Vuslat Dizisi Haberleri Oyuncuları Konusu özeti Trt1

Çok yakında TRT 1 DEN YENİ DİZİ geliyor.. Vuslat oyuncu kadrosunda Kadir Doğulu, Devrim Özkan ve Mehmet Özgür gibi oyuncular yer alıyor. Vuslat Dizisi Haberleri Oyuncuları Konusu özeti ve çıktığında fragmanı sitemizde olacak.. Yeni sezona hazırlanan trt1 yeni dizilerin duyurusunu yapmaya başladı.. Baş rolünde Kadir Doğulu’nun oynayacağı Vuslat dizisi ile ilgili oyuncu kadrosunu haberlerini ve tüm detayları burada sizlere sunacağız..Vuslat dizisi oyuncuları

Vuslat Dizisi Sevda Şahin Kimdir? 

Vuslat Dizisi Nehir Deren Kimdir? 

Vuslat Dizisi Ceylan Çağlar Kimdir? 

Vuslat Dizisi Sultan Korkmazer Kimdir?

Vuslat Kerem Kimdir?

Vuslat Dizisi Satrancı Urefa ve Visal-i Hak Anlamı

Vuslat Feride Kimdir?

Yapımcılığını A23 Medya’nın üstlendiği Vuslat dizisinin yönetmen koltuğunda Murat Onbul’un oturacağı da kesinleşti.  Vuslat dizisinin senaryosunu ise Betül Yağsağan’ın kaleme aldığı belirtildi. Görüldüğü üzere yönetim ekibi oldukça deneyimli ve sağlam isimlerde oluşan Vuslat dizisinin oyuncuları da bir bir kesinleşiyor..

Vuslat dizisinde rol alması için son olarak Babamın Günahları dizisinde baş rolde izlediğimiz Kadir Doğulu ile görüşülüyordu. Son gelen bilgilere göre oyuncuyla anlaşma sağlandı ve dizinin baş rolü Kadir Doğulu oldu. Kadir doğulu kimdir Vuslat dizisinde kiminle başrolde oynayacak merak edilen konu bu:

Vuslat Dizisi Oyuncuları Kimler?

Olağanüstü zeki, dengeli, duyarlı ve mahallenin kanaat önderi bir karakter: Salih Baba
Olağanüstü zeki, dengeli, duyarlı ve mahallenin kanaat önderi bir karakter: Salih Baba
Faruk ve Gülten'in biricik kızları; Sevda Şahin
Faruk ve Gülten’in biricik kızları; Sevda Şahin
Korkmazer ailesinin veliahdı. Duygularını belli etmeyen, oldukça zeki, başarılı ve karşısındakilere güven veren bir karakter; Aziz Korkmazer
Korkmazer ailesinin veliahdı. Duygularını belli etmeyen, oldukça zeki, başarılı ve karşısındakilere güven veren bir karakter; Aziz Korkmazer

Vuslat Fırat Çağlar

Vuslat Kerem Saltuk
İçindeki intikam duygusu yüzünden hırslı, çalışkan ve başarılı olmasına rağmen karanlık yönlere sahip bir karakter: Kerem Saltuk
Vuslat Necmi satırcı
“Tevbe” kavramının bedenleşmiş hali
Geçmişini kenara bırakıp, kendisine yeni bir dünya kuran karakter; Çakal Necmi.
Vuslat Meczup abdullah
“Pişmanlık” kavramının bedenleşmiş hali”
Mahallenin meczubu… Her ne kadar deli gibi gözükse de bilinmeyen gerçekleri olan bir karakter; Meczup Abdullah.
Perihan ve Tahsin'in küçük kızları. Zengin olmasına rağmen doğal ve sıradan bir hayat yaşamayı tercih eden karakter; Sultan Korkmazer
Perihan ve Tahsin’in küçük kızları. Zengin olmasına rağmen doğal ve sıradan bir hayat yaşamayı tercih eden karakter; Sultan Korkmazer
Annesinin “zengin koca bul buradan kurtul!” motivasyonuyla büyümüş, her zaman dış görünüşüne öncelik veren, rahat tavırlarıyla dikkat çeken isyankar genç kız. Feride'nin de kardeşi olan karakter; Ceylan Çağlar
Annesinin “zengin koca bul buradan kurtul!” motivasyonuyla büyümüş, her zaman dış görünüşüne öncelik veren, rahat tavırlarıyla dikkat çeken isyankar genç kız. Feride’nin de kardeşi olan karakter; Ceylan Çağlar
Çağlar ailesinin başı dertten kurtulmayan büyük oğlu. Ailenin karanlık karakteri; Fırat Çağlar
Çağlar ailesinin başı dertten kurtulmayan büyük oğlu. Ailenin karanlık karakteri; Fırat Çağlar

Kadir Doğulu Kimdir: Kadir Doğulu, 19 Nisan 1982 tarihinde Mersin’de doğmuştur. Asıl adı Abdulkadir Doğulu’dur. Ağabeyi Kemal doğulu müzik sanatçısıdır. 2000 yılında İstanbul’a ağabeyi Kemal Doğulu’nun yanına gelen Kadir Doğulu onunla birlikte farklı alanlarda çalışmalara başlamıştır. Okan üniversitesi Gastronomi bölümünü okumuştur.

Kadir Doğulu Vuslat dizisinde baş rolde

Kadir Doğulu ÇOK KOYU BİR FENERBAHÇE TARAFTARIDIR. 2015 yılında Ve kazanan isimli yarışma programını sunmuştur. Fatih Harbiye dizisinde birlikte oynadığı Neslihan Atagül ile 2016 yılında evlendi. Son dizileri ise 2016 yılında ”Bana Sevmeyi Anlat” adlı dizide Alper rolü, 2018 yılında Babamın Günahları dizisinde Ozan rolüdür. Kadir Doğulu Vuslat dizisinde baş rolde oynayacak..

Devrim Özkan: Devrim Özkan, 1996 yılında Muğla’da doğmuştur. Eğitimine Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde devam etmektedir. Show Tv ekranlarında yayınlanan; Ceyhun Mengiroğlu, Hazal Filiz Küçükköse, Özge Özder, Ulaş Astepe gibi oyuncuların rol aldığı Rüya dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamakta ve İpek karakterini canlandırmaktadır.

Devrim Özkan Vuslat dizisinde başrolde

Oyuncu Kadrosunun tamamı henüz Belli Olmayan Vuslat Dizisinin Senaryosunu Bugünün Saraylısı Ve Karagül Gibi Dizilerin de başarılı senaristi olan Betül Yağsağan Kaleme Alacak. Çok Yakında Ekrana Gelecek Olan Dizi “Vuslat” teni sezonda trt de ekrana gelecek, dizinin günü salı Olarak belirlendi.

TRT1’in yeni dizisi ‘Vuslat’a 2 yeni oyuncu dahil oldu. Kadir Doğulu’nun bulunduğu diziye son olarak Servet dizisinde rol alan Baran Bölükbaşı ile son olarak İnsanlık Suçu’nda izlediğimiz Özcan Varaylı dahil oldu.


Vuslat dizisine yeni gelen oyuncuları buraya yazmaya devam edeceğiz. Vuslat dizisi  yetiştirilirse aralık ayında yayınlanması planlanıyor olmazsa da Trt ekranlarında 2019 da başlayacak.

TRT1’in yeni dizisi ‘Vuslat’ın başrolünü üstlenecek olan Kadir Doğulu’nun partneri belli oldu!

Yapımcılığını A23 Medya’nın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Murat Onbul’un oturacağı senaryosunu Betül Yağsağan’ın kaleme aldığı ve başrollerinde Kadir Doğulu, Baran Bölükbaşı ve Özcan Varaylı’nın yer aldığı dizide Seksenler, Rüya ve Vatanım Sensin gibi dizilerde rol alan Devrim Özkan, Kadir Doğulu’nun partneri oldu. Dizinin Aralık ayında yayında olması bekleniyor.

Yapımcılığını Uğur Veli ile Raif İnan (A23 Medya)’ın üstlendiği Vuslat dizisi; “İyi insan” olmak için çıkılan “aşk yolculuğu”nun serüvenleri üzerine kurgulanmış olan ve insani kavramlardan başlayarak, derinleşen bir yapıyı konu alıyor.

Leyla ile Mecnun, Kerem ile Aslı gibi imkansız aşkların hikayelerinden ilham alan dizinin hikayesi ve senaryosu da Betül Yağsağan’a ait. Dizinin yönetmen koltuğunda ise son yıllarda önemli projelerde yer alan, elde ettiği başarılar ile kısa sürede sektörde aranan bir yönetmen olan Murat Onbul yer alıyor.

Çekimlerine bugün başlanılan, konusu ve oyuncu kadrosuyla çokça konuşulan ve merak uyandıran dizinin başrollerini ise Kadir Doğulu, Devrim Özkan ve Mehmet Özgür paylaşıyor.

Vuslat Dizisi Sevda Şahin Kimdir? 

Vuslat Dizisi Nehir Deren Kimdir? 

Vuslat Dizisi Ceylan Çağlar Kimdir? 

Vuslat Dizisi Sultan Korkmazer Kimdir?

Vuslat Kerem Kimdir?

Vuslat Dizisi Satrancı Urefa ve Visal-i Hak Anlamı

Vuslat Feride Kimdir?

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Vuslat Dizisi Haberleri Oyuncuları Konusu özeti Trt1 (4 Yorum)

Eklenme Tarihi: 10 Temmuz 2018