yanına gelen Kadir Doğulu onunla birlikte farklı alanlarda çalışmalara başlamıştır. Okan üniversitesi Gastronomi bölümünü okumuştur.

Kadir Doğulu Vuslat dizisinde baş rolde

Kadir Doğulu ÇOK KOYU BİR FENERBAHÇE TARAFTARIDIR. 2015 yılında Ve kazanan isimli yarışma programını sunmuştur. Fatih Harbiye dizisinde birlikte oynadığı Neslihan Atagül ile 2016 yılında evlendi. Son dizileri ise 2016 yılında ”Bana Sevmeyi Anlat” adlı dizide Alper rolü, 2018 yılında Babamın Günahları dizisinde Ozan rolüdür. Kadir Doğulu Vuslat dizisinde baş rolde oynayacak..

Oyuncu Kadrosunun tamamı henüz Belli Olmayan Vuslat Dizisinin Senaryosunu Bugünün Saraylısı Ve Karagül Gibi Dizilerin de başarılı senaristi olan Betül Yağsağan Kaleme Alacak. Çok Yakında Ekrana Gelecek Olan Dizi “Vuslat” teni sezonda trt de ekrana gelecek, dizinin günü salı Olarak belirlendi.


Vuslat dizisine yeni gelen oyuncuları buraya yazmaya devam edeceğiz. Vuslat dizisi Trt ekranlarında 2019 da başlayacak.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Vuslat Dizisi Haberleri Oyuncuları Konusu özeti Trt1 (2 Yorum)

Eklenme Tarihi: 10 Temmuz 2018

Dizi Haberleri