Vuslat Feride Kimdir? Özel Bilgileri Resimleri (Devrim Özkan)

Vuslat Feride Kimdir? Özel Bilgileri Resimleri (Devrim Özkan)… Vuslat dizisi 7 ocak pazartesi günü Trt1 ekranlarında yayınlanmaya başlayacak. Yayın hayatına başlayacak olan Vuslat dizisinin yeni yılın ilk haftasında yayınlanması onun için bir artı. Çünkü diğer kanallar ocak ayının ilk üç haftasında yeni bölüm yayınlamayacaklar. Vuslat dizisi Feride karakteri hakkında en detaylı bilgileri burada vereceğiz..

Bu yüzden de yeni başlayacak olan Vuslat dizisi daha fazla izlenme oranı alacak ve seyirci kazanabilecektir. Vuslat dizisi yayın hayatına hazırlanırken oyuncuları netleşti. Çekimler devam ediyor. Bizlerde sizlere başrol oyuncularını tanıtmak amaçlı konular açıyoruz. Vuslat dizisinde başrol Feride kimdir? gerçek adı nedir? Bu konumuzda da dizinin kadın başrolü olan Devrim Özkan hakkında bilgi vereceğiz.

Vuslat dizisi A23 Medya imzası taşırken başrollerini Kadir Doğulu, Ümit Kantarcılar ve Baran Bölükbaşı gibi önemli isimler üstleniyor. Vuslat dizisinin kadın başrolü olan Feride karakteri ile erkek başrol olan Aziz Korkmazer aşkı yaşanacak. Vuslat dizisinde Feride dizinin en önemli kadın oyuncusu ve Aziz ile arasında olanlar onların hayatını nasıl etkileyecek göreceğiz. Vuslat Feride oldukça belirgin bir karakter ve dizinin en önemli oyuncusu diyebiliriz..

Vuslat dizisi kadın başrol oyuncusu olan Devrim Özkan dizi de Feride karakterini canlandıracak. Feride bu hayatta doğruluktan ödün vermeyen ve bunun için herkesi karşısına alabilecek cesarette bir kızdır. Bu yüzden de Aziz ile tartışarak başlar ilişkisi. Feride ve Aziz aşkı aslında bildiğimiz günümüz aşklarından olmayacak çünkü dizi de Santrancı Urefa diye geçen ”Ariflerin Santrancı” oyunu geçiyor. Yani bu dizi de gündelik aşk yok. Beşeri aşktan yola çıkarak ilahi aşka yönelmek var. Bu yüzden diğer dizilerden farklı bir dizi olacak Vuslat. Umarız dizi içindeki anlamını seyirciye hissettirir ve reytinglerde başarılı olur.

Vuslat dizisinde Kadir Doğulu ”Aziz”, Devrim Özkan ”Feride”, Mehmet Özgür ”Salih Baba” ve Ümir Kantarcılar ”Kerem” karakterlerini canlandırdırıyor. Vuslat dizisinde İyi insan olmak için çıkılan aşk yolculuğunun serüveni anlatılıyor. Dizide geçen İbni Arabi’nin Satranc-ı Urefa oyunu’da çok dikkat çekiyor. Santrancı Urefa Oyunu anlamı gizemi Nedir TIKLAYIN..

Vuslat dizisi Feride Kimdir Gerçek Adı Bilgileri (Devrim Özkan)

1996 yılında Muğla’da dünyaya gelen güzel oyuncu Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bodrum Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları Oyunculuk Ana Sanat Dalında eğitim görmektedir.Devrim Özkan daha önce Rüya dizisinde rol almıştır. Showtv de yayınlanan Rüya dizisi Devrim Özkan’ın ilk oyunculuk tecrübesidir.

Güzel oyuncu Rüya dizisi ile tanınmış ve çok sevilmiştir. Vatanım Sensin dizisine konuk oyuncu olarak katılmıştır. Yeni dizisi Vuslat’ta da başrol kadın oyuncusudur. Bu dizi de daha çok yıldızı parlayacaktır. Kendisine başarılar diliyoruz. Devrim Özkan İnstagram hesabını sizlerle paylaşalım isteyen kişi takip edebilir. https://www.instagram.com/_devrimozkan/

Vuslat’ta da başrol kadın oyuncusu Devrim Özkan 1996 yılında Muğla doğumludur. Devrim Özkan 1.68 boyu vardır.  Devrim Özkan Muğla Üniversitesi Bodrum Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları bölümünde eğitim görmektedir. İlk oyunculuk tecrübesi Rüya dizisi ile olmuştur. Dizi de Bulutun kardeşini canlandırmıştı. Sonra Vatanım Sensin de vatan görevini yapan kahraman bir TÜRK gencini canlandırmaktaydı. Vuslat dizisinde ise Feride karakteri ile karşımıza çıktı güzel oyuncu. Vuslat dizisinde Feride rolündeki Devrim Özkan‘ın oyunculuğunu nasıl buluyorsunuz yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Vuslat Dizisi Satrancı Urefa ve Visal-i Hak Anlamı Nedir?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 31 Aralık 2018