Vuslat Dizisi Tekrarı Ne Zaman Yeniden Hangi Gün Saat Kaçta Trt1 de?

Yeni başlayan Vuslat Dizisi Tekrarı Ne Zaman Yeniden Hangi Gün Saat Kaçta Trt1 de? TRT 1 ekranlarında 7 Ocak 2019 Pazartesi günü başlayan Vuslat dizisi tekrar bölümleri ile ne zaman ekrana gelecek hangi günler saat kaçta Vuslat yeniden yayınlanacak tekrarını izlemek isteyen seyirciler için bu sayfada hem dizinin tekrar bölümlerine hem de Vuslat dizisinin hangi günler yeniden ekrana geleceğini yazalım dedik.

TRT 1’de 7 Ocak 2019 Pazartesi günü başlayan ve ilk bölümü ile oldukça ilgi odağı haline gelen Vuslat dizisi ilk bölümüyle oldukça beğenildi ve takdir topladı. Pazartesi günleri diğer diziler yayınlanmadığı için özellikle FOX TV’de yasak elma Star TV de söz ve Show TV ekranlarında çukur dizisi olmadığı için TRT 1 ekranlarında geçtiğimiz hafta final yapan Ege’nin hamsisi dizisinin yerine başlayan Vuslat dizisi ilk bölümü ile oldukça sevildi beğenildi ve reytinglerde istediği sonucu aldı diyebiliriz.

Vuslat Dizisi Tekrarı Ne Zaman Yeniden Hangi Gün Saat KaçtaTRT 1 ekranlarında yeni başlayan Vuslat Dizisinin Tekrarı hangi günler yayınlanacak Vuslat Ne Zaman Yeniden ekrana gelecek Hangi Gün Saat Kaçta Trt1 de? olacak yayın akışına bakarak sizlere detaylı bilgilendirmeleri yapacağız. Ayrıca dizinin yayınlanmasının hemen ardından bölüm bölüm sizlere Vuslat dizisinin bölüm tekrarlarını bu sayfada sizlere sunacağız izleyemeyen kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Vuslat dizisinin tekrarlarını bu sayfada sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Vuslat Yeni bölüm pazartesi – 20.00
Vuslat Tekrarı Cuma 02.30
Vuslat Tekrarı Cumartesi 09.00
Vuslat Pazar Tekrar 00.30

Trt1 Vuslat Tekrarı Yeniden Hangi Gün Saat KaçtaVuslat Dizisi 1. bölüm Tekrarı 7 Ocak 2019 Pazartesi günü ekrana gelen bölümü yeniden İzlemek isteyenler için aşağıdaki videodan tekrarına ulaşabilirsiniz. Ayrıca Vuslat Dizisi Tekrarları ve yeniden İzlemek isteyenler için bölüm tekrarları Bu sayfada sizlerin istekleri doğrultusunda yayınlanmaya devam edecektir. işte 7 Ocak 2019 tarihinde yayınlanan Vuslat Dizisi 1. bölüm Tekrarı:

Vuslat Dizisi 4. bölüm Tekrarı videosu 28 Ocak 2019 Pazartesi

Vuslat Dizisi 3. bölüm Tekrarı videosu 21 Ocak 2019 Pazartesi

Vuslat Dizisi 2. bölüm Tekrarı videosu 14 Ocak 2019 Pazartesi

Vuslat Dizisi 1. bölüm Tekrar videosu 7 Ocak 2019 Pazartesi

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Vuslat Dizisi Tekrarı Ne Zaman Yeniden Hangi Gün Saat Kaçta Trt1 de? (4 Yorum)

  1. Kadir (Aziz Korkmazer) i basarili buluyorum. ve dik durusuyla herkesi kendine hayran bırakıyor. Tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum

  2. Ben Vuslat dizisine bayildim ‘ve henüz böyle dizi görülmemişdir mükemmel bir dizi sozleme bunny için cok tesekür ederim

Etiketler: Eklenme Tarihi: 8 Ocak 2019