Winston Churcill hangi konuda 11 Sayfa makale yazmıştır ?

Winston Churcill hangi konuda 11 Sayfa makale yazmıştır ? Dünya Dışı Yaşam Dondurma Üretimi Köpek Eğitimi Mutlu Evlilik sorusunun doğru cevabı: Dünya dışı yaşam olacaktır.. İngiltere’nin 2. Dünya Savaşı sırasında Başbakanlık görevini yürüten Winston Churchill’in savaştan hemen önce kaleme aldığı ancak yayınlamadığı bir bilimsel makale ortaya çıktı.

Winston Churchill hangi konuda 11 sayfalık bir makale yazmıştır? sorusu merak konusu oldu. İşte az önce Kim Milyoner Olmak İster’de sorulan Winston Churchill hangi konuda 11 sayfalık bir makale yazmıştır? sorusu ve cevabı
Winston Churchill hangi konuda 11 sayfalık bir makale yazmıştır?
A) Dünya dışı yaşam
B) Dondurma üretimi
C) Köpek eğitimi
D) Mutlu evlilik

Churchill’in 1950’de bazı güncellemeler yaptığı makalede, dünyanın evrende yaşama elverişli tek gezegen olmayabileceği öne sürülüyor. “Bir gün hatta belki o kadar da uzak olmayan bir gün, Ay’a, hatta Venüs ve Mars’a seyahat etmek mümkün olabilir” ifadesini kullanan Churchill’e göre, Güneş Sistemi’nde yaşamın kök salmasına uygun gezegenlerin Venüs ve Dünya olarak belirtildiği dikkati çekiyor.
Winston Churcill hangi konuda 11 Sayfa makale yazmıştır

Grup Vitamin” üyelerinden sevilen sanatçı-aranjör Tolga Sunter, yarışmacı koltuğumuzda oturuyor. 1975 İstanbul doğumlu olan Tolga Bey, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunu. 1990 yılından beri “Grup Vitamin”le müzik hayatına devam eden Tolga Bey, şu anda kendi solo albüm hazırlığını yapıyor. Tolga Bey, yarışmada ödül kazanması durumunda, bu paranın bir kısmıyla ihtiyacı olan bir konservatuvar öğrencisine müzik aleti satın almak istediğini söylüyor.

Tolga Sunter kim milyoner olmak ister

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 15 Eylül 2018