Vuslat Dizisi Nehir Deren Kimdir? Bilgileri Gerçek Adı (Pelin Uluksar)

Vuslat Dizisi Nehir Deren Kimdir? Bilgileri Gerçek Adı (Pelin Uluksar)… Vuslat dizisi 7 ocak pazartesi akşamı Trt1 ekranlarında yayınlanmaya başladı. Vuslat dizisinde Nehir Deren karakterini kim canlandıracak? Vuslat dizisi oyuncularının bilgilerini sizlerle paylaşmak istedik. Dizi de genç ve güzel oyuncular yer alıyor. Bir genç oyuncuda Pelin Uluksar. Vuslat dizisinde Pelin Uluksar Nehir Deren karakterinde rol alacak. Bilgileri konumuzun devamında.

Vuslat dizisinde başarılı bir holding sahibi olan Aziz ile ailesinin geçimini sağlayan Feride arasında geçen aşkın öyküsüdür. Aziz tanrıcılık oyunu oynayan tehlikeli bir insanken Feride’ye olan duyguları onun kendini değiştirmesine sebep olacaktır. Aziz Feride’nin şahit olacağı bir cinayete sebep olur. Feride buna susacak bir insan değildir ancak kardeşininde bu cinayette parmağı olduğunu duyunca sesini çıkaramaz. Aziz’den etkilense de bunu söyleyemez çünkü aralarında aşılmaz engeller bulunmaktadır.

Feride ve Aziz’in imkansız aşkı içlerinde büyürken yan roller ile dizinin yönü değişecektir. Vuslar dizisinde Nehir Deren Aziz’in holdinginde üst düzey konumda çalışmaktadır.  Muhtemelen Aziz’e aşık olacaktır ve onu Feride’den kıskanıp onları ayırmaya çalışacaktır. Bakalım ilerleyen bölümlerde neler olacak? Nehir Deren dizinin yönünü nasıl değiştirecek?

Vuslat dizisinde Nehir Deren Kimdir? Korkmazer aile dostunun kızıdır. Holdingin üst düzey çalışanıdır. Obsesif karakterli hırslı tuttuğunu koparan ve başarıyı amaç edinmiş biridir. Nehir Deren’in kaybetmeye hiç tahammülü yoktur.

Vuslat dizisi Nehir Deren karakteri Pelin Uluksar Kimdir?

Pelin Uluksar 25 Eylül 1994 İstanbul doğumludur ve 24 yaşındadır. Yeditepe Üniversitesi’nin Tiyatro Bölümünü bitirmiştir. Pelin Uluksar kendini oyunculuk açısından geliştirmiştir. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk ve diksiyon dersleri almıştır. 1.73 cm boyunda olan uzun boylu oyuncu güzelliği ile de herkesi etkilemektedir.

Pelin Uluksar ilk önce reklam filmlerinde oynamaya başlamıştır. Sonrasında 2016 yılında No:309 dizisi  onun ilk dizi projesi olmuştur. No:309’dan sonra da Bir Deli Rüzgar dizisinde şarkıcı rolünde oynamıştır. Güzel oyuncunun yeni dizisi de Vuslat oldu.

Vuslat dizisinde Nehir Deren karakterini canlandıracak olan güzel oyuncu Pelin Uluksar yeni dizisinde de başarılı olacaktır eminiz.

Vuslat Dizisi Nehir Deren Kimdir

 

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.