Winston Churchill çalışma masasında hangi hayvanın doldurulmuşu vardır

Winston Churchill çalışma masasında hangi hayvanın doldurulmuşu vardır? Ornitorenk doğru cevap olacaktı..

Termitlere hangi tür müzik dinletilirse iki kat hızlı tahta yer? Klasik Batı Caz Metal Hip Hop Doğru Cevap Heavy Metal olacaktı.. Termitlere hangi tür müzik dinletilirse iki kat hızlı tahta yer? sorusuna yarışmacımız Deniz Zeynep Filiz doğru cevap veremedi ve yarışmadan 30 bin lira alarak çekildi.

Sakarya Üniversitesi Coğrafya Bölümü mezunu olan 27 yaşındaki yarışmacımız Deniz Zeynep Filiz, yarışmaya İstanbul’dan katılıyor. Özel bir okulda coğrafya öğretmeni olarak çalışan Zeynep Hanım, yarışmada ödül kazanması durumunda, bu parayla yurt dışı seyahati yapmak istediğini söylüyor.

Termitlere hangi tür müzik dinletilirse iki kat hızlı tahta yer? sorusu sıradışı bir soru idi. Bilmek için oldukça derin bir müzik bilgisinin olması gerektiği soru yarışmacımız Deniz Zeynep Filiz i oldukça zorladı. Coğrafyacı olsa da hayvanlarla müzik bilgisini bilmesi elbette zordu. Termitlere hangi tür müzik dinletilirse iki kat hızlı tahta yer?

Evli ve iki çocuk babası olan yarışmacımız Can Figanmeşe, 1989 Amerika doğumlu. Penn State Üniversitesi İşletme ve Pazarlama Yönetimi Bölümü mezunu olan Can Bey, özel bir şirkette bölge müdürü olarak çalışıyor. Can Bey, yarışmada ödül kazanması durumunda, bu parayla ihtiyacı olan bir yerde ilkokul yaptırmak istediğini söylüyor.

Yarışmaya Nevşehir’den katılan 23 yaşındaki yarışmacımız Merve Nur Koçak, Ahi Evran Üniversitesi Mimarlık ve Şehir Planlama Bölümü mezunu. Şu anda Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Aşçılık Bölümünde okuyan Mervenur Hanım, Gençlik ve Spor Bakanlığında “Genç Lider” olarak görev yapıyor. Aynı zamanda bir turizm firmasında çalışan yarışmacımız, ödül kazanması durumunda, bu parayla bir “cafe” açmak istediğini söylüyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 30 Temmuz 2018