Vuslat Dizisinde Çalan Bir derdim bin dert oldu Güçlendim yine yok oldum Rap Şarkı Sözleri

Vuslat Dizisinde 1 Nisan pazartesi Çalan Bir derdim bin dert oldu Güçlendim yine yok oldum Rap Şarkı Sözleri Kim söylüyor diye merak edenler için bu sayfada bilgilendirme yazmak ve Vuslat dizisinde çalan rap şarkı hakkında detaylar sizlerle paylaşmak istiyoruz. Vuslat dizisinin yeni bölümlerinde çalan rap şarkı çok merak edildiği ve kimin söylediği ve şarkının sözleri internette araştırmasına rağmen bir türlü bulunamadı. Biz de oturduk sizler için şarkının rap sözlerini kimin yazdığını şarkıyı ve müziği hepsini bu sayfaya topladık.

Vuslat Dizisi 1 Nisan pazartesi günü çalan rap şarkıyı kim söylüyor dizinin yeni bölümünde çalan Bir derdim bin dert oldu Güçlendim yine yok oldum Rap Şarkı Sözleri kim tarafından seslendiriliyor hangi sanatçı söylüyor diye merak edenler için Vuslat dizisindeki bu güzel rap şarkının detaylarını sizlerle paylaşıyoruz. Vuslatta çalan bu rap şarkıyı söyleyen sanatçımız Baran Bölükbaşı. Şarkının adı ise Zaman.

Vuslat Dizisinde Çalan Bir derdim bin dert oldu Güçlendim yine yok oldum rap şarkıyı seslendiren Baran Bölükbaşı güzel sesi ile çok güzel bir şarkı seslendirmiş ve izleyenler gerçekten de mest ediyor, Bir derdim bin dert oldu Güçlendim yine yok oldum diye devam eden rap şarkının Sözleri ve videosunu sizler için yazıyoruz ve rap şarkının sözlerinde detaylıca sizlerle paylaşmak istedik.

Vuslat Dizisinde Çalan Bir derdim bin dert oldu Güçlendim yine yok oldumVuslat Dizisinde Çalan Bir derdim bin dert oldu Güçlendim yine yok oldum sözleri

Vaktine aldırmadan geçer hayat aklına yaz
Aksine tartışmadan alıp gider zaman anlatır
Yine az oynatır aklını yap diye durur geçer zaman
aldırmadan aklına yaz sonları başları
topla hesapları oynatır aklımı olmasın
Bin derdim bin dert oldu
Güçlendim yine yok oldum

Vuslat Dizisi Bir derdim bin dert oldu Güçlendim yine yok oldum video klibi

1 Nisan pazartesi Vuslat Dizisinde Çalan Bir derdim bin dert oldu Güçlendim yine yok oldum Rap Şarkı Sözleri oldukça merak edildi. Baran Bölükbaşı’nın Zaman isimli şarkısı oldukça merak edildi.
Bir derdim bin dert oldu Güçlendim yine yok oldum Baran Bölükbaşı’nın arabasında çalan bu güzel ve çok duyulmadık rap şarkısının adı Zaman. Baran Bölükbaşı’nın söylediği Zaman şarkısının Sözleri şöyle “Bin derdim bin dert oldu.. Güçlendim yine yok oldum.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Vuslat Dizisinde Çalan Bir derdim bin dert oldu Güçlendim yine yok oldum Rap Şarkı Sözleri (1 Yorum)

  1. Vuslatta bin derdım bin dert oldu dınledım ve çok guzel ve ferıdenın karadesinin şahanelerine çok uymuş

Eklenme Tarihi: 25 Mart 2019