Vuslat Kerem Kimdir? Hayatı (Ümit Kantarcılar)

Vuslat Kerem Kimdir? Hayatı (Ümit Kantarcılar) Vuslat dizisi Trt1 ekranlarında 7 ocak pazartesinden itibaren yayınlanacak. Vuslat dizisi başrollerini Kadir Doğulu, Devrim Özkan ve Mehmet Özgür paylaşırken diğer oyuncular da Ümit Kantarcılar, Pelin Uluksar, Baran Bölükbaşı, Serra Pirinç, Gamze Süner Atay, Erdem Akakçe, Özcan Varaylı, Şeyla Halis, Gözde Kaya gibi bomba isimlerdan oluşuyor.

Ümit Kantarcılar’ın canlandıracağı Kerem karakteri hakkında bilgi vereceğiz bu konumuzda. Ve Kerem karakterini canlandıran Ümit Kantarcılar Kimdir? Önceki bilgilerini rol aldığı dizileri sizlerle paylaşıyoruz. Vuslat dizisine Kerem karakteri ile katılan Ümit Kantarcılar dizi için şu açıklama da bulundu.  “Hepimiz için hayırlı olur umarım. Canlandıracağım ‘Kerem’ karakteri için alışılmışın dışında bir imaj hazırladık. Umarım izleyicimiz de beğenir” ifadelerini kullandı.

Vuslat Dizisi Kerem Karakteri;

Vuslat dizisinde Kerem karakteri intikam peşinde olan birini canlandıracak. Kerem anne ve babasını küçük yaşta kaybettikten sonra kan bağı olmayan Korkmazer ailesi tarafından büyütülmüştür. Çocukluğunda geçirdiği kaza onda psikolojik yaralar açmıştır. Hala bu kazanın etkisi ile bazı geceler korkarak uyanır ve derinlerde bir yerde acı çeker. Kerem karakteri tedirgin, dikkatli, zeki, yetenekli fakat bir o kadarda hayata karşı insafsız.

Vuslat dizisinde iyi insan olmak için çıkılan aşk yolculuğu’nun serüvenleri anlatılırken tüm karakterlerin insana ait hallerini İbn-i Arabi’nin Satranc-ıUrefa oyunu ile anlatacak. Bu yönüyle de hiç bir dizi ile benzerliği bulunmuyor. Bir satranç oyunundaki karakterlerle gerçekteki insanları benzeştirerek dizinin öyküsü kurgulanacak. Bakalım nasıl bir dizi olacak.

Vuslat dizisi Kerem rolündeki Ümit Kantarcılar Kimdir?

1987 Antalya doğumlu olan yakışıklı oyuncusu tiyatro ve dizi oyuncusudur. Okul tiyatrolarında rol alarak oyunculuk hayatına adım atmıştır diyebiliriz. Antalya Belediye Tiyatrosu’nda oyunlar oynadı. Antalya Belediye Tiyatrosu’nda rol aldığı bir oyun ile ödül aldı. 2005 yılında Müjdat Gezen konservatuvarına girdi. Müjdat Gezen Sanat Merkezinde aldığı eğitiminden sonra Ali Poyrazoğlu Tiyatrosu’nda oyunculuk yapmaya başladı.

Gani Müjde imzası taşıyan Pis Yedili adlı gençlik ve komedi dizisindeki Ceyhun karakteri ile televizyon dizilerinin tanınan oyuncusu oldu. Kızlar ve Anneleri adlı yarışma programının da sunuculuğunu yaptı. 2006 yılında İki Aile dizisinde rol aldı. Çakıl Taşları, Pis Yedili, Şehrin Melekleri, Kanatsız Kuşlar dizilerinde rol aldı. Şimdi de Trt1 de yayınlanacak olan Vuslat dizisinde Kerem karakterini canlandıracak. Kendisine başarılar diliyoruz.

https://www.youtube.com/watch?v=BGITsDdJ3cA

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.