Vuslat Enes Kimdir ? Onur Seyit Yaran

Vuslat Enes kimdir karakteri oynayan oyuncunun gerçek adı ve hayatına dair bilgileri konumuzda bulabilirsiniz. Enes rolü ile 2019 2020 yeni sezon dizileri arasında Onur Seyit Yaran finans uzmanı olarak karşımıza çıktı. Kalk Gidelim dizisinden ayrılan oyuncunun boyu, yaşı, sevgilisi ve eğitimi ile oynadığı dizileri hatırlayalım. İletişim için instagram hesabını kullanabilirsiniz.

Vuslat Enes Kimdir - Onur Seyit Yaran

Vuslat Enes Kimdir ?

Onur Seyit Yaran’ın canlandırdığı Enes karakteri Vuslat dizisinde finans uzmanı olarak karşımıza çıkıyor. İnternet dizisine dahil olan genç ve yakışıklı oyuncu özellikle fiziksel özellikleri ile dikkat çekiyor. Şimdilerde Onur Seyit Yaran kimdir herkes bunu araştırıyor. İnstagram hesabında hızla artan takipçi sayısı da ayrı bir dikkat çekici konu.

Onur Seyit Yaran Kimdir ?

1996 yılında İstanbul’da doğmuştur. İyi bir eğitimden sonra model olan ve defilelere çıkan yakışıklı oyuncu aynı zamanda Türkiye’yi temsil eden lisanslı satranç sporcusudur 8 yıl bu alanda kafa patlatmıştır. İyi derecede İngilizce ve Almanca bilmektedir. 2016 yılında katıldığı Türkiye’nin modeli ve akabinde katıldığı dünyanın modeli yarışmalarını kazanmıştır.

Vuslat Enes Onur Seyit Yaran Boyu Yaşı Sevgilisi

Diksiyonu ile dikkat çeken oyuncu genç yaşından beri düzenli olarak uğraştığı fitness sporunu bırakmamıştır. Hal böyle olunca Onur Bey’in vücut ölçüleri de özellikle kızlar tarafından göz doldurmaktadır. Boyu yaşı ve diğer fiziksel özellikleri ile kendisini tanıyalım. Sevgilisi ünlü biri değildir. Nişantaşı’nda görüntülendiği kadın hakkında araştırmalarımız devam ediyor.

  • Boyu: 1,84 m
  • Kilosu: 78 kg
  • Yaşı: 23
  • Göz Rengi: Mavi

Vuslat Enes Onur Seyit Yaran Dizileri

Modellik ile başladığı medya hayatına oynadığı dizileri ile devam etmektedir. Rol aldığı Kalk Gidelim dizisindeki Canberk Dal rolü ile kendisini geçtiğimiz sezon izlemiştik. Yeni projesi internet dizisinin hayırlı olmasını diliyoruz.

Vuslat Enes Onur Seyit Yaran İletişim İnstagram

Yarım milyonu devirmiş ve hızla büyüyen takipçi sayfası ile dikkat çeken oyuncu Onur Seyit Yaran iletişim aracı olarak instagram hesabını kullanıyor. @onurseyityaran tagı ile profesyonel oyuncuya ulaşabilirsiniz.

Vuslat Enes Onur Seyit Yaran kimdir dizileri boyu yaşı ve sevgilisi hakkındaki bilgileri konumuzda bulabilirsiniz. Yakışıklı oyuncu Enes karakterinin sahibi hakkında merak ettiklerinizi bize yorumlar kısmından iletiniz.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.