Vuslat Dizisi Sultan Korkmazer Kimdir? Gözde Kaya Hakkında Bilgiler Resimler

Vuslat Dizisi Sultan Korkmazer Kimdir? Gözde Kaya Hakkında Bilgiler Resimler TRT 1 ekranlarında 7 Ocak 2019 Pazartesi günü başlayacak olan Vuslat dizisinde oyuncu kadrosu oldukça geniş bir kadrodan oluşuyor. Dizi de Kadir Doğulu’nun canlandırmış olduğu Aziz karakterinin kız kardeşi Sultan Korkmazer kimdir gerçek adı nedir daha önce hangi dizilerde oynadı resimleri boyu yaşı kilosu gibi merak edilen sorulara bu başlık altında cevap vermeye çalışacağız. İşte Vuslat dizisindeki Sultan karakterinin detayları:

Vuslat dizisinin kadrosunda yer alan Sultan Korkmazer Kimdir daha önce hangi dizilerde oynadı hemen yazalım Sultan Korkmazer Gözde Kaya isimli oyuncudur. Daha önce payitaht Abdülhamid dizisinde oynayan Gözde Kaya TRT 1 ekranlarında yeni başlayan Vuslat dizisinin kadrosuna dahil oldu ve dizide Kadir Doğulu’nun canlandırdığı Aziz karakterinin kız kardeşi olan Sultan Korkmazer rolünü oynayacak.

Vuslat Sultan Kimdir bilgileriGözde Kaya daha önce Hatice Sultan karakteri olarak payitaht Abdülhamid dizisinde uzun süre rol almıştı. payitahttan ayrılan Gözde Kaya’nın yeni dizisi Vuslat oldu. Gözde Kaya daha önce de Çilek kokusu isimli dizide rol almış ve dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Daha bir çok dizide rol alan ve oldukça başarılı bir şekilde rollerinin hakkını veren Gözde Kaya yeni dizisi vuslatta Sultan Korkmazer rolünü bakalım nasıl oynayacak Vuslat dizisinde Sultan nasıl bir karakter olacak izleyip göreceğiz. İşte Vuslat dizisinde Sultan Korkmazer rolünü oynayacak olan Gözde Kaya‘nın kısa bilgileri.

Vuslat Dizisi Sultan Korkmazer – Gözde Kaya Kimdir?

Gözde Kaya kimdir: Gözde Kaya 13 Ağustos 1988 tarihinde Antalya’da doğmuştur. Lise eğitiminden sonra İzmir’de üniversite eğitimi alan Gözde Kaya Nihat Odabaşı ile tanışmış ve hayatı değişmeye başlamıştır. Çeşitli reklam filmleri ile oyunculuk yaşantısına başlayan Gözde Kaya daha sonra ilk dizisi olan Benim Hala Umudum Var adlı projede rol almıştır, daha sonra Çilek kokusu dizisinde Çağla karakterini başarıyla oynayarak adından sıkça söz ettirmeye başlamıştır.Vuslat Dizisi Sultan Korkmazer Kimdir

Gözde Kaya 2013 yılında Kalbim Seni Seçti isimli dizide de rol almıştır. 2014 yılında daha Gölgedekiler isimli dizide rol bulan Gözde Kaya 2015 yılında Sil Baştan isimli dizide Maya karakterini canlandırmıştır. 2015 yılının devamında Çilek kokusu dizisinde rol alan ve tüm Türkiye’nin tanıdığı bir isim haline gelen Gözde Kaya daha sonra TRT 1 ekranlarında yayınlanan Payitaht Abdülhamid isimli dizide rol almaya başlamıştır. Gözde Kaya payitaht Abdülhamid dizisinde Hatice Sultan rolünde oynamıştır. Yine TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve 2019 yılının ilk haftalarında başlayacak olan Vuslat isimli dizide Sultan Korkmazer karakterini canlandıracak olan Gözde Kaya bakalım nasıl bir rol ile karşımıza çıkacak izleyip göreceğiz.

Vuslat Dizisinde Oynayan Sultan Korkmazer Kimdir? Detayları dizi hakkında bilgiler:

Yapımcılığını A3 medya’nın üstlendiği Vuslat dizisinin başrollerinde Kadir Doğulu Devrim Özkan Mehmet Özgür gibi başarılı oyuncular yer alıyor. Sultan Korkmazer karakterine hayat verecek olan Gözde Kaya Vuslat dizisinde uzun süre rol alacak gibi görünüyor. Vuslat dizisi temel olarak iyi insan olmak başlığıyla yola çıkıyor ve ‘aşk yolculuğu’nun serüvenleri üzerine kurgulanmış olan ve insani kavramlardan başlayarak, derinleşen bir yapıyı konu alıyor.Vuslat Sultan Korkmazer hakkında bilgiler oynadığı diziler

Vuslat dizisi daha önceden izlemiş olduğumuz Leyla ile Mecnun, Kerem ile Aslı gibi imkansız aşkların hikayelerinden ilham alan bir dizi olacak gibi görünüyor. Betül Yağsağan’ın senaristliğini yaptığı Vuslat dizisi 7 Ocak 2019 Pazartesi günü TRT 1 ekranlarında başlıyor. Gözde Kaya’nın Sultan Korkmazer karakteri ile Aziz’in kız kardeşine hayat vereceği Vuslat dizisini Murat Onbul yönetecek.

Vuslat Dizisi Sultan Korkmazer Kimdir? Gözde Kaya Hakkında Bilgiler Resimleri hakkında sizlere merak ettiklerinizi aşağıya yazabilirsiniz ve yorumlarınızla diğer ziyaretçilerimize fikirlerinizi sunabilirsiniz. Son olarak Vuslat dizisinde Sultan karakterini oynayacak olan Gözde Kaya‘nın sosyal medyada çok aktif olduğunu belirterek instagram hesabını sizlerle paylaşıyoruz: instagram.com/gozzek

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.