Westworld 3. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak ? Fragmanı Yayınlandı Nasıl İzlenir ?

HBO’ya ait Game of Thrones’ten sonra yılın en popüler dizisi olan Westworld 3. Sezon ne zaman yayınlanacak merak ediliyor. İlk iki sezonda en çok izlenen ikinci dizi olan Westworld 3. sezon fragmanı yayınlandı. 3. Sezonda diziye yeni dahil olan isimler kim ?

Westworld 3. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak Fragmanı Yayınlandı Nasıl İzlenir

Westworld yeni sezonda kimler var ? Yeni oyuncuları kadrosuna ekleyen yapımcı HBO’da ilk ünlü ismi açıkladı. Breaking Bad dizisinin ünlü ismi Aaron Paul yeni sezon bölümlerinde Westworld dizisinde yer alacak. Dizinin yeni bölümlerini izleyebilmek için daha çok beklememiz gerekiyor. Yıl başından hemen sonraya bir sezon çekimlerini tamamen bitirecek olan oyuncular dünyaya 3. sezon bölümlerini satacak. Westworld dizisi nereden nasıl izlenir diye merak edenler için ülkemizde Netflix üzerinden izleyebilirsiniz. Ayrıca yabancı diliniz var ise direk ABD’nin kanalı üzerinden de kredi kartınız ile ödeme yaparak bölümü beklemeden satın alabilme şansınız var.

Westworld 3. Sezon nereden nasıl izlenir

Westworld 3. sezon fragmanı yayınlanması ile bir anda izlenme sayısını 4 milyon olarak güncelledi. Takipçiler tarafından takip edilen dizinin yeni sezonunda daha fantastik kurguya yaklaşan ve gelişmiş teknoloji birimlerine yer verilecek. Robotlar ile insanların iletişim kurabildiği bir teknoloji çağından bahsedilecek. Ancak dizinin olmaz ise olmazı Westworld en iyi aksiyon sahneleri çekmeye devam edecek. Kullandığı gerçek hayattaki teknoloji ile gelecek hayatı dizayn eden yapımcılara teşekkürlerimizi sunuyoruz. İşte size izlemek için sabırsızlandığınız Westworld 3. sezon fragmanı. Ne zaman 3. sezon bölümleri yayınlanacak hakkında henüz net bir tarih verilmedi.

https://www.youtube.com/watch?v=deSUQ7mZfWk

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.