Vuslat Dizisi Sevda Şahin Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri Elif Özkul

Vuslat Dizisi Sevda Şahin Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri… Vuslat dizisi Trt1 ekranlarının en iddaalı dizisi olmaya geliyor. Kadir Doğulu ve Devrim Özkan’ın başrollerini oynayacağı Vuslat dizisinde bir beşeri aşk anlatılacak gibi görünse de sonrasında farklı bir konuma ilerleyecek dizi. Ariflerin Satrancı olarak bilinen Satrancı Urefa’nın yer aldığı Vuslat dizisinde Aziz karakterinin aşk ile karakter ve ruhsal olarak değişimi de konu edilecektir.

Vuslat dizisi yapımcılığını A23 Medya üstlenirken senaryosunu Betül Yağsağan kaleme alıyor.  Başrollerini Kadir Doğulu Devrim Özkan ve Mehmet Özgür’ün paylaştığı dizinin kadrosunda Ümit Kantarcılar, Pelin Uluksar, Baran Bölükbaşı, Serra Pirinç, Gamze Süner Atay, Erdem Akakçe, Özcan Varaylı, Şeyla Halis, Gözde Kaya gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Vuslat dizisinde Aziz Korkmazer’in evinde görev yapan bir aile var. Gülten Şahin ve Faruk Şahin Korkmazer ailesinin sağ kolu diyebiliriz. Evdeki mutfak işinden sorumludur Gülten Şahin. Onların bir de genç ve güzel bir kızları var. Sevda Şahin. Sevda Şahin Korkmazer ailesinin evinde kalsa da zenginliği isteyen bir isim. Bakalım Sevda Şahin rolünü oynayan oyuncu kim?

Vuslat dizisinde Sevda Şahin karakterini Elif Özkul canlandırıyor. Ancak internette Elif Özkul diye arattığımızda karşımıza magazin ve  haber sunucusu çıkıyor. Ancak dizide rol alan oyuncu bulduğumuz Elif Özkul değil. Araştırdık ve sizler için doğru Elif Özkul’u bulduk. Elif Özkul dizi oyuncusu oldukça genç ve güzel bir kız. Bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz.

Vuslat dizisi Sevda Şahin Kimdir? Elif Özkul Bilgileri;

Elif Özkul 1994 yılında İstanbul’da doğdu. Osman Yağmurdereli Sanat Akademisi – Temel Oyunculuk dersi aldı. Hilal Saral Atölye – Kamera Önü Oyunculuk derdi aldı. Deniz Erdem – Eric Moriss Metod Oyunculuk dersi aldı. Oyunculuk konusunda oldukça eğitimli olan Elif Özkul güzelliği ile de dizilerde kendisinden söz etmeye başlayacak.

Elif Özkul ilk olarak Kara Sevda dizisinde Sema karakteri canlandırdı. Bu dizi de konuk oyuncu olan Elif Özkul sonrasında bir sinema filminde rol aldı. El Ebyaz Lanet filminde rol aldı. Payitaht Abdülhamit dizisinde kendisini tanıtan Elif Özkul bu dizi de Fehime Sultan rolünde oynamıştı.  Şimdi de Vuslat dizisinde rol alacak olan Elif Özkul’a yeni projesinde başarılar dileriz.

Elif Özkul orijinal instagram hesabını da sizlerle paylaşıyoruz. Çünkü sosyal medya da arattığınızda da magazin ve haber sunucusu olan Elif Özkul’a ulaşabilirsiniz. Biz sizler için Vuslat dizisi oyuncusu olan Elif Özkul’un sosyal medya hesabını paylaşıyoruz. https://www.instagram.com/elifozkulll/

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.